Tüm Ürünlerde KARGO ÜCRETSİZ!
Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
basket
Sepetim

Alctron

Filtre
Kategoriler
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }} ×
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat
Görünüm :
Gelince Haber Ver
Gelince Haber Ver
Gelince Haber Ver
Gelince Haber Ver
Gelince Haber Ver
Gelince Haber Ver
Gelince Haber Ver
Gelince Haber Ver
Gelince Haber Ver
Gelince Haber Ver
Gelince Haber Ver
Gelince Haber Ver
Gelince Haber Ver
Gelince Haber Ver

Alctron Electronics Co. Ltd Şirketi, mikrofonlar, standlar, konektörler, kulaklıklar, ses ekipmanları, ve mikrofon aksesuarları gibi ürünlerde ön planda yer alan markalardan birisidir. Şirketin ana üretim ve yönetim merkezi ise Çinde yer alan Ningbo şehridir. 10 yılı aşkın bir süredir yüksek kalite standartlarında müzik üreten Alctron, aynı zamanda uygun fiyatlar ile kullanıcıların kolay bir şekilde ulaşabildiği markadır.

Alctron, ürettiği ürünlerde kendi üretim tesislerini kullanır. Aynı zamanda, ürün araştırma ve geliştirme işlemlerine özen göstererek tecrübeli mühendisleri ile gerçekleştirir. Alctron Electronics, günümüzde her geçen gün kalitesi arttıran ve gelecekte en çok tercih edilen markalardan biri olmaya göz kırpmaktadır.

Elit Müzik mağazaları ve sitemiz üzerinden satın alacağınız tüm Alctron marka ürünler 2 sene Resmi Türkiye Distribütör garantili ve faturalıdır. Elit Müzik Alctron Türkiye yetkili satıcısıdır.

Alctron Mikrofon Ses Yalıtım İzolasyon Akustik Paneli

Tüm stüdyo alanlarında kullanılabilen Alctron mikrofon ses yalıtım izolasyon akustik panelleri, hafif ve küçük bir forma sahip olması ile öne çıkıyor. Bu sayede, masa üstünde ya da mikrofon ayağına kolay bir şekilde monte edilebiliyor. Ses yalıtımı sayesinde, çevrede oluşan istenmeyen seslerin ve diğer dış etken yansımalarının mikrofonun sesine etki etmesi önleniyor. Böylelikle, çok daha temiz ve yüksek kalite bir ses kaydı işlemi yürütmenizi sağlıyor. Özellikle de profesyonel olarak ses kayıt işlemleri ile uğraşıyorsanız, bu noktada Alctron Mikrofon Ses Yalıtım İzolasyon Akustik Paneli aradığınız ekipmanlardan birisi olacaktır.

Alctron Mikrofon Standı Sehpası Ayaklığı

Mikrofonu dilediğiniz hizalama noktasında kullanmak için mikrofon standları oldukça önemli bir konuma sahiptir. Ancak, bir mikrofon standı satın alırken dikkat etmeniz gereken en önemli noktalardan birisi sağlamlık olmakta. Alctron mikrofon standı sehpası ayaklığı, sağlam yapı, kaliteli malzemelerden oluşması ile aradığınız mikrofon standı sehpası ayaklığı olacaktır. İçerisinde bulundurduğu boom kolu sayesinde dengeyi kolay bir şekilde sağlayabileceksiniz. Hem sahnelerinizde hem de stüdyonuzda size eşlik edecek olan Alctron mikrofon standı sehpası ayaklığı ile çok daha kolay bir şekilde kayıt alabileceksiniz.

Alctron Pop Filtre Filter

Mikrofon kullanırken dikkat edilmesi gereken en önemli özelliklerden birisi pop filtre özelliğidir. Alctron Pop Filtre Filter ile mikrofonunuzdan çıkan patlayıcı ses minimuma inerek ortaya daha temiz ve rahatsız etmeyen bir ses çıkarmaktadır. Özellikle de yayıncılık ya da kayıt ile uğraşan kullanıcılar pop filtre özelliğine daha çok dikkat etmelidirler. Alctron Pop Filtre Filter, sadece patlayıcı sesi minimuma indirmek ile kalmaz, aynı zamanda mikrofonu ve kapsülü korumaktadır.

Alctron Referans Monitör Hoparlör Standı

Alctron Referans Monitör Hoparlör Standı, 35 kilograma kadar ağırlıklara sahip olan stüdyo monitörleri için tasarlanmış siyah renkli bir hoparlör standı olarak karşımıza çıkıyor. Kaliteli materyallerden üretilen Alctron referans monitör hoparlör standı, hoparlörlerinizi en sağlam ve dengeli şekilde ayakta tutacaktır. Bunu gerçekleştirirken ise çelik malzeme ve sahip olduğu üç adet ayakları sayesinde yapmaktadır. Aynı zamanda, platformda yer alan iki uzun plaka, hoparlörlerinizin sarkmasını önleyecek ve titreşimi azaltacaktır.

Alctron Referans Monitör Hoparlör Süngeri

Alctron Referans Monitör Hoparlör Süngeri, yumuşak ve esnek bir yapıya sahiptir. Sahip olduğu özellikleri ile hoparlör ve masa arasında çıkacak titreşimi azaltır. Böylelikle, titreşim nedeni ile ortaya çıkabilecek istenmeyen frekansları da ortadan kaldıracaktır. Alctron Referans Monitör Hoparlör Süngeri, hoparlör performansınızı bir üst seviyeye çıkaracak ve profesyonel kayıtlarınızda çok daha net bir ses elde etmenizi sağlayacaktır. 5 inçe kadar olan monitörler ile uyumlu bir şekilde çalışan bu ürün, profesyonel müzik üreticileri için bir üst seviyeye çıkma yolunda önemli bir adım olacaktır.

Daha Fazla Oku Daha Az Oku
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.