Tüm Ürünlerde KARGO ÜCRETSİZ!
Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
basket
Sepetim
Yorum Yap

Native Instruments Komplete Audio 6 MK2 Ses Kartı

Ürün Kodu : BJNPQ578
10.434 TL
Havale Fiyatı
10.121 TL
Beğen
% Taksit Seçenekleri
Bonus World Axess Maximum Ziraat HalkCard Paraf

Tükendi

Gelince Haber Ver

Native Instruments Komplete Audio 6 MK2 Ses Kartı

Türkiye Resmi Distribütör Garantisiyle Elit Müzik'te!

Her Alanda En İyisi!

Altı giriş, altı çıkış ses arabirimimizle bağlanın, oluşturun ve ortak çalışın. Yüksek çözünürlüklü kayıt, ultra düşük gecikme süresi ve esnek bağlantı özelliğine sahip AUDIO 6, tüm kurulumunuzu bir araya getirir. Mikrofonları, gitarları ve synth'leri bağlayabilir, efektlerle gönderme ve geri dönüş döngüleri oluşturabilir, synth ve drum makinelerini kontrol edebilirsiniz. Ayrıca, performansları yakalamak, şarkıları oluşturmak ve kayıtları parlatmak için ihtiyaç duyduğunuz tüm yazılımları elde edersiniz. Bir sonraki albümünüzü kaydederken veya en son sürümünüzü dinlerken, odak noktanız en iyi şekilde oluşturulmalıdır. Profesyonel ses, konsere hazır taşınabilirlik, tak ve çalıştır kolaylığı sayesinde AUDIO 6 tam da bunu yapmanıza izin verir. AUDIO 6, tüm mikrofonlar, enstrümanlar ve kulaklıklarınızla çalışır. Çeşitli bağlantı ve özelliklere sahipsiniz: 48V fantom gücü, MIDI giriş / çıkış ve 4 analog çıkış donanımınız için ilave CV / Gate kontrol. Ayrıca, görmesi kolay üst LED panel, dört analog giriş ve ana stereo çıkış için VU-metre.

 


En İyi Sahne Dostu

İster solo sanatçı olun, ister ikili ister full bant olun, AUDIO 6’ın bozulmamış ses kalitesi, stüdyoda olduğu kadar sahnede de iyi ses çıkarmanıza izin verir. Herhangi bir performansa uyması için esnek bağlantılara sahip dizüstü bilgisayarınızı canlı bir donanım veya ses işlemcisine dönüştürün. USB veri yolu gücü, daha az kablo ve güç kaynağı anlamına gelir, ayrıca üst kısımdaki büyük ses düğmesi, sahnede kolay seviye ayarlamaları yapmanızı sağlar.
Bireysel seviye kontrolleri olan iki adet yüksek güçlü kulaklık çıkışı işbirliğini kolaylaştırır. Gerçek zamanlı olarak, kayıttan yürütmeyi ve izlenen sesi beğeninize karıştırmanıza olanak tanıyan, gecikmesiz doğrudan izleme özelliğiyle tam olarak ne kaydettiğinizi dinleyin. Ayrıca çıkış güçlerini iki katına çıkardık - sahne kullanımı veya yüksek empedanslı kulaklıklar için harika.
Küçük bir grup oturumunda veya serbest modüler bir sentetik sıkışmada, esnek bir bağlantı kümesine sahip olmak, fikirlerinizi bir araya getirmenize ve anında müzik yakalamanıza olanak tanır. XLR, TRS, S / PDIF ve MIDI sadece harflerden ibaret değil, müziğin gerçekleşmesi için bir yol - ve bu bağlantıları tam istediğiniz yere koyduk.


TEKNİK ÖZELLİKLER

Balanced Output
Maksimum Çıkış Seviyesi+11.3 dBu (balanced)
Frekans Tepkisi20 Hz ­– 20 kHz +/-­ 0.1 dB
THD+N0.006 %
Dinamik Aralık105 dB
Headphone
Maximum Çıkış Seviyesi2x 25 mW @ 33 Ohms
Frekans Tepkisi20 Hz ­– 20 kHz +/-­ 0.1 dB
THD+N
0.01 %
Dinamik Aralık104 dB
Enstrüman Girişi Maksimum Giriş Seviyesi+13.2 dBu
Frekans Tepkisi
20 Hz ­ 20 kHz +/-­ 0.1 dB
THD+N0.005 %
Dinamik Aralık102 dB
Empedans Girişi1M Ohm
Line Input
Maksimum Giriş Seviyesi+13.4 dBu
Frekans Tepkisi20 Hz –­ 20 kHz +/-­ 0.1 dB
THD+N0.005 %
Dinamik Aralık102 dB
Empedans Girişi10K Ohm (IN1, IN2) 26K Ohm (IN3, IN4) Mikrofon Maksimum Giriş Seviyesi+6.4 dBu
Frekans Tepkisi20 Hz –­ 20 kHz +/-­ 0.1 dB
THD+N0.005 %
Dinamik Aralık94 dBT-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.