Tüm Ürünlerde KARGO ÜCRETSİZ!
Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
basket
Sepetim
Yorum Yap

Behringer MX882 V2 8 Kanallı Splitter Mikser

Ürün Kodu : HKLMTUY8
5.108 TL
Havale Fiyatı
4.955 TL
Beğen
% Taksit Seçenekleri
Bonus World Axess Maximum Ziraat HalkCard Paraf

Tükendi

Gelince Haber Ver
Behringer MX882 V2 8 Kanallı Splitter Mikser
 
ULTRALINK PRO MX882 V2
MX882 kesinlikle her ses mühendisinin ve müzisyenin her zaman yanında olması gereken tek bir donanımdır. Bu ultra esnek, küçük 'hayat kurtarıcı' canlı performanslarda, profesyonel kayıt stüdyolarında, CD ve dijital prodüksiyon tesislerinde ve gösterinin basitçe devam etmesi gereken çeşitli diğer senaryolarda defalarca paha biçilmez olduğunu kanıtladı! MX882, bir stereo sinyalini birkaç çıkışa (ayırıcı modu) dağıtmak için idealdir; çoklu sinyalleri bir stereo çıkışta birleştirmek (mikser modu) veya çeşitli ses uygulamaları için sinyal seviyelerini uyarlamak (tampon amplifikatör). ULTRALINK PRO MX882, tüm bu işlevleri kolayca ve eşzamanlı olarak gerçekleştirebilir - tam anlamıyla bir 'İsviçre Ordu Bıçağı' nın sesli sürümüdür.

Bu bir Mikser - Bir Bölücüdür
Temel olarak, MX882, bir ayırıcı veya mikser olarak kullanılabilen 6 mono kanaldan oluşur. Örneğin, bir stereo program kaynağı Ana Girişler yoluyla bağlanabilir ve ardından Bölme moduna ayarlanmış mono kanallardan herhangi birine yönlendirilebilir. Örneğimiz için, Kanal 1'i Bölme / Karıştırma anahtarı çıkış (Bölme) konumunda kullanacağız. Sol ve Sağ Ana Giriş sinyalinin ne kadarının Kanal 1 mono Çıkış XLR'ye yönlendirileceğini ayarlamak için Kanal 1 Denge / Pan kontrolünü ayarlayın. Aynı şeyi 6 MX882 kanalının tümü için de yapabilirsiniz. Mix modunda, MX882’nin 6 kanalının herhangi birinden veya tümünden gelen giriş sinyalleri, stereo görüntü (Pan) içindeki sinyalin yerleşimini belirleyen kendi Denge / Pan kontrolleri ile stereo Ana Çıkışa karıştırılabilir. Mix modunda çalışırken, stereo Ana Giriş sinyalinin otomatik olarak Ana Çıkışlara gönderilmesi avantajlıdır - toplamda 8 ayrı sinyali birleştirmenize izin verir. Mono Giriş sinyalleri hala mono çıkışlarına gönderilir, bu da her kanalın ayrı bir eşleşen amplifikatör olarak kullanılabileceği anlamına gelir. İlgili kanallar için Seviye kontrolleri, kullanıcının maksimum +15 dB kazançla seviyeleri istediği gibi uyarlamasını sağlar. Ev kayıtlarında kullanılan seviyeler, kolaylıkla stüdyo seviyelerine (+4 dBu) dönüştürülebilir ve bunun tersi de geçerlidir.

tipik uygulamalar
Yukarıda bahsettiğimiz gibi ULTRALINK PRO MX882, türünün en esnek sistemlerinden biridir. Aşağıda, çok görevli MX882'nin barındırabileceği uygulamalardan sadece birkaçı bulunmaktadır: Klavye veya davul alt karıştırıcı PA sistemleri, dans kulüpleri, tiyatrolar, kiliseler, oteller, iletişim sistemleri vb. İçin dağıtım amplifikatörü Mikser kanalları için eklenti modülü Eklenti modülü için eklenti modülü FX ve monitör yolları -10 dBV'den +4 dBu'ya veya tam tersi düzey çevirici

 
 
 
 
 
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.