Tüm Ürünlerde KARGO ÜCRETSİZ!
Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
basket
Sepetim
Yorum Yap

Tascam Model 24 Analog ve Dijital Mikser

Ürün Kodu : BCFHPQRW
47.520 TL
Havale Fiyatı
46.094 TL
Beğen
% Taksit Seçenekleri
Bonus World Axess Maximum Ziraat HalkCard Paraf

Tükendi

Gelince Haber Ver
Tascam Model 24 Analog ve Dijital Mikser
  

TASCAM; Tascam 38 Open Reel 8-Kanal, DA-88 Dijital 8-Kanal ve efsanevi Portastudio Analog Kaset ve Digital Multi-track kayıt cihazları gibi endüstri lideri kayıt çözümleri sunmaya devam ediyor. Şimdi ise TASCAM, en son ses teknolojisine sahip klasik serilerinden biri olan mirasını yeniden icat ediyor; Yepyeni, güzel ve çok kanallı canlı kayıt konsolu: Model 24.

Provalarınız, canlı performanslarınız veya prodüksiyonlarınız için Model 24 en ideal gerçek çok kanallı kaydedici, mikser ve ses arabirimidir. Üç fonksiyonlu hibrid kayıt konsolu, bugünün müzik endüstrisinin taleplerini mükemmel şekilde karşılayacak şekilde gelişti. 

Basit ve Sezgisel Tasarım
Tek bakışta ihtiyacınız olan herşey Model 24’te toplanıyor. Herkesin kullanması için basit ve sezgisel olacak şekilde geliştirilmiştir. 100 mm'lik fiziksel fader'ler, ince ayar yaparken hassaslığı sağlar ve mix’inizin ustalaşması için erişilebilir 7-bant grafik stereo EQ, kolay kullanımlı EQ / Aux düğmeleri ve giriş / çıkış jakları hızlı ve kolay erişim için ön yüzeydedir.
 

TASCAM’ın Devrim Yaratan Kayıt Teknolojisi
Model 24, kullanıcıların bir SD karta 24bit / 48kHz'de aynı anda 24-kanalı doğrudan kaydetmelerini ve aynı anda 8-kanalı içeri / dışarı atabilmelerini sağlar. TASCAM’in devrim yaratan kayıt teknolojisi ile konsol aynı zamanda bir SD karttan aynı anda 22 kanalı doğrudan çalabiliyor. TASCAM’in 16 adet yüksek dereceli mikrofon ön amplifikatörü, mümkün olan en bozulmamış sesi yakalamayı size garanti eder.

Esnek Bağlantılar
Model 24; 20-balanslı giriş (12 mono ve 4 stereo), 1-balanssız stereo girişden oluşan 22 analog girişle esnek bir şekilde donatılmıştır. Ayrıca Model 24, favori DAW'nıza USB üzerinden bağlanmanıza izin verir. Akıllı telefonunuz, içerisindeki bireysel uygulamalarınızla provalarınızı yayınlamak veya sahnede ilk akorunuzu çalmadan önce izleyicinin heyecanını artıracak şarkıları sağlamak için Bluetooth ™ özelliğiyle Model 24’e kablosuz olarak bağlanabilir.

Dayanıklılık ve Güvenirlilik
Model 24 mix konsolu hafiftir - stüdyo, prova alanlarınız, performans mekanları veya çalışmak istediğiniz her yere kolayca taşıyabilirsiniz ve TASCAM'in ünlü güvenilirliği, konsolun her yerde sorunsuz çalışmasını garanti eder.

Her Alanda Gerçek Bir Güç
Her iki dünyanın da en iyisi olan TASCAM Model 24; tam özellikli 24 kanallı dijital bir kayıt cihazı ve entegre analog mix özelliklerine sahip 24 kanallı USB ses arabirimidir. Sahneden stüdyoya, Model 24 müziğinizi kullanımı kolay tek bir cihazda bir araya getirmenize yardımcı olur.

Kayıt
Model 24'ün kalbinde, TASCAM’ın efsanevi çok kanallı kayıt işlemcisi bulunuyor. Sadece TASCAM’da bulabileceğiniz kaliteyi ve güvenilirliği sunan Model 24, herhangi bir 24-kanallı dijital sesslerin birleşimini kaydetmenizi ve çalmanızı sağlar, ayrıca overdub ve punch'ları da hızlı ve kolay bir şekilde gerçekleştirir.

Çaldığınız her canlı parçayı kaydedin, şarkılarınızı kanal-kanal düzenleyin veya önceden kaydedilmiş alt yapı kanallarınızı çalın ve üstüne son performansızı kaydedin. Model 24; çalışma şeklinizi gecikme, sınırlama veya ödün vermeden gerçekleştirecek ve çalışacak şekilde tasarlanmıştır. 

Mix
12 Mono giriş kanalı ve 4 Mono / Stereo kanalı bulunan TASCAM Model 24, sahnede çoğu grubu destekleyecek kadar esnektir ve konsere taşıyabilecek kadar küçüktür. Düşük gürültülü, yüksek kazançlı ön amplifikatörler, tek düğmeli kompresörler (seçilen kanallarda), esnek yönlendirme, güçlü EQ ve ipeksi pürüzsüz kullanımlı 100 mm faderler, gerçek anlamda dinamik ve gerçek zamanlı bir mix deneyimi sunmak için bir araya getirilmiştir.

7 bantlı bir EQ, çift monitör girişlerini dahili efektlerle birleştiren Model 24'ü sahneye (veya stüdyoya) yerleştirmenize hazır, gerçekten güçlü bir portatif mix çözümünüz haline getirir. Kafa karıştırıcı alt menüleri yok, içerisinde kaybolarak bulamayacağınız ön-tanımlı ayarları yok. Sadece doğrudan uygulamalı kontrolleri ve inanılmaz analog ses kalitesi bulunuyor.

Bağlanın
Bir proje stüdyosuna eşit olduğu gibi Model 24, Dijital Ses İş İstasyonunuzun ideal analog muadilidir. Tüm grubunuzu tek bir kayıtta yakalamak için yeterli girişe sahip olan Model 24, yeniden düzeltme ve yeniden seviyelerini ayarlamak için durdurmak zorunda kalmadan bilgisayarınıza hızlı ve kolay bir sinyal yönlendirmesi sağlar. Çalışmalarınızda ilhamınızı beklemeyecek ve şarkınızın tüm aşamalarında TASCAM sizi yavaşlatmayacaktır.

Kanallar Arasında Gezinin
Yolda ve stüdyoda kullanım için tasarlanan Model 24, dört farklı kanal şeridi konfigürasyonuna sahiptir. İlk iki kanal hem XLR girişine hem de değiştirilebilir line / enstrüman seviye jak girişine sahiptir. Bunları kompresör, EQ veya başka efektlerin kolayca eklenmesi için bir TRS Insert konektörü takip eder. Daha sonra eklenenler ise preamp gain kontrolleri (aşırı yük gösterge LED'li), 100 Hz düşük frekansları kesme anahtarları ve line / enstrüman seviye seçme anahtarıdır.

Bunları, tüm kanallarda ortak olan ve seçtiğiniz giriş atama seçimine izin veren yönlendirme modu seçicisi izler - Bu modlar arasında canlı gelen sinyal, bir DAW kanalından dönüş veya EQ için dahili çok kanallı kayıt cihazından her bir kanala dönüş , işleme ve seviye kontrolü bulunur. Düşük frekansları kesici anahtarın ve tek düğmeli kompresörün, yönlendirme modu seçiminden önce sinyal yoluna bağlanmış olması dikkat çekicidir. Bu, kaydedilen kanalların düşük frekans kesici  kompresör ayar özelliklerinden tam olarak yararlanmasını sağlar.

Bu seçicinin hemen altında ve ilk 12 kanal için ortak olarak, canlı performans sırasında dinamikleri hızlı ve kolay bir şekilde işlemeye yardımcı olan bir-düğme kontrollü kompresördür. Ayrıca ilk 12 kanal için ortak olarak orta-frekans sesleri taranabilir özelliğe sahip müzikal bir 3 bantlı EQ bulunur.

EQ bölümünün ardından, Geri Katlama sistemlerine ve efektlerine ek yönlendirme sağlayan, Monitör 1, Monitör 2 ve FX etiketli üç yardımcı gönderim seti bulunur. Bir sonraki adım, tüm mixer boyunca tutarlı olan fader bölümüdür. Bu geniş kontrol alanı, bir Pan kontrolü, arkadan aydınlatmalı Record Enable düğmesi ve bir LED ile etkileşimi gösteren Mute düğmesine sahiptir. Bunların altında, Model 24 tam bir 100 mm seviye fader setine ve ana mix’inize, alt gruplara ve  pre-fade dinlemeye atanan bireysel seçici anahtarlara sahiptir. Bir kez daha, bunlar tüm kanal şeritlerinde ortaktır.

Kanallar 13/14 - 19/20, stereo giriş kanalları olarak yapılandırılmıştır ve bir XLR mikrofon girişinin yanı sıra 6.3 mm'lik çift stereo girişleri, sağ giriş konnektörü kullanılmazsa sol giriş mono olarak kullanılabilmektedir. Bu kanallar tipik olarak klavyeler, davul makineleri, modüler synthesizer’lar ve efekt işlemcileri için kullanılacağından, tek-düğmeli kompresörü çıkarmak ve sezgisel sabit üç-bantlı bir EQ özelliği sağlamak için ses kontrolleri basitleştirilmiştir.

Son kanal konfigürasyonu - kanal 21/22, mobil cihazlarla kullanım için optimize edilmiştir ve stereo RCA ve mini jak girişlerinin yanı sıra Bluetooth ™ eşleşmesini de içerir. Bu kanal ayrıca Monitör 1 ve Monitör 2'yi yardımcı send kontrolleri aracılığıyla beslemek için optimize edilmiştir.

Master Bölümü ve Tam Kontrol
Model 24'ün Master bölümü, canlı performans ve kanal-kanal çalışmalarınızda hızlı ve sezgisel kullanım için tasarlanmıştır. Doğrudan elle kullanımınızda, hem ana mix’iniz hem monitörleriniz ve hem de alt mix’lerinizin yanı sıra mute ve atama düğmelerinde birinci sınıf seviyededir. Doğrudan üst bölümden ulaşabileceğiniz Reverb, Delay, Chorus, Flanger ve daha fazlasını bir veya daha fazla kaynağa ve hedefe eklemenizi sağlayan yerleşik dijital efekt işlemcisi için kontroller bulunur. Bunu takiben entegre çok kanallı kayıt cihazı, atanabilir bir 7-bant grafik EQ ve sistem çıkışları, kulaklıklar ve ayak pedalı için patch panel kontrolleridir.

Kanallarınızı Oluşturun
Entegre 24 kanallı dijital çoklu kanal kaydedici, Model 24'ü hem sanatçılar hem de şarkı yazarları için ideal bir seçenek haline getirir. Bir düğmeye basılmasıyla, tüm setiniz SD karta kaydedilir ve burada mix’lenebilir ve sonra düzenleme, overdubs ve mastering için DAW'ınıza aktarılabilir. Canlı gösterilerinizin arasında Model 24, tam bir kayıt, overdub ve punch-in / out özelliklerine sahip ideal bir besteci arkadaşıdır.

Canlı Performans ve Kayıt Yazılımları
Kaydedilmiş kanalları kolayca bir kayıt yazılımına aktarma ve taşıma kabiliyetinin ötesinde, Model 24 ayrıca üstün kaliteli mikrofon preamp'leri ve dahili compressor’ü ile tamamlanan güçlü bir USB ses arabirimi olarak da tasarlanmıştır. Proje stüdyoları için ideal olan Model 24, bilgisayar tabanlı bir kayıt sistemine 24 eşzamanlı giriş sağlayacak ve kanal sınırlamalarında sıkıntı olmadan aynı anda birden fazla müzisyenin kaydedilmesini inanılmaz derecede kolaylaştıracaktır.

Ayrıca Model 24, mix işleminiz sırasında inanılmaz bir esneklikle tek bir gövde üzerinde çalışmayı tamamen basitleştirerek, gerçek bir analog ses için kanalları geri döndürme ve 22 kanallı kontrol  sağlamaktadır.
 

Mixer Özellikleri 
22 Analog giriş
12 Mono ve 4 Stereo kanal üzerinde kontrol edilebilen phontom power desteği ve 12 adet TASCAM Ultra-HDDA mikrofon preamp
2 adet yüksek-empedans enstrüman girişleri(Kanal 1 ve 2) 
20 balanslı line girişleri (12 mono, 4 stereo) 
Bluetooth, RCA bağlantıları veya stereo mini-jak girişinden gelenler için 1 adet çok-amaçlı stereo kanal 
1 ve 2. kanallar üzerinde Insert girişleri 
Ana stereo veri yolu, alt stereo veri yolu, iki yardımcı / monitör veri yolu, efekt veri yolu 
1-12 kanalları için tek-düğme kontrolü ile compressor 
12 mono kanallar için orta frekansları taranabilir 3-band equalizer, 4 stereo kanal üzerinde sabit orta-frekanslar
12 mono ve 4 stereo kanallar için seçilebilir düşük frekans kesici filtresi 
7-band graphic stereo equalizer – Ana stereo veriyolu veya aux / monitör veri yolu için kullanılabilir 
Kablosuz çalma için dahili Bluetooth alıcısı 
Dahili efekt işlemcisi
16 ön-tanımlı efekt tipleri 
12 mono ve 4 stereo kanalda kullanılabilir, alt veriyoluna ve ana stereo veriyoluna gönderilir
İsteğe bağlı ayak pedalı ile açılabilir / kapatılabilir (Tascam RC-1F) 
Hassas seviye ayarlamaları için 100 mm'lik büyük fader 
Ana stereo veriyolu için XLR balanslı çıkışlar 
Sub, kontrol odası, aux 1/2 için TRS balanslı çıkışlar ve efekt gönderme 
Seviye kontrolü ile kulaklık çıkışı (80 mW + 80 mW) 
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.