Tüm Ürünlerde KARGO ÜCRETSİZ!
Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
basket
Sepetim
Yorum Yap

Behringer ZMX8210 V2 Profesyonel 8 Kanallı Mikser

Ürün Kodu : JNPQRZ24
7.960 TL
Havale Fiyatı
7.721 TL
Beğen
% Taksit Seçenekleri
Bonus World Axess Maximum Ziraat HalkCard Paraf

Tükendi

Gelince Haber Ver
Behringer ZMX8210 V2 Profesyonel
8 Kanallı Mikser
 
ULTRAZONE ZMX8210 V2
Sabit kurulumlar için özel olarak tasarlanmış profesyonel bir 8 kanallı ses mikseri, rafa monte edilebilir ULTRAZONE ZMX8210 bölge mikseri, müzik programlarınızı ve duyurularınızı üç bölgeye (odalara) dağıtabilir. Tipik uygulamalar arasında restoranlar, ofis alanları, sağlık kulüpleri ve ibadethaneler bulunur.

Başvurular
ZMX8210, 8 adede kadar giriş sinyalini almanıza ve bunları 3 hedefin herhangi birine veya tümüne yönlendirmenize izin verir. Belki ofis kompleksinizin lobisinde bekleyen müşteriler için stereo müzik çalmak ve çalışma alanındaki insanlara çağrı yapmak istersiniz. Bir başka örnek de fuayede yumuşak müzik çalmak, kutsal alanda vaizle görüşmek, ardından vaaz ve müziği kreşe göndermek isteyen küçük kilise olabilir. Bunların hepsi ZMX8210 için mükemmel uygulamalardır - çoklu ses kaynakları, çoklu bölgeler, tam esneklik!

İşte ZMX8210 mikserin çalışmasına ilişkin bazı örnekler - bir restoranınız olduğunu ve aşağıdakileri yapmak istediğinizi varsayalım:

Barda televizyonda yayınlanan oyunun sesini çalın
Yemek alanında yumuşak fon müziği sunun
Lobide / bekleme alanında ve sayfa kullanıcıları üzerinde yüksek tempolu müzik çalın
ULTRAZONE ZMX8210, müşterileriniz için mükemmel ortamı yaratmanın ve hatta müziği kendi evinize dağıtmanın ideal yoludur.

Duyulan Duyurular
ZMX8210'u, anonslar sırasında belirli bölgelerdeki program müziğinin ses seviyesini otomatik olarak düşürmesi için de ayarlayabilirsiniz. 'Eğilme' olarak anılan bu özellik, sesli mesajın müziği tamamen kapatmadan müzik programına göre öncelikli olmasını sağlar. Bu, seçilen bölgelerde / bölgelerde en yumuşak sesin bile duyulmasını sağlar. Ek bir avantaj olarak, daha fazla kontrole ihtiyaç duyulan alanlara uzaktan ses kontrolleri kurulabilir.

 
 
 
 
 
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.