Tüm Ürünlerde KARGO ÜCRETSİZ!
Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
basket
Sepetim
Yorum Yap

Bose T1 Tone Match Audio Dijital Mikser

Ürün Kodu : CLUX3458
39.010 TL
Havale Fiyatı
37.839 TL
Beğen
% Taksit Seçenekleri
Bonus World Axess Maximum Ziraat HalkCard Paraf

Tükendi

Gelince Haber Ver
Bose T1 Tone Match Audio Dijital Mikser
 
 
Bose T1 ToneMatch Ses Motoru Özellikleri:
Tek bantlı ParaEQ, her bağımsız kanal için belirlediğiniz frekansı merkezler. Belirli mekanlarda sorunlu frekansları yeniden şekillendirmek için değerli bir araç.
Bozulma süresi, miks seviyesi ve parlaklık için ayrı kanal kontrolleri ile global atama için beş reverb tipi (küçük, orta, büyük, plaka ve oyuk) mevcuttur.
Üç gecikme türü (analog, dijital ve bant) seçilen kanallara bağımsız olarak atanabilir ve her kanal için geri bildirim süresi ve miks seviyesi üzerinde kontrol sağlanır. Örneğin, 1. kanalda vokaliniz için bant gecikmesini ve 2. kanalda gitarınız için analog gecikmeyi seçebilirsiniz.
On modülasyon efekti (üç koro tipi, iki flanş tipi, dört fazer tipi ve bir eski tremolo efekti), her kanal için belirlenmiş parametreler üzerinde kontrol ile bağımsız olarak seçilen kanallara atanabilir.
Bağımsız kanallara yedi dinamik işleme türü (üç kompresör, sınırlayıcı, de-esser, kick gate ve noise gate) atanabilir.
Sahneler, herhangi bir zamanda tüm önemli ToneMatch ses motoru ayarlarının 'anlık görüntülerini' saklamanıza, geri çağırmanıza ve düzenlemenize olanak tanır. Bu özellik, farklı mekanlarda art arda bir L1 sistemi kullandığınızda kurulumu basitleştirmeye yardımcı olur. Motor, önceden tanımlanmış beş Bose sahnesi, beş Benim sahnem ve diğer L1 sahiplerine verebileceğiniz beş Paylaşılan sahne içerir.
Enstrümanların uygun şekilde ayarlanması için kromatik tuner.
Modlar ve ayarlar için sezgisel düzen ve okunması kolay metin ile geniş arkadan aydınlatmalı ekran.
ToneMatch ön ayarları, zEQ, ParaEQ, yankılar, gecikmeler, modülatörler, dinamik işleme, sahneler ve tuner dahil modlara, efektlere ve parametrelere hızlı erişim için döner kodlayıcı. Temiz, dairesel bir düzen içerir.
Aux modu (kanallar 1 - 3), ek L1 sistemlerine veya kayıt cihazlarına bağlantı için kanalların kuru, fader öncesi veya fader sonrası sesini aux çıkışına gönderir. Optimum sinyal çıkışı için bağımsız seviye kontrolleri.
Ayrı kanal ses düzeyini ayarlamak, ayrı kanalları sessize almak ve seçilen kanallardaki tüm efektleri kapatmak için kanal ses düzeyi, sessize alma ve FX sessize alma (1 - 4/5).
Ana ses düzeyi, ana çıktının genel düzeyini ayarlar.
Fantom gücü, belirli mikrofonları çalıştırmak için 1 - 3 giriş kanallarına +48V güç uygular.
ToneMatch kablosu, ses sinyallerini aktarır ve L1 Model II güç standından ToneMatch ses motoruna güç sağlar. L1 Model I ve Kompakt sistemlere bağlantılar için isteğe bağlı T1 güç kaynağını kullanın.
ToneMatch ses motorunu L1 Model I veya Model II hoparlöre güvenli bir şekilde takmak için montaj çubuğu ve taşıyıcı.
Kapak ve taşıma çantası, depolama ve taşıma sırasında motorun korunmasına yardımcı olur.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.