Tüm Ürünlerde KARGO ÜCRETSİZ!
Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
basket
Sepetim
Yorum Yap

Alto Live 1604 Mikser

Ürün Kodu : BFKLMRU8
elit-quality.svg (2 KB) Orijinal Ürün
elit-guarantee.svg (1 KB) 2 Yıl Garanti
39.402 TL
Havale Fiyatı
38.220 TL
Beğen
% Taksit Seçenekleri
Bonus World Axess Maximum Ziraat HalkCard Paraf

Tükendi

Gelince Haber Ver
Alto Live 1604 Mikser
 
 
Alto Live 1604, profesyonel bir miksaj oluşturmak için ihtiyacınız olan araçlarla donatılmış 16 kanallı, 4 veriyolu bir mikserdir. Esnek yönlendirme seçenekleri ve çok sayıda yerleşik DSP aracıyla Live 1604, birçok canlı performans ortamının taleplerini karşılar. Değiştirilebilir fantom gücüne sahip 10 dengeli XLR girişine, ek ton şekillendirme için süpürülebilir ortalara sahip 3 bantlı EQ'lara, harici efektler ve izleme için kanal başına dört aux gönderimine ve ana veya monitör çıkışları için 9 bantlı bir grafik EQ'ya sahiptir. Bağımsız seviye kontrolüne sahip bir kulaklık jakı, ek izleme ve miksaj sağlar. LED metreli 60 mm fader'ler, doğru, uygulamalı karıştırma için hassas kontrol ve görsel geri bildirim sağlar. Çeşitli bağlantı seçenekleriyle Live 1604, küçük kahvehane konserlerinden orta ölçekli topluluklara ve tam sahne rock gruplarına kadar olan etkinlikleri yönetebilir.

Düşük Gürültülü Preamplifikatörler ve Analog Sıkıştırma
Live 1604, tek bir pakette yüksek kaliteli ses ve yüksek kaliteli DSP araçları sunar. Her mikrofon kanalı, benzeri görülmemiş bir ses kalitesi ve sağlam bir ses sinyali yolu için yüksek boşluk payı düşük düşük gürültülü DNA mikrofon preamplifikatörü ile donatılmıştır. Live 1604'ün yüksek boşluk payı, daha temiz karışımlar, daha saf bir sinyal yolu ve yüksek, güçlü ses ile sonuçlanır. Yerleşik analog sıkıştırma (1-6 arasındaki kanallar), uyumlu, tanımlanmış bir karışım için dinamikleri ve jel aletlerini birlikte kontrol etmeye yardımcı olur. Yüksek boşluk payı, bozulmamış ses ve yerleşik dinamik kontrol ile Live 1604, miksinizin tam dinamik aralığının net bir şekilde karşılanmasını sağlar.
USB Ses Arayüzü
Miksinizi tek bir USB bağlantısıyla doğrudan bir Mac veya PC'ye kaydedin. Live 1604'ün yerleşik USB bağlantı noktası, mühendislerin, yapımcıların ve sanatçıların iki kanal 24 bit ses (Main Mix veya Sub Mix 1/2) doğrudan bir bilgisayara dönüştürmelerine olanak tanır. Ek düzenleme, miksaj ve post prodüksiyon için canlı performansları, grup pratiklerini, tiyatro performanslarını, konuşma etkinliklerini ve diğer canlı ses olaylarını bilgisayarınıza kaydedin. USB bağlantısı çift yönlüdür, bilgisayarınızda depolanan ses dosyalarının Live 1604'e aktarılmasını ve bu dosyada çalınmasını sağlar.
100 Alesis DSP Efekti
Live 1604, tasarımında yerleşik olarak bulunan birinci sınıf 24 bit Alesis efektleriyle her türlü miksaj durumunun üstesinden gelmeye hazır hale gelir. Herhangi bir karıştırma ortamında size ek yaratıcı kontrol sağlayan 100 DSP efekti arasından seçim yapın. Oda ve boşluk gecikmeleri, küçük ve büyük salon akustiği, plaka ve yay yankıları, flanşlar, korolar ve daha fazlası arasından seçim yapın. Efekt ön ayarları, en sevdiğiniz sesi aramayı veya anında farklı efekt ayarlarıyla denemeyi kolaylaştırır
Renk Kodlu Arayüz
Çoğu zaman, canlı ses ortamları loş bir şekilde aydınlatılır ve miksaj mühendisine yetersiz görüş sağlar. Live 1604, mikserin her bölümünü renk kodlayarak ve ayarlamanız gereken şeyi hızlı ve kolay bir şekilde bulabilmeniz için parlak renkli düğmeler sağlayarak bu sorunu çözer. Düşük aydınlatmada mavi, yeşil, kırmızı, sarı ve beyaz kapları anında belirlemek kolaydır. Çıkış seviyesi, tepe noktası ve fantom gücü için LED göstergeler, duyduğunuz her şeyi yansıtan birden fazla görsel ipucunuz olduğundan emin olmanıza da yardımcı olur.
Özelliğe Genel Bakış:
DNA mikrofon preamplifikatörlü 10 XLR girişi
Dinamik sıkıştırma (kanal 1-6)
3 bantlı EQ ile süpürülebilir orta kısımlar
4 yardımcı gönderme; öncesi/sonrası açma 1+2 gönderir
Sessiz ve PFL/AFL solo işlevli 60 mm fader'ler
100 Alesis DSP efekti
Seviye kontrollü USB ses bağlantısı
Dengeli XLR, dengeli/dengesiz 1/4” çıkışlar
Bağımsız seviye kontrollü kulaklık çıkışı
Değiştirilebilir fantom gücü
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.