Tüm Ürünlerde KARGO ÜCRETSİZ!
Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
basket
Sepetim
Yorum Yap

Larkin Akustik Ses Yalıtım Süngeri Malzemesi Stüdyo Seti

Ürün Kodu : WG4RS11ND1
6.336 TL
Havale Fiyatı
6.146 TL
Beğen
% Taksit Seçenekleri
Bonus World Axess Maximum Ziraat HalkCard Paraf

Tükendi

Gelince Haber Ver

Larkin Akustik Ses Yalıtım Süngeri Malzemesi Stüdyo Seti

Stüdyonuzu Sessiz Bir Şölene Dönüştürün!

Larkin Akustik Ses Yalıtım Süngeri Malzemesi Stüdyo Seti Paket İçeriği16 Adet Larkin Piramit Akustik Ses Yalıtım Süngeri 50x50cm
2 Adet Larkin Bas Tuzağı - Bass Trap 100x20x20cm
2 Adet Alctron EPP008 Stüdyo Referans Monitör Hoparlör Süngeri (3,4,5,7,8 inç hoparlörler için uygun)

Açık Hücre, Piramit Tasarımı

Larkin Akustik Ses Yalıtım Süngeri, optimum ses emilimi için dengeli yoğunluk ve gözenekliliğe sahiptir. En iyi sese ulaşmak için zorlu koşullar altında test edilmiş bu karolar, işitilebilir frekansların çoğunda sesi iyileştirdiği bilinen, özenle seçilmiş bir açık hücreli poliüretan köpükten oluşur. Bu akustik paneller, yüzey alanını artıran ve karşılığında dağılma ve emilimi en üst düzeye çıkararak orta ila yüksek frekanslar için en etkili hale getiren bir piramit stilinde kesilmiştir.

Her Uygulama ve Yerleştirmeye Uygun

Bu karoların hafif doğası ve modüler tasarımı, farklı yerleşimlerle oynayabileceğiniz ve doğru frekansları yakaladığınızdan emin olabileceğiniz anlamına gelir, bu da onu bir stüdyoda dinleme amaçları ve canlı odaların ses yalıtımı için ideal hale getirir. Bu akustik köpük setleri, saptırılan sesi azaltmak ve dolayısıyla açık alanlarda akustiği iyileştirmek için tavanlarda da kullanılabilir. Hassas piramit tarzı bir kaplama için makine kesimli bu koyu gri akustik paneller, tek tip bir görünüm oluşturan birden fazla ünite yan yana gelecek şekilde kolayca birbirine uyacak şekilde tasarlanmıştır. Yüzey yapıştırıcısı, bantlar ve cırt cırtlarla sabitlenebilir (ayrıca satılır).

Larkin Akustik Sünger Ses Yalıtım Malzemesi Stüdyo Seti

Larkin Akustik Sünger Ses Yalıtım Malzemesi Stüdyo Seti

Düşük Uç Frekanslarını Kontrol Edin

Larkin Akustik Ses Yalıtım Süngeri Malzemesi Stüdyo Setine dahil olan bir çift bas kapanı ile daha düşük frekansları kontrol edebilirsiniz. Genel sesi iyileştirmek için odanın köşelerine yapıştırmanız yeterlidir. Ayrıca yangın geciktirici, açık hücreli köpükten oluşan bu bileşenler, duyulabilir frekansların çoğunda maksimum ses emilimi için pürüzlü bir kenar kullanır.Doğru Dinleme İçin Sesinizi İyileştirin

Larkin Akustik Ses Yalıtım Süngeri Malzemesi Stüdyo Seti Stüdyo Monitör Hoparlör İzolasyon Pedi Süngeri, stüdyo monitörünüzü çevresindeki ortamdan etkili bir şekilde izole etmek için tasarlanmıştır, ancak aynı zamanda bir ev ses ortamında başka potansiyel uygulamalara da sahip olabilir. Özel olarak seçilmiş, yük taşıyan ve emici bir köpük kullanan sünger, güvenli montaj sağlar ve ayrıca zamanla bozulmayı en aza indirir. Stüdyo monitörünüzü bir köpük tabakası kullanarak ayırmanız, titreşimleri azaltabileceğiniz ve renklendirmenin ses üzerindeki etkisini ve sesin zemine doğru kaybolmasını azaltabileceğiniz anlamına gelir.
Monitörlerinizi yükseltmenin yanı sıra, birlikte verilen açılı ped, monitörünüzü potansiyel olarak üç yoldan herhangi biriyle konumlandırabileceğiniz anlamına gelir. Konumlandırmayı deneme özgürlüğü, akustiğinize ve oturma konumunuza göre en uygun ses üretimini elde edebileceğiniz anlamına gelir.


Genel ÖzelliklerLarkin Piramit Akustik Ses Yalıtım Süngeri 500x500x30mm
Boyutlar: 500x500x30mm
Malzeme: Açık Hücreli Poliüretan Köpük
Ağırlık: 0.1kg
Yoğunluk: 60dns
Mobilya Standartlarına Göre Yangın Geciktirici

Larkin Bas Tuzakları - Bass Trap 1000x200x200mm
Malzeme: Açık Hücreli Poliüretan Akustik Köpük
Boyutlar: 1000x200x200mm
Yoğunluk: 26dns
Ağırlık: 0.8kg
Mobilya Standartlarına Göre Yangın Geciktirici

Alctron Referans Monitör Hoparlör İzolasyon Pedleri Süngeri
Boyutlar: 390x280x40mm (3,4,5,7,8 inç hoparlörler için uygun)
Malzeme: Açık Hücreli Poliüretan Akustik Köpük
Montaj Açıları: +-10 derece, +-5 derece, 0 derece
Ağırlık: 0.1kg
Mobilya Standartlarına Göre Yangın Geciktirici

Larkin Akustik Sünger Ses Yalıtım Malzemesi Stüdyo Seti

 
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.