Tüm Ürünlerde KARGO ÜCRETSİZ!
Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
basket
Sepetim
Yorum Yap

Yamaha CL1 Dijital Mikser

Ürün Kodu : GMSVYZ37
1.101.600 TL
Havale Fiyatı
1.068.552 TL
Beğen
% Taksit Seçenekleri
Bonus World Axess Maximum Ziraat HalkCard Paraf

Tükendi

Gelince Haber Ver
Yamaha CL1 Dijital Mikser
 
 
Yamaha'nın CL serisi, endüstri standartlarının en iyisini alır ve evrimsel iyileştirmeler sunar. CL serisi dijital miksaj konsolları, ses şekillendirme yeteneklerinde benzeri görülmemiş yaratıcı özgürlükle erişilebilir miksaj ve sonik saflık sağlamasıyla bilinir. CL1 miksaj konsolundaki çift 8-fader bölümleri, giriş genişletme için tek başına veya başka bir CL konsoluna kademeli olarak çalışabilir.

CL1'in her detayında ses kalitesi düşünülmüştür. AD ve DA dönüştürme performansı, AD/DA ana saatinin spektral analizlerini yapmaya ve FPGA saat sinyali yönlendirmesini ayarlamaya kadar giderek maksimize edildi. Portico 5033/5043 EQ ve Yamaha'nın VCM teknolojisini ünlü Rupert Neve's ile birleştiren kompresör cihazları dahil olmak üzere birçok yüksek kaliteli sinyal işlemcisi vardır. Güç kaynağındaki düşük empedans, giriş sinyalinin tamamen doğal bir temsilini sağlamaya yardımcı olur.

CL1 ile dijital mikserlerin avantajlarından ve beğenilen analog kalitesinden yararlanırsınız. Rupert Neve Designs, Yamaha'nın VCM (Sanal Devre Modelleme) teknolojisinin Rupert Neve Designs'ın bildiği zengin ve etkileyici analog sesi doğru bir şekilde modelleyebildiğini kabul etti. VCM teknolojisi, bireysel devre bileşenlerinin en küçük ayrıntılarını simüle ederek hem doğruluk hem de müzikalite sunar.

Devrim niteliğindeki Dan Dugan otomatik mikrofon miksajı CL1'de yerleşiktir. Sorunsuz ve doğal kazanç kontrolünün ve geri bildirim ve tarak filtresi sorunlarının etkili bir şekilde azaltılmasının keyfini çıkaracaksınız. Bu otomasyon, konuşma uygulamalarında, özellikle de yazılmamış durumlarda harikadır.

Premium Rack ve Effect Rack tarafından birçok yaratıcı seçenek desteklenir. Premium Rack, sağlanan 6 etkileyici EQ ve dinamik efektin 8 örneğine kadar barındırabilir. Efekt Rafı 50'den fazla efekt sunar; Bu efektlerden en fazla 8 tanesi aynı anda kullanılabilir. Bir GEQ rafı ayrıca oda EQ ve diğer işlevler için grafik EQ'nun çıkış veriyollarına eklenmesine olanak tanır.

Yamaha'nın Centralogic konsepti, kullanımı her zamankinden daha verimli olan, kullanıcı dostu görsel geri bildirim, tanıdık bir düzen ve fader üzerindeki kaymaz ekler gibi dokunsal ayrıntılar sunan bir kullanıcı arayüzünün çekirdeğini oluşturuyor. Centralogic destekli bir işleve bir örnek, 300'e kadar tam konsol kurulumunu sahne olarak kaydetme ve gerektiğinde anında geri çağırma yeteneğidir.
CL1, bir Apple iPad® veya bilgisayar aracılığıyla uzaktan veya çevrimdışı olarak da çalıştırılabilir.
İki canlı kayıt çözümüyle ihtiyacınız olan kayıt özelliğine erişin: doğrudan USB belleğe uygun 2 kanallı kayıt veya Dante aracılığıyla bir DAW'a yüksek performanslı çok kanallı kayıt.

Ağ yetenekleri çok önemlidir ve CL1, Dante protokolü aracılığıyla iletişim kuran ayrı konsol ve G/Ç raf bileşenleriyle bu talebi karşılar. Birkaç CL serisi konsol, aynı I/O raf ünitesi üzerinde kontrolü paylaşabilir. Lake® işleme, genişletme yuvaları aracılığıyla da eklenebilir. G/Ç genişletmesi için üç Mini-YGDAI kart yuvası mevcuttur. Bu özellikler, miksaj ihtiyaçlarınız değiştikçe CL1'i uyarlamayı ve genişletmeyi kolaylaştırır.

Yamaha CL1 Özellikleri
Giriş kanalları: 48 mono, 8 stereo
Fader konfigürasyonu: 8-fader sol bölüm, 8-fader Centralogic bölüm, 2-fader master bölüm
Analog kalitede dijital yaklaşım
Dahili Dan Dugan otomatik karıştırıcı
Centralogic kullanıcı arayüzü
Seçilen kanal ekranı
Birden çok I/O raf ünitesine esnek bağlantı sağlamak için Audinate tarafından geliştirilen Dante ağ protokolünü kullanır
Basit kurulum
Güvenilirlik için yedeklilik
Metre köprüsü isteğe bağlı
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.