Tüm Ürünlerde KARGO ÜCRETSİZ!
Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
basket
Sepetim
Yorum Yap

Yamaha DM3S Dijital Mikser

Ürün Kodu : DKQRW128
elit-truck.svg (6 KB) Aynı Gün Kargo
elit-quality.svg (2 KB) Orijinal Ürün
elit-guarantee.svg (1 KB) 2 Yıl Garanti
elit-store.svg (5 KB) Mağazadan Teslim
97.286 TL
Havale Fiyatı
94.368 TL
Beğen
% Taksit Seçenekleri
Bonus World Axess Maximum Ziraat HalkCard Paraf

Tükendi

Gelince Haber Ver

Yamaha DM3S Dijital Mikser 

 

'Kompakt' kelimesi genellikle sınırlamalarla ilişkilendirilir ve ses güçlendirme dünyasında genellikle işlevsellik, bağlantı veya ses kalitesinden ve bazen de üçünden ödün verilmesi anlamına gelir. Şimdiye kadar kompakt bir konsol seçmek neredeyse her zaman, sahip olduğunuz alanda ihtiyaç duyduğunuz yetenekleri elde etmek için neleri feda etmeye hazır olduğunuzla ilgili bir meseleydi. Yeni DM3 serisi miks konsolları bu klişeyi yerle bir ederek üstün ses kalitesi, hızlı ve kolay kurulum ve çalıştırma ve canlı ses, yayın ve canlı veya evde kayıt ve müzik prodüksiyonu için profesyonel düzeyde özellikler sunar; başka hiçbir miksajda benzeri olmayan bir kombinasyon bu boyutta konsol. Sürekli olarak yeni zorluklar ve fırsatlar sunan, sürekli değişen bir dünyada, DM3 miks konsolları size kompakt bir dijital konsolla hayal ettiğinizden daha fazlasını yapmanız için güç ve esneklik sağlar.

Kompakt dijital mikserler için çıtayı yükseltiyoruz
1987 yılında Yamaha, analog muadillerine göre daha kompakt bir tasarımda daha fazla işlevsellik sunan yeni bir konsol çağını başlatan ilk dijital mikser DMP7'yi piyasaya sürdü. Onlarca yıl sonra DM3 Serisi, onu çok çeşitli uygulamalar ve ortamlar için paha biçilmez bir araç haline getiren çok yönlü yetenekler ve olağanüstü taşınabilirlik özellikleriyle kompakt konsol performansı için yeni bir standart belirliyor.
DM3 Serisi, DM3 Standard ve DM3 olmak üzere iki modelden oluşur; Dante teknolojisiyle tamamen uyumlu olan ve birden fazla cihazla daha hızlı ve daha kolay kuruluma olanak tanıyan ilk kompakt konsoldur. Her iki konsol da, farklı geçmişlere ve farklı beceri düzeylerine sahip kullanıcılar için işlemi basit ve sorunsuz hale getirecek şekilde yapılandırılabilen çok dilli bir kullanıcı arayüzüne sahiptir.
Canlı performans mekanında veya ev stüdyonuzda, bir DM3 Serisi konsolu bir konsere götürmeyi, sesi kaydetmeyi ve yayınlamayı ve ardından DAW kurulumunuzun bir parçası olarak düzenleme için eve götürmeyi hayal etmek kolaydır. Alternatif olarak, bunu bir gün küçük bir performans için ana mikser olarak, ertesi gün ise canlı yayın için alt mikser olarak kullanabilirsiniz; olasılıklar sonsuzdur.
Sonik saflığın mirası
Herhangi bir ses mühendisliği çabası için ideal başlangıç noktası şeffaf, renksiz sestir. Tüm Yamaha mikserleri, mühendislerin sahnedeki sesi renklenme olmadan doğru şekilde yakalamasına ve ardından gerektiği gibi yaratıcı dokunuşlar eklemesine olanak sağlamak amacıyla bu felsefe üzerine inşa edilmiştir.
Kompakt boyutuna rağmen 96 kHz'e kadar yüksek örnekleme hızları sunabilen DM3 Serisi, bu sonik saflık mirasını sürdürüyor ve size miksaj, kayıt, canlı yayın ve hatta kurulu uygulamalar için mükemmel bir başlangıç noktası sunuyor.
Yamaha Dijital Miks Konsolu DM3: Basit. Sezgisel. Güçlü.
Basit. Sezgisel. Güçlü.
Belki de bir dijital konsolun en önemli avantajı, analog bir kurulumda gerçekleştirilmesi için daha yüksek düzeyde kullanıcı deneyiminin yanı sıra daha fazla dıştan takma donanım gerektirecek güçlü fonksiyon ve özelliklere kullanım kolaylığı ve erişilebilirliktir. DM3 Serisi, konsolun işlemlerinin çoğunu yönetmek için 9 inçlik bir dokunmatik ekran ve tek bir Dokun ve Döndür düğmesi kullanan ve akıllı telefonu anımsatan bir kullanıcı deneyimi sağlayan 'daha az olan daha fazladır' tasarım felsefesinin bir örneğidir.
Ürün Bilgisi
Yamaha Dijital Miks Konsolu DM3
DM3 Dijital Miksleme Konsolu
DM3, onu çok çeşitli uygulamalar için mükemmel kılan çok yönlü yeteneklere sahip, Dante donanımlı kompakt bir dijital miks konsoludur. DM3 üstün ses kalitesi, hızlı ve kolay kurulum ve çalıştırma ile profesyonel düzeyde özellikler sunar.
8 + 1 fader konfigürasyonu
9 inç çoklu dokunmatik ekran
Giriş karıştırma kanalları: 16 mono + 1 stereo + 2 FX dönüşü
Veriyolları: 1 Stereo, 6 Mix, 2 FX, 2 Matrix (Matrix Girişini Destekler)
Yerel G/Ç: 16 Mikrofon/Hat (12 XLR + 4 XLR/TRS Telefon Birleşimi) girişi ve 8 (XLR) çıkış
Dante: 16 giriş ve 16 çıkış
USB: 18 giriş ve 18 çıkış
Mix 1-6 ve Stereo kanallarda 18 Efekt ve GEQ
Örnekleme hızı: 48kHz/96kHz
Boyutlar (G x Y x D): 320 mm × 140 mm × 455 mm
Net ağırlık: 6,5 kg

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.