Tüm Ürünlerde KARGO ÜCRETSİZ!
Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
basket
Sepetim
Yorum Yap

Behringer PMP550M 500 Watt 5 Kanal Power Mikser

Ürün Kodu : MNTUZ278
7.047 TL
Havale Fiyatı
6.836 TL
Beğen
% Taksit Seçenekleri
Bonus World Axess Maximum Ziraat HalkCard Paraf

Tükendi

Gelince Haber Ver
Behringer PMP550M 500 Watt 5 Kanal Power Mikser
 
Behringer EUROPOWER PMP550M Power Mikser
Şaşırtıcı PMP550M Güçlendirilmiş Mikser, inanılmaz bir güç-ağırlık oranını korurken muazzam bir güç (2 x 250 Watt çift mono) barındırır. Bu mikserler, yüksek verimli D Sınıfı teknolojisi ve ağırlığı ve ısıyı önemli ölçüde azaltan son teknoloji bir anahtar modlu güç kaynağı kullanır. 5 kanallı PMP550M, akıllı cihazlarınızdan müzik çalmak için 5 yüksek kaliteli mikrofon ön amfisi (2 tanesi ULM Dijital Kablosuz Mikrofonlarımızı da kabul eder, ayrı olarak satılır) ve 1⁄8 'Aux Girişine sahiptir. Bu ekstra profesyonel dokunuş için, biz stüdyo sınıfı yankılar, gecikmeler, perde değiştirici ve çeşitli çoklu efektler dahil 25 ön ayarlı bir KLARK TEKNIK 24-bit Multi-FX işlemci ve ayrıca tescilli FBQ Geri Bildirim Algılama Sistemimiz ile 7 bantlı bir stereo grafik EQ ekledi. geri bildirimsiz performans.

D Sınıfı - Muazzam Güç, Mükemmel Ses
Devrim niteliğindeki D Sınıfı amplifikatör teknolojimiz sayesinde, size kullanımı kolay, ultra taşınabilir ve hafif bir pakette muazzam güç ve inanılmaz ses performansı sunabiliyoruz. D Sınıfı amplifikasyon, tüm farkı yaratır, enerji verimliliğinde en üst noktayı sunar ve ağır güç kaynaklarına ve büyük ısı alıcılarına olan ihtiyacı ortadan kaldırır. Bu şaşırtıcı teknoloji, daha az enerji kullanarak ve çevreyi korurken, geleneksel muadillerinden önemli ölçüde daha hafif olan son derece güçlü ürünler tasarlamayı ve üretmeyi mümkün kılar.

Hepsi Bir Arada Çözüm
Güçlü PMP550M, toplam 500 Watt'lık 2 x 250-Watt çift mono çıkış ile basit ama çarpıcı performansın en modelidir. İlgi odağı ister şirket pikniğinde bir konuşma, ister kahvehanede doğaçlama bir akustik müzik veya özel bir etkinlikte erkekler korosu olsun - PMP550M her şeyi kolaylıkla halledebilir! Bu sonik çok yönlülük, aynı zamanda vokallerin ve stereo kayıtların genellikle yüz yüze görüşme yaptığı kiliseler için mükemmel bir seçim olmasını sağlar.

 
 
 
 
 
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.