Tüm Ürünlerde KARGO ÜCRETSİZ!
Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
basket
Sepetim
RCF
Yorum Yap

RCF ART 945-A 15 Inc 2100W Aktif Hoparlör

Ürün Kodu : elt_oRCF945A
elit-truck.svg (6 KB) Aynı Gün Kargo
elit-quality.svg (2 KB) Orijinal Ürün
elit-guarantee.svg (1 KB) 2 Yıl Garanti
elit-store.svg (5 KB) Mağazadan Teslim
75.600 TL
Havale Fiyatı
73.332 TL
Beğen
% Taksit Seçenekleri
Bonus World Axess Maximum Ziraat HalkCard Paraf

Tükendi

Gelince Haber Ver

RCF ART 945-A 15 Inc 2100W Aktif Hoparlör ( ÜRÜN YALNIZCA ÇİFT OLARAK SATIN ALINABİLMEKTEDİR)

Türkiye Resmi Distribütör Garantisiyle Elit Müzik'te!

Hareket eden güç

Sınıfının en güçlü amplifikatörü. RCF'nin dönüştürücü tasarımındaki iyileştirmeleri onları daha güçlü ve güçlü kılıyor, böylece amplifikatör de evrimi takip ediyor. 2.100 Watt gücüyle 2 kanallı ART 9 D Sınıfı amplifikatör, önceki modellere göre %50 daha güçlüdür; ultra hızlı saldırı, gerçekçi geçici yanıt ve çok düşük ısı kaybıyla son derece yüksek ses basıncı seviyelerini yönetebilir. ART 9 enerji açısından oldukça verimlidir, bu nedenle soğutma fanına gerek yoktur - amplifikatör, ünitenin arkasındaki sağlam bir alüminyum ısı eşanjörüne bağlanmıştır - hareketli parça yoktur.

Dahili çerçeveye fiziksel olarak bağlı olan amplifikatör, kabin içinde sağlam ve sağlamdır. Giriş devresi, giriş sinyalinin gerçek karakterini tüm seviyelerde koruyan, gelişmiş güvenlik sınırlayıcıya sahip yeni, düşük distorsiyonlu bir tasarıma sahiptir. Tüm ART 9 amplifikatörleri, maksimum güvenlik için EN62368-1'e uygun olarak tasarlanmıştır ve yüksek verimliliği minimum ağırlıkla birleştiren bir Anahtarlamalı Güç Kaynağı bölümü sunar.


Bas Hareket Kontrolü

Gelişmiş performansa sahip genişletilmiş bir bas ararken, RCF mühendisleri yüksek geçiş filtresini kaldırıp yerine ileriyi düşünen bir yaklaşım getirmenin bir yolunu buldular. Yeni gelişmiş woofer gezinme yönetimi özelliği olan BMC (Bas Hareket Kontrolü) ile tanışın. BMC ile donatılmış hoparlör, genişletilmiş doğrusallık ve daha iyi ses bütünlüğü ile woofer stabilitesini etkilemeden duyulabilir en düşük frekansları işleyebilir.

BMC yöntemi, yalnızca aşırı gezileri sınırlayan özel bir algoritma oluşturmak için woofer'ın dinamik davranışının tam bir haritasını oluşturarak çalışır. Bu, dönüştürücüye sinyal üretimi konusunda tam bir özgürlük sağlar. Yüksek geçişli filtreler normalde woofer hareketini yıkıcı olmaktan koruduğunda ancak faz davranışını değiştirdiğinde, yeni BMC algoritması geleneksel kuralları çiğniyor.


Elektroakustikte yeni paradigmalar

ART9'un gelişmiş tasarımı hoparlörün muhafazasında yatmaktadır. Yeni Gerçek Dirençli Dalga Kılavuzu, hem dönüştürücülerdeki hem de sensörlerdeki çeşitli iyileştirmelerin sonucudur. ve havalandırmalı bağlantı noktaları' Sonlu Elemanlar Analizi ile tasarım ve RCF yankısız odalarda sürekli ölçüm. FiRPHASE teknolojisi, yeni şekil ve bağlantı noktalarının yerleşimi sayesinde hoparlör artık mükemmel ses görüntüsü için tek ideal kaynak görevi görüyor. Akustik olarak TRW dalga kılavuzu, rezonanssız saf dirençli yükü taklit ederek klasik bir kornanın yüksek frekans distorsiyonunu azaltır. Asimetrik ses şekillendirmesi ile dalga kılavuzunun kapsama açısı, tüm dinleme alanına sabit yönlendirme ve gelişmiş stereo panorama sağlar.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.