Tüm Ürünlerde KARGO ÜCRETSİZ!
Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
basket
Sepetim
Yorum Yap

Behringer PMP580S 500 Watt 8 Kanal Power Mikser

Ürün Kodu : ENRUVZ45
11.578 TL
Havale Fiyatı
11.231 TL
Beğen
% Taksit Seçenekleri
Bonus World Axess Maximum Ziraat HalkCard Paraf

Tükendi

Gelince Haber Ver
Behringer PMP580S 500 Watt 8 Kanal Power Mikser
 
EUROPOWER PMP580S
Olağanüstü PMP580S Güçlendirilmiş Mikser, inanılmaz bir güç / ağırlık oranını korurken muazzam bir güç (2 x 250 Watt stereo) barındırır. Bu mikserler, yüksek verimli D Sınıfı teknolojisi ve ağırlığı ve ısıyı önemli ölçüde azaltan son teknoloji bir anahtar modlu güç kaynağı kullanır. 10 kanallı PMP580S, 8 adet yüksek kaliteli 'Görünmez' IMP mikrofon preamfisi (2 tanesi ULM Dijital Kablosuz Mikrofonlarımızı da kabul eder, ayrı satılır), 'tek düğmeli' kompresörlerimiz, 2 stereo kanal ve 1⁄8 'Aux içerir Akıllı cihazlarınızdan müzik çalmak için giriş. Bu ekstra profesyonel dokunuş için, stüdyo sınıfı yankılar, gecikmeler, perde değiştirici ve çeşitli çoklu efektler dahil 25 ön ayarlı bir KLARK TEKNIK 24-bit Multi-FX işlemci ekledik. tescilli FBQ Geri Bildirim Tespit Sistemimiz ile bant stereo grafik EQ - en üst düzeyde geribildirimsiz performans için.

D Sınıfı - Muazzam Güç, Mükemmel Ses
Devrim niteliğindeki D Sınıfı amplifikatör teknolojimiz sayesinde, size kullanımı kolay, ultra taşınabilir ve hafif bir pakette muazzam güç ve inanılmaz ses performansı sunabiliyoruz. D Sınıfı amplifikasyon, tüm farkı yaratır, enerji verimliliğinde en üst noktayı sunar ve ağır güç kaynaklarına ve büyük ısı alıcılarına olan ihtiyacı ortadan kaldırır. Bu şaşırtıcı teknoloji, daha az enerji kullanarak ve çevreyi korurken, geleneksel muadillerinden önemli ölçüde daha hafif olan son derece güçlü ürünler tasarlamayı ve üretmeyi mümkün kılar.

Hepsi Bir Arada Çözüm
Güçlü PMP580S, toplam 500 Watt için 2 x 250 Watt (Ana Sol / Ana R veya Ana / Monitör olarak seçilebilir) ile basit ama çarpıcı performansın çok modelidir. İlgi odağı ister yerel blues kulübündeki bir müzik grubu, ister parktaki bir halk üçlüsü veya özel bir etkinlikte erkekler korosu olsun - PMP580S her şeyi kolaylıkla halledebilir! Bu sonik çok yönlülük, aynı zamanda vokallerin ve stereo kayıtların genellikle yüz yüze görüşme yaptığı kiliseler için mükemmel bir seçim olmasını sağlar.

 
 
 
 
 
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.