Tüm Ürünlerde KARGO ÜCRETSİZ!
Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
basket
Sepetim
Yorum Yap

Soundcraft Vi2000 96 Kanal Dijital Mikser

Ürün Kodu : ALSVWZ58
1.980.000 TL
Havale Fiyatı
1.920.600 TL
Beğen
% Taksit Seçenekleri
Bonus World Axess Maximum Ziraat HalkCard Paraf

Tükendi

Gelince Haber Ver

Soundcraft Vi2000 96 Kanal Dijital Mikser

Türkiye Resmi Distribütör Garantisiyle Elit Müzik'te!

Profesyonel Kalitede Canlı Kayıtlar!

Soundcraft Vi dijital canlı konsol serisine en son eklenen yeni Vi2000, tek kutulu, uygun maliyetli bir pakette canlı tur, kurulum ve kurumsal AV pazarlarına benzersiz karıştırma gücü getiriyor. Yeni konsol, son derece başarılı Vi3000, 5000 ve 7000 konsollarının benzersiz Vistonics tabanlı kontrol yüzeyi konseptlerini, STUDER teknolojisine dayalı güçlü bir entegre DSP ve IO motoru olan Soundcraft® SpiderCore ile birleştiriyor ve kontrol yüzeyinin içinde kalacak kadar kompakt.

En yeni V6.3 konsol yazılımını çalıştıran Vi2000, artık Lexicon Multi-efektlerini ve herhangi bir harici cihazı yerleştirme yeteneğini de içeren eklenebilir bir işlem havuzu aracılığıyla beğenilen BSS DPR901ii Dynamic EQ'nun yanı sıra vMIX otomatik mikrofon miksajını da içeriyor.


Geniş Efekt Seçenekleri ile Müziği Canlandırın

4 adet arkaya monte yuvada 16 kanallı XLR modüllerinin kombinasyonlarını kullanarak 48'e kadar mikrofon hat girişi ve 16 hat çıkışına kadar yapılandırılabilen yerleşik mikrofon ve hat IO'nun tam bir tamamlayıcısına ek olarak konsol, ikiye kadar izin veren iki adet 64 kanal genişletme yuvası içerir. Bağlanacak MADI tabanlı Stagebox'lar veya alternatif olarak yuvalar, tüm endüstri standardı ses formatlarına hitap eden kapsamlı D21m IO seçenek kartlarına erişim sağlar. Konsolun toplam G / Ç sayısı 246'da 246'dır.


Dijital Ses Kontrolünün Zirvesi

Dante arabirimi, kayıt beslemeleri veya Soundcraft Realtime Rack Plug-in motorunun bağlantısı için tasarlanmış ek bir optik MADI arabirimi ile tamamlanır ve Vi2000'in saf ses kalitesine Universal Audio UAD destekli eklentilerin gücünü ekler.

Paket, yalnızca 1,15 m genişliğinde, 16 giriş fader ve 8 çıkış fader ile ultra kompakt bir çerçeve tasarımıyla tamamlanır ve konsolun hem alan hem de bütçe kısıtlı uygulamalara sığmasını sağlar. Faderglow, VM2 mikrofon izleme ve Vistonics gibi patentli özellikler, benzersiz bir kullanıcı dostu karıştırma deneyimi sağlar ve STUDER, BSS, Lexicon ve dbx algoritmalarını çalıştıran 40 bitlik kayan noktalı DSP ortamı ile mükemmel ses kalitesi sağlanır..


T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.