Tüm Ürünlerde KARGO ÜCRETSİZ!
Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
basket
Sepetim

Gitar Standı – Gitar Sehpası

Kategoriler
Filtre
Kategoriler
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }} ×
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat
Görünüm :
Gelince Haber Ver
Gelince Haber Ver
Gelince Haber Ver
Gelince Haber Ver
Gelince Haber Ver
Gelince Haber Ver
Gelince Haber Ver
Gelince Haber Ver
Gelince Haber Ver
Gelince Haber Ver
Gelince Haber Ver
Gelince Haber Ver
Gelince Haber Ver
Gelince Haber Ver
Gelince Haber Ver
Gelince Haber Ver

Dünyanın her bölgesinde müzik severlerin müzik aleti dediğinde aklına ilk gelen enstrüman kuşkusuz gitardır. Gitar çalmaya yeni başlayan veya yıllardır çalan insanlar enstrümanını korumaya almak veya yerleştirmek için gitar sehpasına veya bir başka deyişle gitar standına ihtiyaç duyarlar. Bu sehpalar o kadar kullanışlı ve yaygın bir hale gelmiştir ki; canlı yayınlarda, konserlerde, sokak sanatçılarında, kurslarda veya kullanıcıların evlerinde gitar standı - gitar sehpası görmek mümkündür. Birçok farklı çeşit ve tipte üretilen modellerin hemen hepsine firmamız bünyesinde ulaşmanız mümkündür. Tekli gitar sehpaları – gitar standları olduğu gibi, ikili ve üçlü sehpalar da bulunur. Yerden uzatmalı, duvara sabitlemeli ve yere sabitlemeli gitar sehpaları – gitar standları olacak şekilde firmamızda üç farklı tipte konumlandırılabilen ürünler bulunur. Dünyanın önde gelen üretici firmalarına ev sahipliği yapan Elit Müzik, sizlere gitar sehpası – gitar standı konusunda da en iyi hizmeti sunma garantisi verir. Ürünlerinizin güvenli bir şekilde korunmasını ve hasar almamasını temenni eden ürünleri, uzun yıllar boyunca malzeme kalitesine dayanan sağlamlığıyla öne çıkmış markaları tercih etmekteyiz.

Hangi tip Gitar Sehpası – Gitar Standı benim için uygun?

Birçok farklı modelde üretilen sehpalardan sizin için en uygun olan modeli bulmak zor olabilir. Ancak öncelikle düşünmeniz gereken şey, kaç adet gitarınız olduğu ve sehpaya ayıracak alanınızın ne kadar olduğudur. Bir adet gitarınız varsa tekli gitar sehpası – gitar standı tercih etmeniz sizin için hem alandan hem de ekonomik olarak bütçeden tasarruf etmenizi sağlar. Çünkü ikili veya üçlü standlar teklilere göre genel olarak daha pahalıdır. Sehpayı yerleştireceğiniz konuma göre hangi modeli alacağınız da değişiklik gösterir, yeterli yeriniz yoksa duvara asma aparatlarını bile tercih edebilirsiniz.

Gitar sehpasına – Gitar standına ukulele ve bağlama/saz konulabilir mi?

Bu sorunun cevabı çoğunlukla evettir. Firmamız bünyesinde bulunan modellerin hemen hepsine ukulele ve bağlama/saz yerleştirilmesi mümkündür. Bu enstrümanları çalan müşterilerimiz destek ekibimizin de yardımıyla kendileri için doğru ürünü bulabilirler. Hatta enstrümanlarını alarak, İstanbul’da bulunan iki mağazamızda gitar sehpasına – gitar standına enstrümanlarını yerleştirerek sağlamlığını ve uyumluluğunu kendileri test dahi edebilirler.

Daha Fazla Oku Daha Az Oku
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.