Tüm Ürünlerde KARGO ÜCRETSİZ!
Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
basket
Sepetim
Yorum Yap

Yamaha CL3 72 Kanal Dijital Mikser

Ürün Kodu : BCDE1248
1.468.800 TL
Havale Fiyatı
1.424.736 TL
Beğen
% Taksit Seçenekleri
Bonus World Axess Maximum Ziraat HalkCard Paraf

Tükendi

Gelince Haber Ver
Yamaha CL 3 72 Kanal Dijital Mikser
 
 
Canlı ses ve yayın uygulamalarında mükemmel performans sergileyen Yamaha CL3 dijital mikser olağanüstü ses kalitesi ve etkileyici gösteri kontrolü sunar. Kontrol için 24 kanallı fader ve iki ana fader ile, 64 mono ve sekiz stereo karıştırılabilir kanal için Rio serisi sahne kutularını (dahil değildir) bağlayın. Rupert Neve Designs tarafından oluşturulan Dahili Sanal Devre Modellemesi, Neve Portico 5033 EQ ve Portico 5043 kompresör / sınırlayıcı işlemcilerine, ayrıca klasik donanım işlemcilerinin yerinde emülasyonlarına erişmenizi sağlar. Dahili Dan Dugan otomatik karıştırma, herhangi bir operatörün mikrofonları optimize etmesini ve geri bildirimle etkili bir şekilde mücadele etmesini kolaylaştırır. Kısacası, dünya standartlarında bir ses, Yamaha CL3 dijital mikseri ile kolayca elde edilebilir.
 
Basit Kontrol için Centralogic Kullanıcı Arayüzü
Sonsuz, karmaşık menüler arasından sıyrılmanızı zorlamak yerine, CL3'ün tüm karışım kontrollerine yalnızca iki ekran aracılığıyla erişilir: Genel Bakış ve Seçili Kanal. CL3'ün varsayılan ekranı olan Overview (Genel Bakış) ekranı, Centralogic navigasyon tuşlarıyla seçtiğiniz 8 kanalı bir grubun standart görünümünü sunar. Bir konsoldaki 8 kanallı grup gibi tasarlanan bu tuşlar, tek bir düğmeye basarak herhangi bir sekiz kanal grubunu merkezi kumandalara kolayca getirmenizi sağlar. Seçili Kanal ekranı, preamp kazanımı, dinamikleri ve EQ gibi kendi parametrelerini ayarlamak için seçtiğiniz kanalı yakınlaştırmanıza izin vererek derinlemesine kontrol sağlar.
Rafine Ses Kalitesi
Doğrudan girişlerden gelen CL Serisi konsollar en iyi ses kalitesi için tasarlanmıştır. Sinyal yolunun her bir yanı ayrı bileşenlerden ve güç kaynağından topraklama şemasına, devre düzenine ve hatta mekanik yapıya kadar rafine edilmiştir. Hatta AD / DA ana saati ve FPGA saat sinyali yönlendirme, mümkün olan en müzikal, en iyi sesi sunmak için analiz edildi.
 
Analog Karakterli Premium Etkiler Rafı
Yamaha'nın Sanal Devre Modelleme (VCM) teknolojisi, klasik analog donanım işlemcilerinin ultra hassas dijital öykünmelerine olanak tanır. CL Serisi konsollar ünlü Neve Portico 5033 EQ ve Portico 5043 kompresör / sınırlayıcıların VCM modelleriyle donatılmıştır. Ayrıca, 1176, LA-2A ve EQ-1A gibi efsanevi donanım işlemcilerinin yıldızlarla sulanmış öykünmelerini bulacaksınız.
 
Sizin için anlamı: Karmaşık karışım ayarlarını hızlı bir şekilde yapabilir, bir raf donanım kurmadan birinci sınıf işleme girersiniz ve her kazanma aşamasında en üst düzey ses kalitesinin tadını çıkarabilirsiniz.
Teknik Özellikleri
Dijital Mikser, 
64 + 8 Kanal, 
24 Çıkış, 
8 Matrix
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.