Tüm Ürünlerde KARGO ÜCRETSİZ!
Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
basket
Sepetim
Das
Yorum Yap

Das Event 26A Aktif Line Array Hoparlör

Ürün Kodu : CFLVZ149
110.592 TL
Havale Fiyatı
107.274 TL
Beğen
% Taksit Seçenekleri
Bonus World Axess Maximum Ziraat HalkCard Paraf

Tükendi

Gelince Haber Ver
Das Event 26A Aktif Line Array Hoparlör
 
 
Tek D.A.S. Event-26A, profesyonel canlı ses güçlendirme uygulamaları için tasarlanmış güçlü, tam aralıklı, iki yönlü bir hat dizisi modülüdür. Hoparlör, iki adet yerleşik D Sınıfı amplifikatöre sahiptir ve iki adet 6,5' woofer'a 800 W güç ve 76 Hz ila 19 kHz frekans yanıtı ve 131 dB'lik bir tepe SPL çıkışı sunmak için bir araya gelen 1,75' sıkıştırma sürücüsüne sahiptir. 24 bitlik üst düzey işlemciye sahip yerleşik bir DSP, X-over, gecikme, EQ ve sınırlayıcı işlevleri yerine getirirken, güçlü FIR filtreleme teknolojisi, şeffaf ses ve olağanüstü netliğe dönüşen sabit faz yanıtı sunar.
 
Hoparlörün arka paneli, ek dizi modüllerini bağlamak için hat düzeyinde bir XLR girişi ve bir XLR döngüsel çıkış sunar. Entegre 'Easy DSP', dizi modüllerinin sayısını ayarlamak için buton kombinasyonlarını kullanır. Ek olarak, aşağı doldurma uygulamaları için uzun ve kısa mesafeyi basitleştirmek için bir aşağı doldurma ön ayar düğmesi vardır. İki yerleşik sınırlayıcı, elektronik aksamları ve sürücüleri aşırı yükten korur.
 
Hafif polipropilen muhafaza sağlamdır ve yoldaki aşınma ve yıpranmanın zorluklarına dayanabilir. Tek bir dizi modülü, kaliteli bir hoparlör standına yerleştirilebilirken, çoklu modüller bir zemin yığını yapılandırmasında kullanılabilir. Daha büyük ölçekli ses güçlendirme dağıtımı için her tarafta 6 adede kadar hat dizisi modülü uçabilir. D.A.S. Event-26A, bir güç kablosuyla birlikte gönderilir.
 
Ultra kompakt, hafif enerjili hat dizisi
SMPS'li yüksek verimli D Sınıfı amplifikatör
Dünyanın her yerinde kullanım için çift voltajlı şebeke
DAScontrol sayesinde kolay sistem konfigürasyonu
LCD ekranlı üst düzey 24 bit DSP
Sabit faz yanıtı için FIR işleme
Hızlı dağıtım için FSS Fast Set Splay donanımı
 
 
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.