Tüm Ürünlerde KARGO ÜCRETSİZ!
Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
basket
Sepetim
Yorum Yap

Soundcraft Vi1000 96 Kanal Dijital Mikser

Ürün Kodu : DGTX3789
1.306.800 TL
Havale Fiyatı
1.267.596 TL
Beğen
% Taksit Seçenekleri
Bonus World Axess Maximum Ziraat HalkCard Paraf

Tükendi

Gelince Haber Ver

Soundcraft Vi1000 96 Kanal Dijital Mikser

Türkiye Resmi Distribütör Garantisiyle Elit Müzik'te!

Dijital Ses Kontrolünün Zirvesi

Soundcraft Vi1000 dijital miks konsolu, Soundcraft'ın beğenilen Vi Serisi tarafından sunulan çığır açan başarıların ve zengin özellik setinin zirvesini temsil ediyor - şimdi daha kompakt bir form faktöründe.

Vi1000'in azaltılmış ayak izi, onu çok yönlü bir dijital mikser arayan daha küçük tur projeleri, kiralama şirketleri, kurumsal AV uygulamaları ve müzik mekanı, tiyatro ve HOW kurulumları için ideal hale getirir. Vi1000, sahip olduğu birçok özelliğin yanı sıra, Vistonics II 'cam üzerinde düğme' işlevselliğine sahiptir, bu da karıştırma ortamının gücünü ve çok yönlülüğünü görmeyi ve bunlara erişmeyi kolaylaştırır; Açıkça tanımlanmış renkler kullanarak fader yuvalarını işleve göre aydınlatan Soundcraft Faderglow ™ renk kodlaması ile birlikte. Saf ses kalitesi, zengin işlevsellik, kolaylaştırılmış çalışma için sezgisel bir kullanıcı arayüzü ve Soundcraft'ın Vi Serisi konsollarının bilindiği yola elverişli güvenilirliği sunan yeni Vi1000, yerden tasarruf sağlayan, birinci sınıf ses karıştırma özelliği sunar.


Geniş Efekt Seçenekleri ile Müziği Canlandırın

Son Kullanıcının Görüşünü Asla Kaybetmeyen İnovasyon Bir miks konsolunun kullanımı sezgisel değilse, dünyadaki tüm son teknoloji özelliklerin çok az anlamı vardır. Birçok ses mühendisinin serbest çalışan teknisyenler olduğunun farkında olarak, konsolun arkasına oturma ve düzenini ve işlevselliğini hızlı ve kolay bir şekilde kavrama yeteneği Vi1000'in tasarım aşaması boyunca büyük önem taşıyordu. Bunu akılda tutarak, Soundcraft mühendisleri anlaşılması kolay, kolaylaştırılmış operasyonu bir öncelik haline getirdi. Vistonics II ve Faderglow entegrasyonundan yerleşik mikrofon izlemenin dahil edilmesine kadar, Soundcraft Vi1000'in her yönü ayrıntılara titizlikle dikkat çekerek kişinin en iyi çabalarına ilham veren bir miksleme ortamı sağlar.


Profesyonel Kalitede Canlı Kayıtlar

Vi1000’in sezgisel tasarımının merkezinde Vistonics II "cam üzerinde düğmeler" kullanıcı arayüzü yer alır. Vistonics II ile her kontrol, atanabilir doğasına rağmen her zaman işlevine göre açık bir şekilde etiketlenir. İşlevler renk kodludur ve ayarlanmakta olan parametreyi (sinyal seviyesi, filtre frekansı veya saldırı / bırakma zamanı) açıkça belirtmek için simgeler kullanır. Belirli bir kanal şeridiyle ilişkili tüm parametrelere erişmek için ekrana basit bir dokunuş yeterlidir. Okunması kolay bir formatta sunulan bilgi miktarı, tüm masayı hızlı bir şekilde taramanıza ve tüm kanal şerit ayarlarını bir bakışta görmenize olanak tanır - analog konsolların doğal bir özelliği, ancak çoğu dijital konsolda ne yazık ki eksik.

Vi1000'de kullanılan SpiderCore DSP motoru, Studer’in üst düzey yayın konsollarında bulunan 40-bit kayan noktalı ses işleme algoritmalarını çalıştırarak saf ses kalitesini garanti eder. Bu motor, FPGA ve DSP teknolojisini, G / Ç yönlendirme ve DSP karıştırma kapasitesini en üst düzeye çıkaran benzersiz bir kombinasyonda birleştirir ve ayrıca özel Lexicon çoklu efekt işleme çiplerini içerir. SpiderCore motoru, karıştırmak için toplam 96 kanal kapasitesi ve yardımcı, grup veya matris olarak yapılandırılabilen 24 mono veya stereo mix veri yolu ve ayrıca ana LR ve C veri yolları sağlar.


T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.