Tüm Ürünlerde KARGO ÜCRETSİZ!
Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
basket
Sepetim
Yorum Yap

Yamaha VXL1B 16 Line Array Hoparlör

Ürün Kodu : DPUZ1579
27.787 TL
Havale Fiyatı
26.953 TL
Beğen
% Taksit Seçenekleri
Bonus World Axess Maximum Ziraat HalkCard Paraf

Tükendi

Gelince Haber Ver
Yamaha VXL1B 16 Line Array Hoparlör
 
 
VXL serisi hat kaynaklı hoparlörler, çeşitli ortamlar için ideal olan olağanüstü ses kalitesi ve ince form faktörünün benzersiz bir kombinasyonunu sunar. VXL hat kaynaklı hoparlörler, geniş bir dinleme alanı üzerinde mükemmel projeksiyonun yanı sıra tek tip ses ve ses kalitesi sunar; bu da onları, yüksek yansıtıcılığa sahip odalar, konferans salonları, konferans salonları ve dinleme alanı genelinde maksimum anlaşılırlık gerektiren diğer tesisler için mükemmel bir seçim haline getirir.
 
VXL serisi, çeşitli kurulumlara ve alanlara optimum şekilde hizmet etmek için birleştirilebilen, her biri 1,5 inç tam kapsamlı sürücülere sahip üç model VXL1-8, VXL1-16 ve VXL1-24 içerir. İnce 2,1 inç (54 mm) genişliğindeki muhafazalar, çok çeşitli uygulamalarda üstün ve tek tip konuşma ve müzik yayını sağlamak için her dekorla güzel bir şekilde uyum sağlayan zarif kavisli ızgara tasarımlarına sahiptir.
İnce Hat Kaynaklı Hoparlörler Yüksek Ses Kalitesini Görsel Zarafetle Birleştirir
VXL1 serisi kabinler, herhangi bir dekora zahmetsizce uyum sağlayan ince, zarif bir profile sahip 2,1 inç (54 mm) genişliğinde muhafazaya sahiptir. Tasarımların merkezinde, konuşma ve müzik yayını için ideal olan tam kapsamlı performans için 77 Hz'ye* kadar doğal yanıt verecek şekilde yapılandırılmış yüksek performanslı, 1,5 inç, tam aralıklı sürücüler bulunur.
Neodim mıknatıslı yüksek performanslı sürücüler, olağanüstü projeksiyon sağlayan bir hat kaynağı oluşturmak için dikey olarak düzenlenmiştir. Sesi dikey yönde odaklayarak yansımalar en aza indirilerek hedef alanda yüksek netlik ve anlaşılır ses elde edilebilir.
Aşağıda, VXL serisinin uygun seçimi için hızlı bir başvuru kılavuzu bulunmaktadır.
Daha ayrıntılı simülasyon için VXL Seçim Asistanına bakın.
D: Konuşmacıdan en uzak dinleyiciye olan mesafe*
*En yakın ve en uzak arasındaki SPL farkı 10dB SPL içindedir.
 
mesafe D
VXL1-8 9,5 m (31 fit)
VXL1-16 13,5 m (44 fit)
VXL1-24 25m (82 fit)
*Konuşmacı ile en yakın dinleyici arasındaki mesafe: 3m
 
* Yerden hoparlörün dibine kadar olan mesafe: 1.1m
 
Çok daha büyük alanlar için dikey bağlantıda çift hoparlör kullanılması önerilir.
 
mesafe D
VXL1-16 + VXL1-16 33m (108 fit)
VXL1-24 (üst) + VXL1-16 (alt) 42m (138 fit)
VXL1-24 + VXL1-24 46m (151 fit)
 
VXL1 serisinde kullanılan kompakt sürücüler 170° yatay dağılıma ve 20° (+10° ~ -10°) dikey dağılıma katkıda bulunur. Bir arka panel anahtarı, dikey dağılımın 40° (+10° ~ -30°) aşağı doğru genişletilmesine olanak tanır, böylece çok çeşitli uygulamalar yer alabilir.* Ses basınç seviyesi ve kapsama alanı, modelleri birleştirerek gerektiği gibi daha fazla ayarlanabilir potansiyel uygulama yelpazesini genişleten farklı sayıda sürücü ünitesi ile.
 
*VXL1-8 dikey dağılım 40°'de (+10° ~ -30°) sabittir
 
Dikey Kapsam Genişletme
Dikey kapsama alanı, bir arka panel anahtarı ile kolayca ayarlanabilir. 'Geniş' ayarı, dağılım açısını yalnızca aşağı yönde genişleterek dinleme alanının önündeki kapsama alanını iyileştirir.
 
Esnek Kurulum Seçenekleri
Dahil edilen duvara montaj braketlerine ek olarak, birden fazla ortamda montajı ve kurulumu kolaylaştırmak için VXL1 serisi muhafazalar için kapsamlı bir isteğe bağlı donanım yelpazesi mevcuttur.
 
WMB-L1 duvara montaj braketi dikey ve yatay açı ayarlamaları sağlar, VCB-L1 braketi bir VXL1 muhafazasının üst üste istiflenmesine izin verir, VCSB-L1 braketleri iki VXL1 muhafazanın aşağı doğru olacak şekilde birbirinin üzerine istiflenmesini sağlar HCB-L1 braketi, bir dizideki iki VXL1 hoparlörün yatay olarak yerleştirilmesini kolaylaştırırken, tüm dizinin açı ayarı. Yüksek empedanslı (70V/100V) uygulamalar için düşük doygunluktaki ST-L1 transformatör de mevcuttur.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.