Tüm Ürünlerde KARGO ÜCRETSİZ!
Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
basket
Sepetim
Yorum Yap

Behringer X32 RACK 40 Kanallı Rack Tipi Dijital Mikser

Ürün Kodu : DMPQSVZ5
46.134 TL
Havale Fiyatı
44.750 TL
Beğen
% Taksit Seçenekleri
Bonus World Axess Maximum Ziraat HalkCard Paraf

Tükendi

Gelince Haber Ver
Behringer X32 RACK 40 Kanallı Rack
Tipi Dijital Mikser
 
X32 RACK
Efsanevi yerleşik X32 mix motoru sayesinde, X32 RACK bugün birinci sınıf stüdyo kayıt arayüzünüz olabilir, yarın karmaşık bir tiyatro prodüksiyonunu kontrol edebilir veya iPad'inizden grubunuzun kulüp konserini karıştırırken yan rafınızda güvenli bir şekilde oturabilirsiniz. Kendi başına bir devrim olan inanılmaz X32 RACK, en iyi analog I / O'ları ve güçlü dijital bağlantıyı 40 kanal, 25 veri yolu ve 152'ye kadar sinyal kaynağı için geniş işlemeyle birleştirir.

 
Karışımın her parametresini 800 x 480 grafik kullanıcı arayüzünü kullanarak doğrudan X32 RACK üzerinde kolayca kontrol edebilirsiniz, ancak ağ bağlantılı uzaktan kumandanın müthiş esnekliği, kelimenin tam anlamıyla inanılmaz bir olasılıklar dünyasının kapılarını açar. Karışımı odanın herhangi bir yerinden kontrol etmek için X32-EDIT PC / Mac / Linux uygulamamızı, iPad için X32-MIX'i, iPhone / iPod touch için X32-Q'yu ve Android için X32-Q'yu kullanın. Hatta bu güçlü uygulamaların birden fazla örneğini aynı anda çalıştırabilir, böylece sanatçılarınıza kendi kişisel monitörlerini anında karıştırma yeteneği verirsiniz!

 
16 Midas tasarımlı mikrofon preampları ve çift AES50 bağlantı noktaları ile X32 RACK, büyük I / O bağlantısı için altı adede kadar S16 dijital sahne kutusunu destekleyebilir. Ultra esnek yönlendirme seçenekleri ve 8 güçlü stereo FX motoru, X32 RACK'i şimdi ve ihtiyaçlarınız arttıkça sesle başa çıkmak için ideal seçim haline getirir.

Oyun 2.0 Yeniden Yüklendi
Behringer X32, dijital bir mikserden nelerin mümkün olduğunu tamamen yeniden düşünerek oyunu değiştirdi - ve yüz binlerce kullanıcı sonuçların tadını çıkarıyor. Tamamen etkileşimli bir kullanıcı arabirimiyle birlikte akıcı bir iş akışı, anında aşinalık sağlar ve güven aşılar. Gelişmiş mühendislik ve titiz tasarım, son derece uygun bir fiyata olağanüstü ses performansı sunar - oyunu tamamen değiştirir.

 
Üç şirket ortak bir vizyonu paylaştı - zeki profesyoneller için en iyi sesi veren, teknik olarak gelişmiş ses ürünlerini tasarlamak ve oluşturmak. X32 Dijital Mikser ailesi, efsanevi konsol üreticisi Midas'ın mühendislik, üretim ve uygulama uzmanlığının, Klark Teknik'in ikonik sinyal işleme dehasının ve Behringer'in üstün bir değer teklifi sunma konusundaki benzersiz yeteneğinin bir sonucudur.

 
Bu üç büyük şirket arasındaki sinerji, X32'de derinlere uzanıyor. Bozulmamış, Midas tarafından tasarlanmış mikrofon pre amfilerinden Klark Teknik’in kaya gibi sağlam, ultra düşük gecikmeli SuperMAC ağ oluşturma teknolojisine ve Behringer’in tamamen yeniden tasarlanmış işleme algoritmalarına kadar X32, dijital mikserin ne olabileceği konusunda çıtayı yükseltiyor. İleri teknoloji, rakipsiz kullanılabilirlik ve gerçek yola uygunluk sunmaya yönelik benzersiz bir tutku, yaratıcı ifadeniz için ideal bir araç olan dijital bir konsol tasarlamamızı sağladı. Ama daha yeni başlıyoruz!

Gelişmiş İş Akışı ve Çok Kanallı Ağ
Yeni X32 sürüm 2.0 aygıt yazılımımızın piyasaya sürülmesiyle, yalnızca iş akışını önemli ölçüde geliştirmekle kalmadık, aynı zamanda hoparlör ve Kulak İçi Monitör (IEM) sistemlerinizin tam bağlanabilirliği ve kontrolü için 'Akustik Entegrasyon' da dahil olmak üzere yepyeni özellikler ekledik. Sonra 50'den fazla yerleşik FX 'Eklentisini' tamamen yeniden tasarladık ve 'Gerçek Fiziksel Modellemeye' dayalı klasik işlemci örnekleri ekledik. Ayrıca, yerleşik ULTRANET ve AES50 bağlantısına ek olarak USB, ADAT, MADI ve Dante protokolleri aracılığıyla diğer çok kanallı ses ağlarına bağlanmak için değiştirilebilir genişletme kartlarıyla X32'yi daha da esnek hale getirdik. Her şeyden önce X32, ödün vermeden dijitalin gücünü ellerinize verir.

 
Sen kazandın.

Sezgisel. Hemen. Doğal.
X32 RACK, akıldan sese arayüzünüzdür… yaratıcılık ve üretimin kesişme noktasıdır. Dijital mikserlere alışkın olun ya da olmayın, X32’nin sezgisel kullanıcı arayüzü, anında ev hissi veren akıcı bir karıştırma deneyimi sunar.

 
Ve sonra X32’nin en son sürüm 2.0 ürün yazılımı var. 100 bantlı Gerçek Zamanlı Analiz, esnek kitaplık içe / dışa aktarma özelliği ve daha hızlı FX düzenleme dahil olmak üzere yeni sahne yönetimi özellikleri ve EQ işlevleri ekledik.

 
Ayrıca, ünlü klasik ses donanımının Gerçek Fiziksel Modellemesine dayanan 16 yeni FX 'Eklenti' ekledik. Bu süreç, esasen dijital alanda klasik analog teçhizatı 'yeniden inşa ettiğimiz' anlamına geliyor.

 
Daha sonra, basit CAT5 bağlantısı aracılığıyla yeni Turbosound iQ hoparlörlere bağlanmanıza olanak tanıyan en şaşırtıcı dijital ağı ekledik. Biz buna 'Akustik Entegrasyon' diyoruz.

 
Bu yüksek performanslı iQ Serisi aynı zamanda dünyanın en ünlü hoparlörlerinden bazılarının otantik akustik modellemesini de içerir - tümü X32 RACK'ınızdan uzaktan kumanda edilebilir.

 
Bu, beklediğiniz toplam çözümdür.

Ön Taraf Kontrolü
X32 RACK üzerinde, mühendisin herhangi bir ek donanım olmadan canlı karışımda ayarlamalar yapmasına olanak tanıyan bir dizi ön panel kontrolü sağlanmıştır. Arka panel genişletme portu, isteğe bağlı I / O kartlarının mevcut ağ bağlantılı ses altyapısı ile arayüze takılmasına izin verir.
 


 
 
 
 
 
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.