Tüm Ürünlerde KARGO ÜCRETSİZ!
Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
basket
Sepetim

Hakkımızda

Elit Müzik 1993 yılında Beyoğlu Tünel’de ilk mağazasıyla satış hayatına başlamıştır. O yıllarda Türkiye’de müzik ekipmanı ihtiyaçlarını takip ederek birçok farklı ürün grubunu bir araya getirip müşterilerine sunmuştur. Her zaman en güncel gelişmeleri takip ederek müzik sektöründe öncü firmalar arasında yer almıştır.

2015 yılında Türkiye’de dj, stüdyo, profesyonel ses, ışık ve görüntü sistemleri alanında online mağazacılıkta kaliteli ve yenilikçi bir hizmet vermek amacıyla elitmuzik.com.tr satışa açılmıştır. Alanında yaptığı yenilikçi ve cesur girişimlerle Elit Müzik, 2020 yılında Türkiye’nin en büyük stüdyo, dj, seslendirme ve ışık Showroom’u olan Elit Müzik Şişli Showroom mağazasını açmıştır.

Türkiye müzik endüstrisinde uzun yıllara dayanan tecrübesi, bilgili ve deneyimli personeli ile Elit Müzik olarak ev kullanıcısından, profesyonel kullanıcıya elektronik müzik ve stüdyo ekipmanları konusunda satış ve satış sonrası desteğiyle Türkiye'nin önde gelen kuruluşları arasında yer almaktadır.

Vizyon ve Misyonumuz

Vizyonumuz ise ülke çapında öncüsü olduğumuz sektörde dünya çapında da birçok müşteriye hizmet veren öncü firmalardan birisi olmaktır. Bu doğrultuda çalışan Elit Müzik tüm dünyada sektörde yer alan gelişmeleri anbean takip etmekte bu hedef doğrultusunda kendini geliştirmektedir.

Sektörde yer alan güncel gelişmeleri takip ederek müşterilerimizin istekleri doğrultusunda güvenilir ve kaliteli bir hizmet vermek en önemli misyonumuzdur. Bunun yanı sıra kaliteli ürünleri ülkemizde yer alan yetenekli bireyler ile uygun fiyatlar eşliğinde bir araya getirerek müzik sektörüne katkı sağlamak da amaçlarımız arasındadır.

Değerlerimiz

Müşteri Memnuniyeti

Müşteri memnuniyetini sağlamak ve müşterilerimize kaliteli bir alışveriş deneyimi yaşatmak en önemli değerlerimiz arasındadır. Bu konuda müşterilerimizin ihtiyaçları ve talepleri doğrultusunda alanında uzman personellerimiz ile çalışmakta ve günceli takip etmekteyiz.

Kalite ve Mükemmeliyet

Müşteri memnuniyetini sağlarken aynı zamanda da kaliteden ödün vermeyen bir çalışma prensibine sahip olan Elit Müzik, bu anlamda da mükemmeliyet odaklı bir çalışma gerçekleştirmektedir.

İş ahlakı ve Dürüstlük

Kalite ve mükemmeliyet yolunda en büyük dostlarımız ise iş ahlakı ve dürüstlüktür. Bu değerler doğrultusunda Elit Müzik çalışanları, müşterileri ve iş ortakları ile dürüst, etik ve şeffaf bir şekilde iş yapmayı benimsemektedir.

İnovasyon ve yaratıcılık

İnovasyon ve yaratıcılık konusunda şirket çalışanlarımız sürekli olarak yenilikçi bir çalışma politikası ile çalışmaktadır. Yenilikçi çözümler ve fikirler üretmeye hedefi ile hizmet veren Elit Müzik, bu alanda sektöründe öncü firmalardan biridir.

Çözüm Odaklılık

Çözüm odaklı bir şekilde çalışma prensibini benimseyen Elit Müzik, müşterilerini en iyi şekilde anlamaya çalışır ve müşterilerinin talepleri ve ihtiyaçları doğrultusunda hizmet verecek en uygun çözümleri üretir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.