Tüm Ürünlerde KARGO ÜCRETSİZ!
Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
basket
Sepetim

Dynacord

Filtre
Kategoriler
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }} ×
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat
Görünüm :

Dynacord, ses sistemleri, mikserler ve diğer ses ekipmanları üreten bir şirkettir. Şirket, 1952 yılında Almanya'da kurulmuş ve günümüzde dünya çapında faaliyet göstermektedir. Dynacord, profesyonel ses sistemleri üretiminde lider bir marka olarak kabul edilir ve müzik performansları, tiyatro gösterileri, radyo ve televizyon yayınları ve diğer ses sistemleri kullanımında yaygın olarak kullanılmaktadır. Şirket, sürekli olarak yenilikçi ürünler üreterek müşterilerine en iyi ses çözümlerini sunmayı hedeflemektedir.

Elit Müzik mağazaları ve sitemiz üzerinden satın alacağınız tüm Dynacord markalı ürünler 2 sene Resmi Türkiye Distribütör garantili ve faturalıdır. Elit Müzik Dynacord Türkiye Yetkili Satıcısıdır.

Dynacord Power Mikser

Dynacord Power Mikser, Dynacord tarafından üretilen bir müzik yapım ve çalma cihazıdır. Bu cihaz, bir müzik performansı sırasında ses kaynağının ses seviyesi ve tonunu düzenlemek için kullanılır. Power Mikser, bir müzik grubu veya DJ'in sahnede veya stüdyoda müzik üretebilmesine yardımcı olur ve genellikle ses sistemi olarak kullanılır. Power Mikser, birkaç kanal üzerinden ses kaynaklarını bir araya getirir ve sesleri birleştirir, bu sayede müzisyenler ve DJ'ler farklı ses kaynaklarını bir arada kullanabilirler. Bu cihaz ayrıca, sesleri ekolayzır, gürültü azaltır ve diğer ses işleme özellikleri de sunar.

Dynacord Mikser

Dynacord Mikser, farklı şarkılardan gelen ses türlerini birleştirmenize yarar. Ses sistemleri ile beraber kullanılan mikserler, müzik üreticilerinin yeni sesler üretebilmesine olanak tanır.

Dynacord Amfi

Dynacord Amfi, Dynacord tarafından üretilen bir ses sistemidir. Amfi, ses sistemlerinde kullanılan bir kısaltmadır ve "amplifier" kelimesinin kısaltılmış halidir. Dynacord Amfi, ses kaynaklarının ses seviyesini arttırmak ve yüksek kaliteli ses çıkışı sağlamak için kullanılır. Dynacord Amfi, birçok farklı tasarım ve özellikte üretilir ve ses sistemi ihtiyaçlarına göre çeşitli seçenekler sunar.

Dynacord Kabin Hoparlör

Dynacord Kabin Hoparlör, Dynacord tarafından üretilen bir ses sistemidir. Kabin Hoparlör, ses sistemlerinde kullanılan bir terimdir ve ses sisteminde kullanılan hoparlörlerin tasarımına göre adlandırılır. Dynacord Kabin Hoparlör, bir ses sisteminin çıkışını yönlendirir ve sesleri yayar. Genellikle müzik yapım ve çalma etkinliklerinde kullanılır ve müzisyenler ve DJ'ler tarafından sahnede veya stüdyoda kullanılır. Dynacord Kabin Hoparlör, farklı tasarımlarda ve modellerde üretilerek kullanıcıların taleplerine çözümler üretir.

Daha Fazla Oku Daha Az Oku
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.