Tüm Ürünlerde KARGO ÜCRETSİZ!
Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
basket
Sepetim
Yorum Yap

Behringer PMP1680S 1600 Watt 10 Kanal Power Mikser

Ürün Kodu : DQSTWXZ2
19.048 TL
Havale Fiyatı
18.476 TL
Beğen
% Taksit Seçenekleri
Bonus World Axess Maximum Ziraat HalkCard Paraf

Tükendi

Gelince Haber Ver
Behringer PMP1680S 1600 Watt 10 Kanal
Power Mikser
 
EUROPOWER PMP1680S
Muhteşem PMP1680S Güçlendirilmiş Mikser, inanılmaz bir güç-ağırlık oranını korurken muazzam bir güç (Köprülü modda 2 x 800 Watt stereo veya 1.600 Watt) barındırır. Bu mikserler, yüksek verimli Sınıf D teknolojisini ve ağırlığı ve ısıyı önemli ölçüde azaltan son teknoloji bir anahtarlamalı güç kaynağı kullanır. 10 kanallı PMP1680S, 8 yüksek kaliteli mikrofon ön amfisi, 2 stereo kanal, stüdyo sınıfı yankılar, gecikmeler, perde değiştirici ve çeşitli çoklu efektler dahil olmak üzere 100 harika ön ayara sahip ikili 24 bit Multi-FX işlemcinin yanı sıra 7 bant içerir. tescilli FBQ Geri Bildirim Tespit Sistemimiz ile stereo grafik EQ - geri beslemesiz performansta en üst düzey için.

D Sınıfı - Muazzam Güç, Mükemmel Ses
Devrim niteliğindeki D Sınıfı amplifikatör teknolojimiz sayesinde, size kullanımı kolay, ultra taşınabilir ve hafif bir pakette muazzam güç ve inanılmaz ses performansı sunabiliyoruz. D Sınıfı amplifikasyon, tüm farkı yaratır, enerji verimliliğinde en üst noktayı sunar ve ağır güç kaynaklarına ve büyük ısı alıcılarına olan ihtiyacı ortadan kaldırır. Bu şaşırtıcı teknoloji, daha az enerji kullanarak ve çevreyi korurken, geleneksel muadillerinden önemli ölçüde daha hafif olan son derece güçlü ürünler tasarlamayı ve üretmeyi mümkün kılar.

Hepsi Bir Arada Çözüm
Güçlü PMP1680S size 2 x 800-Watt stereo, 2 x 800-Watt çift mono veya 1.600-Watt köprülü mono çıkış seçeneği sunar. İlgi odağı bir halk üçlüsü, bir konuşma veya akıllara durgunluk veren stereo yamaları olan bir synth-rock grubu olsun, PMP1680S kolaylıkla uyum sağlayabilir. Bu sonik çok yönlülük, aynı zamanda vokallerin ve stereo kayıtların genellikle yüz yüze görüşme yaptığı kiliseler için mükemmel bir seçim olmasını sağlar.

 
 
 
 
 
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.