Tüm Ürünlerde KARGO ÜCRETSİZ!
Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
basket
Sepetim
Yorum Yap

Mackie Onyx Artist 1.2 USB Ses Kartı

Ürün Kodu : BDGHMPQZ
4.297 TL
Havale Fiyatı
4.168 TL
Beğen
% Taksit Seçenekleri
Bonus World Axess Maximum Ziraat HalkCard Paraf

Tükendi

Gelince Haber Ver
Mackie Onyx Artist 1.2 USB Ses Kartı
 

Mackie Onyx Artist 1·2, bilgisayarınıza ses kaydetmenize ve bu sesi izlemenize izin vermek için tasarlanmış bir arabirimdir. Onyx mikrofon preamplifikatörü, tek XLR girişi ve hat seviyesi sinyali ile Hi-Z enstrüman empedansı arasında değiştirilebilen 1/4' girişi ile ünite, şarkıcı-şarkı yazarları, podcast yayıncıları, içerik yaratıcıları ve mobil kurulum isteyen diğerleri için uygundur. kendi projelerini kaydetmek için, kendi proje stüdyonuzda, ünitenin arkasında bulunan 1/4' jaklar vasıtasıyla monitörlerinize bağlanabileceksiniz.

Arayüz 1,1 lb'de nispeten hafiftir ve 1/4' kulaklık çıkışı sağlar, böylece gittiğiniz her yere yanınızda götürebilirsiniz. Mackie'nin sağlam çelik şasi donanım tasarımı, devre için size sağlam, yola elverişli bir şasi vererek bu çabaya yardımcı olur. Kulaklıkla izliyorsanız, sesinizi kaydederken herhangi bir gecikmeyi azaltan doğrudan bir monitör anahtarı sağlanır.Birim, Mac veya Windows bilgisayarınıza USB üzerinden bağlanmak üzere tasarlanmıştır ve ana bilgisayar tarafından veriyolundan güç alır.

Analog Devre
Onyx Artist 1·2, Onyx mikrofon preamplifikatörü de dahil olmak üzere analog devresi sayesinde yüksek boşluk payı ve düşük gürültü sunar.
Doğrudan İzleme
Gerçek bir analog izleme yolu, kayıt yaparken sesi doğrudan ön amplifikatörlerden duymanıza olanak tanır, böylece sesi DAW'ınız aracılığıyla duyma gecikmesini ortadan kaldırabilirsiniz.
Otobüsle Çalışan
Arayüz, hızlı veri aktarımı ve minimum gecikme için USB 2.0 üzerinden bağlantı sunar. Ayrıca bu bağlantı noktasından veri yolu gücüyle çalışır, yani harici güç gerekmez. Ünite Core Audio ve ASIO sürücüleri ile uyumludur.
Tamamen Metal Muhafaza Tasarımı
Onyx Series Artist, size tamamen metal bir muhafaza ve ağır hizmet tipi potansiyometrelerin yanı sıra sağlam bir iç yapı sunar.
Bir Bakışta Temel Özellikler
Onyx mikrofon preamp
Kondenser mikrofonlarla kullanım için +48V fantom gücü
Gitar, bas veya klavye bağlamak için Hi-Z anahtarlı 1/4' TRS girişi
24 bit / 192 kHz çözünürlüğe kadar kayıt yapabilen 2x2 arayüz
Girişlerin sıfır gecikmeli doğrudan analog izlemesi
Stüdyo monitörlerini bağlamak için özel 1/4' TRS çıkışları
Kolay mobil kayıt için veri yolu ile çalışır
USB 2.0 bağlantısı
Günlük suistimalden kurtulmak için tamamen metal muhafaza tasarımı
1/4' kulaklık çıkışı
Mac veya Windows'taki tüm büyük DAW'larla uyumlu
 
 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.