Tüm Ürünlerde KARGO ÜCRETSİZ!
Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
basket
Sepetim
JBL
Yorum Yap

JBL VTX A12W Çift 12 inç Hat Dizilimli Hoparlör 120 Derece Dağılım

Ürün Kodu : JTUVW127
40 TL
Havale Fiyatı
38 TL
Beğen
% Taksit Seçenekleri
Bonus World Axess Maximum Ziraat HalkCard Paraf

Tükendi

Gelince Haber Ver

JBL VTX A12W Çift 12 inç Hat Dizilimli Hoparlör 120 Derece Dağılım

Türkiye Resmi Distribütör Garantisiyle Elit Müzik'te!

Her Alanda En İyisi!

120 derece Dağılımlı Çift 12 ”Hat Dizilimli Hoparlör JBL A Serisi, orta ila büyük boyutlu tur uygulamaları ve üst düzey sabit kurulumlar için eksiksiz bir tur sesi çözümüdür. JBL VTX A12W, VTX A12'de sunulan gelişmeleri takdir eden, ancak uygulamaları için daha geniş yatay kapsama ihtiyaç duyan kiralama şirketlerinden, FOH mühendislerinden ve tur ses prodüksiyon ekiplerinden gelen talepleri karşılamak için tasarlandı. VTX A12 gibi, yeni nesil JBL dönüştürücü teknolojisi ve yüksek frekanslı dalga kılavuzu tasarımı benzersiz performans, hassasiyet ve kapsama sağlar - ve şimdi 120 derecelik bir dağılım modeli, çeşitli uygulamalar için kapsama alanı sağlar. VTX A12W, dağıtımı ve kurulumu kolaylaştırmak için aynı patentli JBL donanım mekanizmasına ve yeniden tasarlanmış süspansiyon sistemine sahiptir ve bağımsız olarak veya VTX A12 ile karışık konfigürasyonlarda uçurulabilir. Ayrıca VTX A12W, orijinal A12'de bulunan aynı fiziksel tasarımı, kompakt boyutu ve azaltılmış ağırlığı korur. JBL A Serisi sadece üstün bir line dizisi değil, tur sesine yaklaşmanın tamamen yeni bir yoludur.

 


Yüksek Güç ve Performans:

VTX A12W, yüksek güçlü sürücüleri ve güçlü amplifikatörleriyle etkileyici bir ses basınç seviyesine ulaşır. Canlı performanslar, konserler ve büyük etkinlikler için idealdir. Derin ve doyurucu basları, net ve berrak tizleri ile dikkat çeker.JBL VTX A12W, sahne kurulumları için kullanıcı dostu ve esnek bir tasarıma sahiptir. Kolay taşınabilirlik sağlayan ergonomik tutma kolları ve uygun montaj seçenekleri sayesinde hızlı ve pratik bir kurulum yapılabilir.


Özellikleri

Geniş yatay kapsama için 120 derecelik dağılım modeli
Ağırlık başına en iyi çıktı için yeni ve geliştirilmiş JBL dönüştürücüler
Yenilikçi HF bölümü, yüksek çıkış seviyelerinde bile yüksek hassasiyet ve doğrusallık için fazlama fişi ve dalga kılavuzunu entegre eder
Azaltılmış boynuz kenarı kırınımı, geliştirilmiş LF hassasiyeti, daha düşük bozulma ve 250 Hz'e kadar 120 derecelik kapsama için yeniden tasarlanmış Radyasyon Sınırı Integrator® (RBI)
Çift mıknatıslı, endüstriyi tanımlayan Diferansiyel Sürücü woofer'ları içeren Yeni Nesil LF bölümü, genişletilmiş doğrusal gezinme için çift ses bobini tasarımı
Düzenli, hızlı dağıtım için sınıfının en iyisi donanım
Üstün hava koşullarına dayanıklılık ve zarif estetik için tam yüz ızgarası
Basitleştirilmiş taşıma ve kurulum için yeni taşıma arabası ve çerçeve
Alan verimliliği ve azaltılmış ağırlık için tasarım boyunca optimizasyonlar ve aynı zamanda performansı iyileştirme
JBL sistem kontrol ve tahmin yazılımı ile tam entegrasyon
Hafif tasarım
VTX A12 ile tam uyumluT-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.