Tüm Ürünlerde KARGO ÜCRETSİZ!
Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
basket
Sepetim
1- İade ve Değişim Koşulları

Sitemiz üzerinden satın almış olduğunuz ürünleri, teslimat tarihinden itibaren "14 Gün" içerisinde iade edebilir ya da değiştirebilirsiniz.

İade ve değişimi talep edilecek ürünün tekrar satılabilirlik vasfını yitirmemiş olması, ambalajının korunmuş, aksesuar ve tüm ürün içeriğinin eksiksiz olması gerekmektedir.

İade etmek ya da değiştirmek istediğiniz ürünleri, anlaşmalı kargo firmamız “MNG Kargo” veya istediğiniz kargo firması aracılığı ile ürün faturası ile beraber eksiksiz olacak şekilde olarak göndermiş olmanız gerekmektedir. (Kargo gönderim ücreti Kanun gereği müşteri tarafından karşılanmalıdır)

2- İadesi ve Değişimi Mümkün Olmayan Ürünler

Ürün faturasının da ürün ile birlikte ibrazı zorunludur, faturası olmayan ürünler değişim/iade olarak kabul edilmeyecektir.

Kutu içeriğinde lisans bulunan ürünlerin orjinal ambalajlarının açılmamış olarak tarafımıza ulaştırmanız gerekmektedir, lisanslı ürünlerin açılmış olması değişim/iade yapılmamaktadır.

Orijinal ambalajı açılmış, satılabilirlik özelliğini yitirmiş ve kullanıcı tarafından bozulmuş ürünler.

Yazılım içeren ürünler. (Ses Kartı, stüdyo kayıt paketi, vb..)

Hijyenik açıdan tehlike arz edebilecek ürünler. (Mikrofonlar, Kulaklıklar vb..)

Kulaklık kategorisindeki ürünler 7/11/2013 tarihli ve 6502 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanunun ilgili maddeleri gereğince düzenlemiş Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliğindeki; sağlık veya hijyen açısından iadesi uygun olmayıp, tesliminden sonra ambalaj, bant, mühür, paket gibi koruyucu unsurları açılmış olan mallara ilişkin sözleşmeler kapsamında olduğundan 14 (on dört) günlük Cayma Hakkı kapsamında değildir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.