Tüm Ürünlerde KARGO ÜCRETSİZ!
Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
basket
Sepetim
Yorum Yap

Alctron VB660 Mikrofon Ses Yalıtım İzolasyon Akustik Paneli

Ürün Kodu : ABFHZ469
elit-truck.svg (6 KB) Aynı Gün Kargo
elit-quality.svg (2 KB) Orijinal Ürün
elit-guarantee.svg (1 KB) 2 Yıl Garanti
elit-fast.svg (6 KB) 2 Saatte Hızlı
Teslimat
4.435 TL
Havale Fiyatı
4.302 TL
Beğen
% Taksit Seçenekleri
Bonus World Axess Maximum Ziraat HalkCard Paraf

Tükendi

Gelince Haber Ver

Alctron VB660 Mikrofon Ses Yalıtım İzolasyon Akustik Paneli

Türkiye Resmi Distribütör Garantisiyle Elit Müzik'te!

4 Katman Yalıtım ile hiç olmadığı kadar net kayıtlar...

Alctron VB660 Mikrofon Ses Yalıtım İzolasyon Akustik Paneli,ev stüdyonuzda, profesyonel stüdyonuzda ve diğer kayıt ortamlarında yakalanan ses kaydının kalitesini artırmak için tasarlanmış bir mikrofon akustik panelidir. Yüksek kaliteli ve yoğunluklu absorpsiyonlu polar, plastik, keçe ve polyester elyaftan yapılmıştır. 4 katmanlı tasarıma sahip olan Alctron VB660 Mikrofon Ses Yalıtım Paneli kayıtlarınızda sesin en net haline ulaşmanızı sağlar. Ayarlanabilir uzatma çubuğu ile mikrofonu sizin için uygun olan bölgeye yerleştirip kayda başlayabilirsiniz.


Çok Katmanlı Filtreleme, Premium Malzeme Kalitesi ve Üstün Gürültü Engelleme

Ses yalıtım paneli ile yalıtılan ses en son katmandan dışarı çıktıktan sonra ortamdan yansıyarak mikrofonunuza geri dönmek ister ancak Alctron VB660 Mikrofon Ses Yalıtım Panelinin en dışında bulunan mavi katmanı bunu önler ve size üstün gürültü engellemeyi sağlar. En iyi kalitede sese ulaşmanız için tasarlanan ses yalıtım paneli oluşturduğu akustik ortam ile mikrofonunuzun performansına yardımcı olur ve size büyük kolaylık sağlar. Kayıt sırasında çevreden gelebilecek ve odanızın akustiğinden kaynaklanabilecek gürültüleri en aza indirmeyi hedefleyen4 katmanlıses yalıtım paneli en uygun fiyatlarla Elit Müzik Mağazalarında...


Stüdyonuzun Vazgeçilmezi

Ev/proje müzik stüdyolarının vazgeçilmezlerinden olan VB660 Direkt mikrofon standına entegre edilerek kullanılır. Ses yalıtım paneli yüksek kaliteli yalıtım malzemesi ve premium dış yüzeyi ile sınıfının son teknolojisine sahiptir. Kayıtlarda size en iyi performansı vererek stüdyoda edit işlemi için boşa uzun saatler harcamanızı önler. Ses dalgalarını en iyi şekilde yalıtan ses yalıtım paneli sizin ve stüdyonuzun vazgeçilmez ürünlerinden biri olacak. Birçok profesyonel stüdyoda ve ev stüdyolarında kullanılan VB660 şimdi en uygun fiyatlarla en iyi performansı alabilmeniz için Elit Müzik'te.


Ses Kaydınız İçin En İyisi!

Alctron VB660 Mikrofon Paneli, stüdyonuzda, prova stüdyonuzda ve diğer kayıt ortamında yakalanan ses kaydının kalitesini iyileştirmek için tasarlanmış bir akustik ses yalıtım panelidir. Parçalarınıza sıfıra yakın sonik renklendirme kazandıran emici yün, plastik, keçe ve polyester elyaf, 4 katmanlı tasarımdan yapılmıştır. Ayarlanabilir uzatma çubuğu aracılığıyla mikrofonu uygun yere yerleştirebilirsiniz.


Teknik ÖzelliklerUzunluk: 420mm
Genişlik: 195mm
Yükseklik: 305mm
Net Ağırlık: 1769gr
Malzeme: Absorpsiyonlu polar, plastik, keçe ve polyester elyaf
Akustik ortamınızı kontrol etmenize yardımcı olacak izolasyon ve difüzyon.
Her yerde harika sese sahip bir kayıt yakalayın


T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.