Tüm Ürünlerde KARGO ÜCRETSİZ!
Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
basket
Sepetim
Yorum Yap

Soundcraft Si Performer 3 Dijital Canlı Konsol

Ürün Kodu : DJLPZ679
251.460 TL
Havale Fiyatı
243.916 TL
Beğen
% Taksit Seçenekleri
Bonus World Axess Maximum Ziraat HalkCard Paraf

Tükendi

Gelince Haber Ver

Soundcraft Si Performer 3 Dijital Canlı Konsol

Türkiye Resmi Distribütör Garantisiyle Elit Müzik'te!

Dijital Canlı Performansların Yıldızı

Soundcraft Si Performer 3 Dijital Canlı Konsol, ibadethaneler, müzik mekanları, müzisyenler, gruplar, tiyatrolar, tur şirketleri, kurumsal etkinlikler ve daha fazlası için canlı ses güçlendirme sistemi olarak tasarlanmıştır. Entegre DMX denetleyicisi ve Soundcraft'ın Apple iPad için ViSi Remote Uygulaması desteği sayesinde bir operatörün bir performans için hem sesi hem de aydınlatmayı kontrol edeceği uygulamalar için özellikle kullanışlıdır.

Mikser, dengeli XLR bağlantıları üzerinden 32 adet geri çağrılabilir mono mikrofon preamplifikatörü, 8 hat girişi, AES dijital G / Ç, 80 toplam karıştırma kanalı, 20 alt grup / aux veri yolu, 4 FX veri yolu, 8 matris veri yolu, 8 sessiz grup, 8 VCA gruplar, atanabilir eklenti döngüleri, tüm G / Ç'lerde seçilebilir gecikme, Harman HiQnet entegrasyonu, kulaklık izleme, LCR kaydırma, fader işlevini belirtmek için arkadan aydınlatmalı LED Faderglow görsel geri bildirimli motorlu fader'lar ve renkli dokunmatik ekran arayüzü.


Geniş Ses Kontrolü ile Müziği Şekillendirin

Mikser, 4 bantlı tam parametrik EQ, dört MX4000 tabanlı Lexicon stereo efekt motoru ve kapsamlı dinamik işleme dahil olmak üzere 448 raf birimi değerinde DSP sağlamak için EMMA DSP işlemcilerini kullanır. Özelleştirme için atanabilir fader'lar, atanabilir yama ve esnek yönlendirme içerir. Dört karma veri yolu, sol / merkez / sağ mikrofon için dahili Lexicon FX işlemcileri kullanır ve her birinde bir kompresör, 4 bantlı tam parametrik EQ, grafik EQ'lar ve gecikme bulunur.


Profesyonel Kalitede Ses Kayıtları

Mikserin yenilikçi bir özelliği, canlı sesi karıştırırken aynı anda basit bir aydınlatma ekranını (spotlar ve fader seviyesiyle renk karışımı) kontrol etmek için tam otomasyona sahip entegre DMX 512 kontrol arayüzüdür.Mikserin G / Ç'si, iki ViSi Connect seçenek kartı (bir 64x64 genişletme yuvası ve bir 64x32 genişletme yuvası) aracılığıyla ek 128x96 giriş / çıkış yolu ile genişletilebilir. Kartlar, MultiDigital Card (Firewire / USB / ADAT), BSS Digital Audio Bus (BLU link), Dante, CAT5 veya optik MADI, AVIOM ve CobraNet dahil olmak üzere bir dizi formatı kabul eder ve diğer canlı miksaj ve multi kayıt ortamlarını izleyin.

Mevcut ViSi Remote iPad kontrol uygulaması, evin ön karışımını optimize etmek için EQ, kompresör, Gate, Pan, LR / MONO ve faz çevirme anahtarları gibi bireysel kanal şerit ayarlarını ayarlamak için bir iPad kullanımına izin verir.


T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.