Tüm Ürünlerde KARGO ÜCRETSİZ!
Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
basket
Sepetim
Yorum Yap

Studiomaster GX 15MA Aktif Sahne Hoparlörü

Ürün Kodu : CEHVX457
33.660 TL
Havale Fiyatı
32.650 TL
Beğen
% Taksit Seçenekleri
Bonus World Axess Maximum Ziraat HalkCard Paraf

Tükendi

Gelince Haber Ver
Studiomaster GX 15MA Aktif Sahne Hoparlörü
 

GX serisinde 10 model bulunur. 5 aktif ve 5 pasif. Her iki tip de 10', 12' ve 15' hoparlörlerde ve 12' ve 15' sahne monitörlerinde mevcuttur. Güçlü trapez biçimli ahşap dolaplar, ağırlığı minimumda tutarken şık ve dayanıklı bir görünüm vermek için siyah halı kaplıdır. Tüm tam kapsamlı kabinlerde, stand montajı için 35 mm'lik bir hoparlör direği soketi bulunur ve tüm modellerde taşımayı kolaylaştıran sert oluklu tutamaklar bulunur

Pasif kabinlerde, güvenilir çalışma ve ek kabinlere bağlanma esnekliği için bir çift endüstri standardı 4 kutuplu hoparlör konektörü bulunur. Aktif aralık (model adında 'A' son eki ile belirtilir), tüm ses seviyelerinde yüksek kaliteli ses üreten özel tasarlanmış hoparlör bileşenleriyle eşleşen güvenilir bir yerleşik bipolar amplifikatör kullanır. Kapsamlı pre-amplifikatör bölümü hemen hemen tüm uygulamalara hizmet eder:

Birinci giriş, kendi kazanç kontrolüne ve xlr veya jak soket konektör seçeneklerine sahip mikrofon seviyesidir. Giriş iki, dengeli XLR ve RCA fono konektörleri ve bir seviye kontrolü ile hat seviyesi ekipmanı (MP3/CD/klavye, harici mikser vb.) içindir. Hat çıkış tesisinde seviye kontrolü ve dengeli XLR ve jak konektörleri bulunur. Bu, ek aktif kabinlere veya bir kayıt cihazına bağlanmak için idealdir. Üç bantlı EQ, HI, MID ve LO kontrollerini içerir.

Son olarak, ana seviye kontrolü, sinyaller çok ısındığında gösteren bir PEAK led ile GX'in ses seviyesini ayarlamanıza izin verir! Aktif GX serisinin sıra dışı bir özelliği, ekstra pasif bir GX kabinine güç sağlama yeteneğidir. Bu, sistemin esnekliğini ikiye katlayarak, PA'nızı mekan boyutuna göre ölçeklendirmenize veya fonlar mevcut olduğunda ve toplam gücü artıran ek hoparlörler eklemenize izin verir. Örneğin, PA'nız sadece bir çift GX15A aktif kabinle başlayabilir. Daha büyük konserler oynamaya başladığınızda, bir çift GX15 pasif kabin satın alın ve bunları GX15A'lardan çalıştırın.
 

15″ Monitörü Biçimlendir
Program Çıkış Gücü 170W
Uzatma Hoparlörlü 250W
Profil 32 derece kama
Frekans Tepkisi 40Hz – 18kHz
Maksimum SPL 126dB
Geçiş Frekansı 3 KHz
LF Sürücü 15' Döküm şasi
HF Sürücüsü 1.35' sürücü
Kapsama 90 x 60 derece
EQ Yüksek 10kHz, Orta 2.5kHz, Düşük 100Hz
Mikrofon Girişi Dengeli XLR + Jak
Hat Girişi Dengeli XLR, Dengesiz RCA Fono
Uzatma Hoparlör Çıkışı 1 x 4 kutuplu endüstri standardı soket
Bağlantı Parçaları 35 mm Hoparlör direği soketi
Güç Gereksinimleri 230V modeli Veya 115V modeli, +-10% ~ 50/60Hz
Boyutlar GxYxD 680 x 470 x 350 mm
Ağırlık Net/Nakliye 21kg / 23kg
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.