Tüm Ürünlerde KARGO ÜCRETSİZ!
Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
basket
Sepetim
5.0 Ortalama Puan
 • 5
  1
 • 4
  0
 • 3
  0
 • 2
  0
 • 1
  0
Yorum Yap

Alctron PF8 Pro Pop Filtre - Mikrofon Ses Yalıtım Paneli

Ürün Kodu : DHJNST29
elit-truck.svg (6 KB) Aynı Gün Kargo
elit-quality.svg (2 KB) Orijinal Ürün
elit-guarantee.svg (1 KB) 2 Yıl Garanti
elit-fast.svg (6 KB) 2 Saatte Hızlı
Teslimat
1.822 TL
Havale Fiyatı
1.767 TL
Beğen
% Taksit Seçenekleri
Bonus World Axess Maximum Ziraat HalkCard Paraf

Tükendi

Gelince Haber Ver

Alctron PF8 Pro Pop Filtre - Mikrofon Ses Yalıtım Paneli

Türkiye Resmi Distribütör Garantisiyle Elit Müzik'te!

Alctron PF8 Pro Pop Filtre - Mikrofon Ses Yalıtım Paneli

Bir Ses Yalıtım Panelinden Daha Fazlası!

Alctron PF8 Pro Pop Filtre - Mikrofon Ses Yalıtım Paneli yüksek kaliteli gürültü azaltıcı, yüksek kaliteli köpükten ve alüminyum dış yüzeyden ve sesi en iyi şekilde filtre eden bir perdeden yapılmıştır. Yüksek yoğunluklu ve kaliteli gürültü azaltma köpüğü sayesinde çevredeki gürültüyü emer ve yansıtır. Alctron PF8 Pro Mikrofon Ses Yalıtım Paneli, en iyi kayıtlar için oluşması gereken akustik ortamını oluşturur ve mikrofonunuza sessiz bir kayıt alanı sağlarken çevredeki gürültüleri izole eder.

Alctron PF8 Pro ses yalıtım paneli ön yüzeyinde bulunan en iyi kalite pop filtresi ile en iyi kayıt ortamı için oluşması gereken akustiği sağlarken aynı zamanda pop filtresi ile sesinizi filtre ederek projeleriniz için her zaman en iyi sonuç vermeyi hedefler.


Mix Mastering işlemlerinize daha az edit işlemi uygulayarak hem zamandan tasarruf edin hem kayıtlarınızın kalitesi artsın.

Alctron PF08 Pro, sesinizi izole bir mikrofona odaklayarak, sesinizin tüm ayrıntılarını yakalayabilir ve dış ortamdaki gürültüleri azaltabilir, bu arada kayıtlarınızı alırken sesin en saf haline ulaşmanız için seste herhangi bir renklenmeyi önler ve net sesler sunar. PF8 Pro Mikrofon Ses Yalıtım Paneli, kayıt sırasında yalnızca ses yansımasını azaltmakla kalmaz, aynı zamanda kayıt sırasında oluşabilecek patlamaları ve dışarıdan gelen gürültünün kaydınıza verebileceği zararı da etkili bir şekilde azaltır. PF8 Pro, dış ortamdan gelen sesleri minimize ederek kaydettiğiniz kayıtların kalitesini arttırır.

Alctron PF8 Pro Pop Filtre - Mikrofon Ses Yalıtım Paneli

Alctron PF8 Pro Pop Filtre - Mikrofon Ses Yalıtım Paneli

Kolay Monte, Premium Bileşen ve daha fazlası...

Taşınması ve kullanımı oldukça kolay olan PF8 Pro, birçok ev ve proje stüdyosunun vazgeçilmezlerindendir. Direkt mikrofona entegre edilerek kullanılan PF8 Pro sesi en iyi şekilde absorbe ederek mikrofonunuza yardımcı olur ve istenmeyen gürültüleri azaltır. PF08 Pro içerisinde bulunan yüksek kaliteli yalıtım malzemesi, premium pop filtresi ve alüminyum dış yüzeyi ile şimdi hiç olmadığı kadar güçlü!


Kolayca Kayıt İmkanı!

Alctron PF8 Pro sayesinde sesin en net haline ulaşmakta herhangi bir zorluk çekmeden kayıtlarınızı alabilirsiniz. En net ses kaydı sağlayan PF08 Pro, mix ve mastering işlemlerinizde sizin en büyük yardımcınız olacak. Ses yalıtım paneli birçok farklı kulllanıma sahiptir. Dilerseniz önünde bulunan yüksek kaliteli pop filtreyi kaldırarak yalnızca bir ses yalıtım paneli olarak da kullanabilirsiniz.

Alctron PF8 Pro Pop Filtre - Mikrofon Ses Yalıtım Paneli

Alctron PF8 Pro Pop Filtre - Mikrofon Ses Yalıtım Paneli

Teknik ÖzelliklerUzunluk: 150mm
Genişlik: 105mm
Yükseklik: 180mm
Net Ağırlık: 461g
Mikrofon Alanı: 53mm (köpük ile:45-53mm, köpüksüz:54-65mm)
Desteklenen Mikrofon Boyutu: 4,5cm ila 6,5 cm çaptaki Cardioid Mikrofonlar


T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.