Tüm Ürünlerde KARGO ÜCRETSİZ!
Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
basket
Sepetim
Yorum Yap

Tascam Series 208i Ses Kartı

Ürün Kodu : JNUWYZ28
17.463 TL
Havale Fiyatı
16.939 TL
Beğen
% Taksit Seçenekleri
Bonus World Axess Maximum Ziraat HalkCard Paraf

Tükendi

Gelince Haber Ver
Tascam Series 208i Ses Kartı
 

SERIES 208i ses/MIDI arayüzü profesyonel stüdyolar ve canlı performans kayıtları için mükemmel bir tercihtir. Bir Mac veya Windows bilgisayarına veya iOS cihazına 20 adete kadar ses girişi ve 8 adet ses çıkışı sağlar; Tascam’ dan beklenen mükemmel ses performansı ile 192 kHz / 24 bit'e kadar kayıt alma ve çalma imkanı sunar. Beraberinde gelen özel yazılımı ile kontrol edilebilen bu çok yönlü USB ses kartı, her kanal için ayrı dahili dijital reverb, compressor, phase invert(faz ters çevirme) ve dört bant EQ içeren güçlü bir DSP giriş ve çıkış mikseri ile donatılmıştır. Dahili bu işlemci sayesinde kendi içinde tüm gecikme sorunlarını ortadan kaldırır, yükü bilgisayardan alır ve sesin daha verimli bir şekilde işlemesini sağlar. Yeni geliştirilen USB sürücüsü, projelerinizin tüm aşamalarında güvenilir performans sağlayan çok yüksek bir kararlılıkla çalışır.

Dört adet analog mikrofon / line / enstrüman(HiZ) seviyesi sinyal kabul edebilen kombo girişi Tascam' ın şeffaf, doğal ses veren, düşük gürültülü 'Ultra HDDA” mikrofon preamfilikatörleri ve dört kanal içinde ayrı ayrı seçilebilir phantom power (+48 volt) ile donatılmıştır. ADAT veya S / MUX uyumlu cihazlardan 16 adede kadar ses girişi kabul edebilen çok kanallı optik bağlantı noktaları ile maksimum 20 giriş (192 kHz'de sekiz adet) olarak kullanılabilir. Sekiz balanslı 6,3 mm line seviyesi çıkışı, çoklu monitör kullanımına veya 7.1 surround dinlemeye olanak tanır ve özel seviye kontrolüne sahip çift kulaklık çıkışı vardır. Wordclock girişi ve çıkışı diğer dijital ses cihazlarıyla doğru senkronizasyonu sağlar. Ayrıca favori MIDI cihazlarınızı kayıt yazılımınız ile kullanmak için arka panelde bulunan MIDI giriş ve çıkışına da bağlayabilirsiniz.

Açılı masa üstü tasarımı, tüm ön panel kontrollerine kolay erişim sağlar. Ön panelde bulunan büyük 'MONITOR” düğmesi ile referans monitörlerinizin ses seviyesini hızlı bir şekilde ayarlayabilir ve sıfır gecikmeli overdub'lar(altyapı üzerine kayıt) için canlı kayıt sinyalinizi bilgisayardan çalan altyapınız  ile harmanlamak için kullanışlı 'MONITOR BALANCE” kontrolünü kullanabilirsiniz.
 

Birlikte Verilen Yazılım Paketi  İle Projelerinize Hemen Başlayın
Ücretsiz, kullanımı kolay Tascam kontrol yazılımı, kanallarınızın ses seviyelerini  yönetmenize, herhangi bir ses girişinin (analog, optik ve USB) işlenmesine ve herhangi bir ses çıkışına yönlendirilmesine yardımcı olurken, cihaz ayrıca kayıtlarınızı alabilmeniz için Windows ve macOS için 'Steinberg Cubase LE” DAW yazılımı ve IPad için ise 'Cubasis LE” uygulaması ile birlikte gelir. IK Multimedia 'AmpliTube(Tascam Özel Versiyonu)” gitar efektleri / modelleme yazılımı ve 'T-RackS” mastering yazılımı ile yüksek kaliteli, parlak kayıt projeleri sunmak için ihtiyacınız olan araçları elde edersiniz. IK Multimedia yazılımları eksiksiz, çok yönlü kayıt, miksleme ve mastering için hem tek başına hem de plug-in(eklenti) üzerinden çalışabilen sürümlerinde sunulmaktadır.

iZotope’un Ödüllü Plug-in’i Neutron Elements de Dahil
Neutron Elements, profesyonel bir miks için kolay ve hızlı bir yol sağlar ve her Tascam SERIES arayüzü satın alımına dahildir. Neutron, makine öğrenimi ile desteklenen rakipsiz kalite ve hızda miks asistanı ile bir ana plug-in içinde dört modern miks aracı ile miks iş akışını 21. yüzyıla getiriyor.

Genişletilebilir Giriş Kapasitesi
Davulları, gitarları, klavyeleri, vokalleri ve daha fazlasını kaydetmek için ADAT veya S / MUX optik çıkış destekli harici mikrofon preamplifikatörlerini cihazın arka panalinde bulunan S / MUX optik girişe bağlayarak gelecekteki giriş kanalı arttırma ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz. Her S / MUX optik bağlantı noktası, ADAT veya S / MUX uyumlu bir cihazdan 8 kanala kadar ses girişi kabul edebilir.

Çift Kulaklık Çıkışı
SERIES seskartları, aynı anda çift kulaklıkla dinleme yapabilmek için yeterince güçlü iki ayrı kulaklık amplifikatörüne sahiptir.
Ücretsiz, kullanımı kolay Tascam Kontrol yazılımı kanalların ses seviyelerini ayarlayabilme, sesi EQ, dinamik ve efekt işlemcileri ile işleyebilme ve herhangi bir ses girişini (analog, optik ve USB) herhangi bir ses çıkışına yönlendirebilme yeteneğini yönetir.

Yerleşik DSP Efektleri ve İşleme
Bir DSP giriş ve çıkış mikseri, her bir kanal için dijital reverb, compressor, phase invert(faz ters çevirme) ve dört bant EQ ile tamamlanmaktadır. Dahili bu işlemci sayesinde kendi içinde tüm gecikme sorunlarını ortadan kaldırır, yükü bilgisayardan alır ve sesin daha verimli bir şekilde işlemesini sağlar.

Hareketliykende Yanınızda
Tascam SERIES ses kartları tabletler ve diğer mobil cihazları destekler ve şimdi ve gelecekte kayıt ihtiyaçlarınızı karşılamak için birçok uygulama ile uyumludur.

Yazılım Özellikleri
•Windows aygıtları için Tascam tarafından geliştirilen sürücü(driver) düşük gecikme ile istikrarlı çalışma sağlar
•Cihaza ait ayarlar panelinden erişilebilen mikser, yönlendirme(routing) ve efektlere sahip dahili DSP
•Her giriş kanalı için low-cut filtrede içeren 4 bant EQ ve compressor
•Her bir giriş kanalında faz ters çevirme(phase invert), bypass, solo, kanal linkleme ve sessize alma(mute) düğmeleri
•Dört Aux gönderimi, değiştirilebilir pre/post seçimi(Aux 1 dahili reverb için kullanılır)
•Beş hazır reverb efekti ve ayarlanabilir pre delay, reverb süresi, difüzyon ve geri dönüş seviyesi (return level) (Reverb yalnızca 96 kHz'e kadar kullanılabilir)
•Stereo fader, Aux Master kontrolleri ve Mute düğmesi içeren Master kontrol bölümü
•Çıkış kanallarının rahat yönlendirilmesi
•Cubasis LE 9.5 (64 bit Windows uygulaması) ile birlikte gelir, Cubasis LE2 ile uyumlu
•İZotope Neutron 3 Elements, AmpliTube(Tascam özel versiyonu) ve T-Racks efekt paketleri ile birlikte
•Yazılım, sürücü(driver) ve firmware güncellemeleri için otomatik güncelleme fonksiyonu
•Majör DAW yazılımlarıyla uyumludur (Pro Tools, Ableton Live, Cubase, Studio One, GarageBand vb.)

Genel Özellikler
XLR / TRS balanced kombo konektörler ile 4 analog mikrofon / line seviyesi giriş
Ultra düşük gürültülü (EIN: –127 dBu) yüksek kaliteli Ultra HDDA (Yüksek Çözünürlüklü Ayrık Tasarım) mikrofon preamplifikatörleri
Düşük gürültülü kayıt için yüksek kaliteli ses giriş devreleri
XLR girişler için  ayrı ayrı seçilebilir 48 Volt phantom power
Her TRS girişi, gitar veya bas gitarların doğrudan kaydı için enstruman seviyesine(HiZ) değiştirilebilir
Her analog giriş için kazanç ayar kontrolü, sinyal seviyesi ve peak(ses sinyalinin bozulma eşiği) göstergesi
Maksimum 16 ek girişle genişletme için iki adet optik çok kanallı ses girişi
Bir veya iki adet Tascam SERIES 8p Dyna mikrofon preamplifikatörü ile kullanım için idealdir
Yüksek örnekleme hızlarını destekleyen S / MUX biçimi (ADAT uyumlu)
44.1 / 48 kHz'de 16 girişe kadar
88.2 / 96 kHz'de 8 girişe kadar
176.4 / 192 kHz'de 4 girişe kadar
8 adet line seviyesi çıkış (balanslı TRS)
1–2 line çıkışları seviye kontrollü monitör çıkışı olarak kullanılabilir
Düşük gecikmeli duyum  için doğrudan monitörleme seçeneği (direct monitoring)
Harici cihazlardan gelen sinyaller ile bilgisayardan gelen sinyaller arasındaki seviye dengesini ayarlamak için monitör mix kontrolü
Seviye kontrollü iki 6,3 mm standart kulaklık çıkışı (kanal başına 45 mW)
Diğer dijital ekipmanlarla entegrasyon için Wordclock girişi ve çıkışı
USB 2.0 bilgisayar bağlantısı
MIDI girişi ve MIDI çıkışı
Özel PS-P1220E AC adaptörüyle güç kaynağı (kutu içine dahil)
Sağlam, tamamen metal şasi
Windows veya Mac bilgisayar yada iOS aygıtına on adede kadar ses girişi ve iki ses çıkışı sağlar
192 kHz / 24 bit'e kadar ses çözünürlüğü
İOS bağlantısı için USB Ses Uyumluluğu 2.0
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.