Tüm Ürünlerde KARGO ÜCRETSİZ!
Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
basket
Sepetim
Yorum Yap

Soundcraft Si Expression 3 Dijital Mikser

Ürün Kodu : BJQTUXZ5
277.200 TL
Havale Fiyatı
268.884 TL
Beğen
% Taksit Seçenekleri
Bonus World Axess Maximum Ziraat HalkCard Paraf

Tükendi

Gelince Haber Ver

Soundcraft Si Expression 3 Dijital Mikser

Türkiye Resmi Distribütör Garantisiyle Elit Müzik'te!

Profesyonel Kalitede Ses Kayıtları

Soundcraft Si Expression 3 Dijital Mikser, canlı ses uygulamaları için tasarlanmış bir dijital miks konsoludur. Mikser, 32 mikrofon preamp, 4 hat girişi, AES girişi, 4 dahili stereo FX dönüşü, 30 fader, ek yönlendirme olanakları için 64 x 64 genişleme yuvası ve 66 giriş işleme kanalı içerir.

Kart üzerindeki her giriş işleme kanalı, özel bir yüksek geçiş filtresi, giriş gecikmesi, kompresör, geçit ve dört bantlı ekolayzır aracılığıyla yönlendirilebilir. Her kanal ayrıca, sinyal işlemeyi takip etmek için dört sessiz grup ve aydınlatmalı fader içeren bir otomasyon sisteminin kontrolü altındadır. Çıkışlar için, mikser 16 dengeli hat çıkışı, bir kulaklık monitör çıkışı, AES çıkışı ve 64 x 64 genişletme yuvası içerir.


Geniş Efekt Seçenekleri ile Müziği Canlandırın

Mikser, 14 mono karışım veya 8 mono ve 6 stereo karışımı veya bunların herhangi bir kombinasyonu olarak kullanılabilen 14 yardımcı / grup karışımı içerir. Mikser ayrıca, mono veya stereo modda herhangi bir çıkış kombinasyonuna herhangi bir giriş kombinasyonunu atamanıza izin veren 4 matris karışımı kullanır. Yardımcı / grup ve matris veri yollarına ek olarak, ünite, cihazın dahili Lexicon FX işlemesine ayrılmış dört karma veri yoluna sahiptir. Her veri yolu karışımı bir gecikme, kompresör, dört bantlı bir ekolayzır ve bir BSS grafik ekolayzır içerir. Lexicon FX işlemci donanım tabanlı olduğundan, efektlerin kullanılması karıştırıcının geri kalanının sinyal işleme performansını etkilemez.


Dijital Ses Kontrolünün Zirvesi

I / O genişletmesi için, mikser AES, AVIOM, CobraNet, Firewire / USB / ADAT, Dante CAT5 ve optik MADI dahil olmak üzere Soundcraft Si serisi seçenek kartlarından herhangi birini kabul edecektir. MADI kartı, çok kanallı kayıt sistemlerine, WAVES gibi eklentilere ve Studer veya Soundcraft sahne kutularına bağlanmanıza izin verir. Bir aşamalı kutu kullanmak, hem fiziksel girişlerin sayısını hem de giriş işleme kanallarının sayısını artırır. Her işleme parametresi, ayarlamalar yapmak için menü hiyerarşileri arasında gezinmenize gerek kalmaması için özel bir kontrol kullanır. Her kanalın üzerindeki bir dizi global mod kodlayıcı size kazanç, yüksek geçişli filtre parametreleri ve pan konumu üzerinde kontrol sağlar.T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.