Tüm Ürünlerde KARGO ÜCRETSİZ!
Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
basket
Sepetim
Yorum Yap

Behringer PMP6000 1600 Watt 20 Kanal Power Mikser

Ürün Kodu : JLUVW278
27.641 TL
Havale Fiyatı
26.812 TL
Beğen
% Taksit Seçenekleri
Bonus World Axess Maximum Ziraat HalkCard Paraf

Tükendi

Gelince Haber Ver
Behringer PMP6000 1600 Watt 20 Kanal
Power Mikser
 
EUROPOWER PMP6000
Olağanüstü PMP6000 Güçlendirilmiş Mikser, inanılmaz bir güç-ağırlık oranını korurken muazzam bir güç (Köprülü modda 2 x 800 Watt stereo veya 1.600 Watt) barındırır. Bu mikserler, yüksek verimli D Sınıfı teknolojisi ve ağırlığı ve ısıyı önemli ölçüde azaltan son teknoloji bir anahtar modlu güç kaynağı kullanır. 20 kanallı PMP6000, 12 yerleşik, stüdyo sınıfı XENYX mikrofon ön amfisi, 4 stereo kanal, çift 24-bit Multi-FX işlemciler ve stüdyo sınıfı yankılar, gecikmeler, perde değiştirici ve çeşitli çoklu efektler dahil olmak üzere 100 harika ön ayara sahiptir. ayrıca tescilli FBQ Geri Bildirim Tespit Sistemimiz ile 7 bantlı stereo grafik EQ - en üst düzeyde geribildirimsiz performans için.

D Sınıfı - Muazzam Güç, Mükemmel Ses
Devrim niteliğindeki D Sınıfı amplifikatör teknolojimiz sayesinde, size kullanımı kolay, ultra taşınabilir ve hafif bir pakette muazzam güç ve inanılmaz ses performansı sunabiliyoruz. D Sınıfı amplifikasyon, tüm farkı yaratır, enerji verimliliğinde en üst noktayı sunar ve ağır güç kaynakları ile büyük ısı emicilerine olan ihtiyacı ortadan kaldırır. Bu şaşırtıcı teknoloji, daha az enerji kullanarak ve çevreyi korurken, geleneksel muadillerinden önemli ölçüde daha hafif olan son derece güçlü ürünler tasarlamayı ve üretmeyi mümkün kılar.

Hepsi Bir Arada Çözüm
Güçlü PMP6000, size 2 x 800-Watt stereo veya 2 x 800-Watt çift mono modu (Şebekeden güç alan çıkış, 1 Monitör sinyalleri ikinci elektrik girişinden gönderir) veya 1.600-Watt köprülü mono ses seçeneği sunar. İlgi odağı bir halk üçlüsü, bir konuşma veya akıllara durgunluk veren stereo yamaları olan bir synth-rock grubu olsa da, PMP6000 kolaylıkla uyum sağlayabilir. Bu sonik çok yönlülük, aynı zamanda onu vokallerin ve stereo kayıtların genellikle yüz yüze görüşme zamanını paylaştığı kiliseler için mükemmel bir seçim haline getirir.

 
 
 
 
 
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.