Tüm Ürünlerde KARGO ÜCRETSİZ!
Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
basket
Sepetim
Yorum Yap

Tascam US-2x2 HR Ses Kartı

Ürün Kodu : AHJRV269
7.451 TL
Havale Fiyatı
7.227 TL
Beğen
% Taksit Seçenekleri
Bonus World Axess Maximum Ziraat HalkCard Paraf

Tükendi

Gelince Haber Ver

TASCAM 2x2 HR
Müzik ve Multimedya Yaratıcıları İçin En Uygun Ses Arabirimi

US-2x2HR; vokal, gitar, eş zamanlı kayıt gibi çeşitli multimedya prodüksiyon ortamlarında ve video prodüksiyonu için yüksek kaliteli ses kayıtlarında kullanılabilen gitar giriş desteğine sahip, 2 adet mikrofon veya Line girişi ile donatılmıştır. USB-C bağlantı noktası üzerinden USB bağlantı gücüyle kolayca çalıştırılabilmektedir.Ultra HDDA Mikrofon Preamfisi
192kHz örneklemeye kadar doğal ve berrak bir ses kaydı sunar.
US-HR serisinde yüksek çözünürlüklü analog dijital (A-D) dönüştürücü sesi mümkün olduğunca gerçeğe yakın tutmaya yönelik geliştirilmiştir. Bu sayede Ultra-HDDA mikrofon preamfisi yeni geliştirilmiş ses devresiyle birlikte transparan ve düşük gürültülü bir kayıt performansı elde etmenizi sağlar.Sıfır Gecikmeli Direkt Monitörleme Fonksiyonu
Direct monitör özelliği, sinyali bilgisayara göndermeden önce bölerek hem kayda hemde monitörünüze gönderir. Performans sırasında herhangi bir gecikme yaşamadan sorunsuz bir şekilde dinleme ve takip yapabilirsiniz.


Kaliteli İçerikleriniz İçin Birlikte Gelen Yazılımlar
US-HR modelleri, kullanıcının performans akışını geliştirecek dünyaca ünlü yazılımlarla birlikte gelir. Cubase LE/Cubasis LE 3 ses kayıt yazılımları 2.000 den fazla enstrüman seslerini kapsayan 30GB büyüklüğünde ses bankasına sahiptir. Ayrıca IK Multimedia Sample Tank SE paket içeriğine dahildir. Ayrıca US-1x2HR ve US-HR modelleri endüstri standartı olan Auto-Tune Unlimited yazılımına 3 aylık abonelik hediyesiyle gelir.


Podcast ve Canlı Yayınlarınız İçin Arayüz
US-2x2HR, podcast ve canlı yayınları oluşturmak için bilgisayarlar ve telefonlarla kullanılabilir. Giriş sesi stereo ya da mono olarak seçilebilir ve Loopback işlevi bilgisayardan gelen sesi, canlı yayın sırasında oynatmak için kullandığınız yayın yazılımına döndürmeye izin verir. US-2x2HR dünya çapında popüler olarak kullanılan OBS yazılımınıda destekler.


MIDI Giriş ve Çıkışı
MIDI IN/OUT terminali klavyeler, elektronik davullar veya Drum Machineʼler, controller gibi harici cihazların senkronize edilmesini ve kontrolünü sağlar.


iPad ve Diğer iOS Cihaz Uyumluluğu
US-2x2HR, iPad ve diğer iOS cihazları ile ses arayüzü olarak kullanılabilir.


Yeni Ses Arayüzü Motoru
Tascam USB ses arabirimleri, üretiminde öncülerden biri olma deneyimi sayesinde US-HR modelleri için önceki sürücüden daha kararlı yeni bir sürücü geliştirmiştir. Ses arabelleği (Buffer Size) boyutu farklı senaryolar için en iyi performansı vermek adına 4 örnekten (4 sample - sadece windows cihazlarda geçerli) başlayarak ayarlanabilir. Bu durum düşük bir gecikme sağlarken bilgisayar kullanım kapasitesini en üst seviyeye taşır.


Sağlam Metal Kasa
US-HR modelleri, uzun süren zorlu kullanımlara dayanması amaçlanan sağlam ve pratik kullanıma uygun tasarımlanmıştır. Metal kasa sadece sağlamlıktan ziyade boyalı alüminyum yan panellerle şık bir görünüme sahiptir. Her model üzerindeki giriş çıkış sayılarıyla doğru orantılı bir ağırlıktadır. Bu sayede kablo takıp çıkarırken hareket etmezler.

 

Genel Özellikler
• Örnekleme Frekansı: 44.1k/48k/88.2k/96k/176.4k/192k Hz Bit derinliği: 24bit
• Mikrofon Girişi(In 1)Giriş Empedansı: 2.2k ohms
• Maksimum Girişi Seviyesi (Minimum Kazançta): +9dBu (2.183Vrms) Kazanç (Gain): 56dB
• Line GirişiGiriş Empedansı: 10k ohms
• Maksimum Girişi Seviyesi (Minimum Kazançta): +20dBu(7.75Vrms) Kazanç (Gain): 56dB
• Enstruman Girişi (INST)- Giriş Empedansı: 1M ohms ve üzeri
• Maksimum Girişi Seviyesi (Minimum Kazançta): +3dBV(1.1425Vrms) Kazanç (Gain): 45dB
• Line çıkışı (RCA ve Jak) Çıkış Empedansı: 210 ohms
• Nominal çıkış seviyesi: +4dBu (1.228Vrms)
• Maksimum çıkış seviyesi: +20dBu (7.746Vrms)
• Kulaklık çıkışı:  (1/4 Stereo Jak)
• Maksimum çıkış seviyesi: 18mW+18mW (THD+N 0.1% 32ohm yükte)
• MIDI Giriş Çıkış: Din 5-pin kablo

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.