Tüm Ürünlerde KARGO ÜCRETSİZ!
Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
basket
Sepetim
Yorum Yap

Tascam US 16X08 Ses Kartı

Ürün Kodu : CDGSUX89
18.049 TL
Havale Fiyatı
17.507 TL
Beğen
% Taksit Seçenekleri
Bonus World Axess Maximum Ziraat HalkCard Paraf

Tükendi

Gelince Haber Ver
Tascam US 16X08 Ses Kartı
 
 
US-16x08, bilgisayarınız için net ses kalitesi ve büyük oturumları yönetmek için gelişmiş özellikler içeren 16 mikrofon ve line girişi sunar. Sekiz Ultra-HDDA mikrofon ön amplifikatörleri 56 dB'ye kadar kazanç sağlarken temiz ve sessiz çalışma sağlar. Doğrudan gitar veya bas kaydı için, ikisi enstrüman seviyesine ayarlanabilir ek bir sekiz adetlik balanslı line girişi sağlanmıştır. Sekiz adetlik balanslı line çıkışı da mevcuttur; iki adet monitörleme için ön panelde seviye kontrolüne sahiptir.

US-16x08'de yerleşik DSP mikseri, düşük gecikmeli dijital mikserdir. Her kanalda dört bantlı EQ ve ses monitöründeki mikslerinizi patlatmak için compressor vardır. Arayüz moduna ek olarak, US-16x08 bağımsız bir mikrofon preamp'ı olarak da kullanılabilir.

Windows ve Mac sürücüleri ile Apple iPad gibi tabletler için USB Class Compliant 2.0 sürücüleri sağlanmaktadır. MIDI giriş ve çıkışı arka panelde mevcuttur.İster ergonomik tasarımlı açılı masaüstü standı kullanılırken veya isterseniz ürünle birlikte gelen rack adaptörlerine monte edilmiş olsun, US-16x08 hemen hemen tüm müzik kayıt uygulamaları için yeterli giriş ve çıkışları içerir.

Ultra-HDDA Mikrofon Preamp’li ile Saf ve Temiz Ses Kalitesi
Orijinal Ultra-HDDA mikrofon ön amplifikatörlerimiz, herhangi bir ses kaynağından sadece bir düğme çevirerek yüksek kaliteli ses girişi yapmanızı sağlar. Bunlar, yayıncılık ve film endüstrisinde popüler olan HS-P82 profesyonel kayıt cihazlarımızdaki mikrofonlar ile aynı olan preamplidir. Bu çok yönlü ön amplifikatörler hem kondansatör hem de dinamik mikrofonlarla kullanabilir ve bir uzman olmasanız bile yüksek kaliteli kayıtların keyfini çıkarmanıza olanak sağlar. Bu çok yönlü preamp'ler ayrıca klavyeler ve diğer ekipmanlar için line seviyeli girişleri de içerir.

Dahili Ultra-HDDA mikrofon ön amplifikatörleri, −125 dBu EIN (Eşdeğer Giriş Gürültüsü) elde eden ayrı bir yapıya sahiptir.
Arabirimler ses giriş ve çıkış aşamaları için NE5532 op-amp kullanır. XLR / TRS jakları, kondenser mikrofonlarının girişine, synthesizer'ların ve diğer ekipmanların balanslı bağlantılarına izin verir.
Geniş dinamik aralık, dinamik mikrofon kullanımını destekler. 3. parti eklenti efektlerinin kullanılmasını sağlayan gitarlar doğrudan bağlanabilir.

Vokal, Enstrüman ve Davul Kayıtlarınızı Eşzamanlı Yapmak için 16 Analog Giriş
8 XLR ve 8 TRS girişi ile toplam 16 eşzamanlı analog sinyal girişi yapılabilir. Canlı bir performans veya tüm prova sırasında kolaylıkla tüm grubu kaydedin.

Yeni USB Srücüsü ile Eşleştirilmiş Gelişmiş DSP Mikseri
Bilgisayar tabanlı kayıtların önündeki sorunlardan biri gecikmedir. Gecikme sorunlarını ve sürücü kurma sorunlarını ortadan kaldırmak için yeni sürücü yazılımı geliştirilmiştir. Dahili mikseri, her kanalda 4-bant EQ ve compressor sunmayı mümkün kılan yüksek performanslı BlackFin DSP işlemcisini kullanır.

iPad ve Diğer iOS Cihazlara Destek
iPad veya başka bir iOS cihazı kullanarak müzik yapmak istediğinize karar verirseniz, başka bir ses arayüzüne ihtiyacınız olmayacak. Bu arabirimlerin performansı, yalnızca birlikte verilen dijital ses iş istasyonlarıyla (DAW) değil, aynı zamanda diğer popüler kayıt yazılımlarıyla da test edilmiştir.

DAW yazılımınızı değiştirseniz bile kullanmaya devam edebilirsiniz. Bu birimler MIDI girişlerini ve çıkışlarını içerdiğinden, MIDI arayüzleri olarak da kullanılabilirler.

Bir iPad veya Başka Bir iOS Cihazıyla Bağlanın
Sonar, ProTools, Cubase, Live, Studio One ve Garage Band ile test edilmiştir.
MIDI giriş ve çıkışı, klavyelerle ve diğer MIDI cihazlarıyla bağlantıya izin verir.

Bağımsız Mikrofon Preamp’leriyle Bağımsız Olarak Kullanım
Üniteyi bir USB bağlantısı olmadan açarak, bağımsız modda bir mikrofon ön yükselticisi olarak kullanılabilir. Ultra-HDDA devrelerinden geçtikten sonra, öndeki XLR girişlerinden gelen sinyaller, ünitenin arkasındaki TRS jaklarından çıkar. Bu yöntem ile hiçbir preamp’a sahip olmayan veya iyi bir preamp’a sahip olmayan arayüzleri ve PA / SR mikser dahil olmak üzere çeşitli uygulamalar için kullanılmasını sağlar.

Sürüm 2.0'daki Yeni Özellikler
Alternatif bir sürücü seçilerek ASIO ve WDM'nin aynı anda oynatılması mümkündür.Bildirim işlevi, ürününüzle ilgili en son bilgilerle sizi güncel tutar.

Otomatik güncelleme bildirimi, yazılımınızı ve donanım yazılımınızı güncel tutmanıza yardımcı olur (bir düğmeye basarak yeni güncellemeler yükleyebilirsiniz)

Sürüm 2.1'deki Yeni Özellikler
Harici bir mikrofon preamp kullanım durumlari için dahili mikser devre dışı bırakılabilir. Sinyalin PC'den stereo veriyoluna gönderilmesine izin verilip verilmeyeceğini seçebilirsiniz.

Genel Özellikler
Yüksek kaliteli Ultra HDDA (Yüksek Çözünürlüklü Ayrık Mimari) mikrofon, ultra düşük gürültülü ön amplifikatörler (EIN: –125 dBu)
96kHz / 24-bit'e kadar kayıt
Mac ve Windows işletim sistemleri için destek
USB 2.0 ile bağlı bir PC'den 16 inç / 8 çıkış ses akışı
Ses arayüzü ve bağımsız mikrofon preamp arasında seçilebilir çalışma modu
İzleme için yerleşik DSP mikseri
DSP Mikser ile düşük gecikmeli monitörleme
DSP Mikserdeki her giriş kanalı için Compressor ve 4-bant EQ
Fantom gücüne sahip sekiz adet XLR girişi
Line ve enstrüman seviyesi arasında seçilebilir iki TRS (balanslı) girişi
Arka panelde altı adet TRS (balanslı) girişi
Sekiz adet TRS (balanslı) analog çıkış
Standart kulaklık çıkışı
MIDI giriş / çıkış
iOS bağlantısı için USB Audio Compliance 2.0
DAW uyumluluğu (Sonar, ProTools, Cubase, Live, Studio One, GarageBand)
Rack stand adaptörü dahildir.
Özel AC adaptörü dahildir.
Masaüstü kullanım kolaylığı için açılı endüstriyel tasarım
48 volt fantom gücü ile 8 XLR giriş
8 line girişi –10 dB ve +4 dB arasında değiştirilebilir.
Bağımsız mikrofon preampı olarak da kullanılabilir.
96 kHz / 24-bit'e kadar yüksek çözünürlüklü kayıt
USB 2.0 bilgisayar bağlantısı
Her kanalda 4-bant EQ ve compressor ile gelişmiş DSP mikser
Arayüz bağlanmadan sürücü yazılımı kurulabilir.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.