Tüm Ürünlerde KARGO ÜCRETSİZ!
Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
basket
Sepetim
Das
Yorum Yap

Das Event 212A Aktif Line Array Hoparlör

Ürün Kodu : HMUWY247
311.040 TL
Havale Fiyatı
301.709 TL
Beğen
% Taksit Seçenekleri
Bonus World Axess Maximum Ziraat HalkCard Paraf

Tükendi

Gelince Haber Ver
Das Event 212A Aktif Line Array Hoparlör
 
 
12', 3 yollu D.A.S. Audio EVENT-212A, çok çeşitli canlı ses ve performans uygulamaları için ölçeklenebilen 3000 W'lık güçlü bir hat dizilimli hoparlör modülüdür. Askıda kalma başına 16 adede kadar modül, büyük ölçekli uygulamalara ses sağlayabilir. Yerleşik DSP işleme ve kullanımı kolay ön ayarlara sahip LCD arayüzü, ses sağlayıcılarının netlik, tanım ve genel olarak doğal bir ses elde etmesine yardımcı olur.
 
Hoparlör 90° yatay kapsama alanı ve 135 dB tepe SPL sağlar - ibadethaneler, tiyatrolar, oditoryumlar, performans sanatları merkezleri, canlı müzik kulüpleri, kurumsal AV ve canlı ses turu/kiralama hizmeti dahil olmak üzere çok çeşitli uygulamalar için bol miktarda ses sağlayıcılar. Yüksek verimli 3000W D Sınıfı tri-amplifikatör, iki 12' düşük ve orta frekans sürücüsünün yanı sıra yüksek frekans sürücüsünün her birine 1000W güç vererek 20 kHz'den 20 kHz'e kadar geniş bir frekans aralığında net, ayrıntılı ses sağlar. 60 Hz.
 
EVENT-212A, EVENT-208A ve EVENT-210A hoparlör modüllerine kıyasla genişletilmiş frekans yanıtı ve daha yüksek tepe SPL sunan EVENT Serisinin en büyük hoparlör modülüdür.
 
Arka panelde dengeli bir XLR girişi ve çıkışının yanı sıra powerCON giriş ve çıkışı bulunur, bu da güç ve ses zincirleme bağlantısını kolay hale getirir. DAScontrol ses yönetimi DSP'sine yerleşik LCD / kodlayıcı aracılığıyla erişilebilir ve doğrusal bir faz yanıtı ve kesin bir darbe yanıtı sağlayan Sonlu Darbe Yanıtı (FIR) filtreleri içerir. DAScontrol arayüzü, sistemlerin diziler halinde hızlı ve sorunsuz kurulumu ve EVENT-218A ve EVENT-121A subwoofer sistemleri ile kolay hizalama sunar. Dizinin birim sayısı için ön ayarlar, atış mesafeleri için yüksek frekans telafisi ve dizinin yayılma açısı için düzeltme, DAScontrol ve LCD ekran yoluyla seçilebilir.
 
Trapez muhafaza huş kontrplaktan yapılmıştır ve siyah ISO-flex kaplamaya sahiptir. Sağlam sabit donanım sisteminin kurulumu kolaydır, bu da zemin istifleme de dahil olmak üzere çoklu yapılandırma seçenekleriyle bir hat dizisinin hızlı ve kolay dağıtımını sağlar. Tek M-75 sıkıştırma sürücüsü ve amaca yönelik olarak tasarlanmış enjeksiyonlu alüminyum yüksek frekanslı dalga kılavuzu, sunulan formatlarda olağanüstü performans, hassasiyet ve kapsama alanı sağlar. EVENT-212A bir güç kablosu içerir.
 
DAScontrol Gelişmiş DSP
Çok işlevli LCD arabirimi, birim sayısını, yüksek geçişli filtreyi, atış ve gösterimi kontrol eder
Birim sayısı: 1, 2, 3, 4, 6, 8, 12 ve 16
Yüksek Geçişli Filtre (HPF): Kapalı, 80, 100 ve 125 Hz
Atış: Uzun, Uzun-Orta, Orta, Orta-Kısa ve Kısa
Açık:
Dar (tipik J-şekilli dizi)
Orta: 4 veya 5° açı (+2 dB'de 1025 kHz'i artırır)
Geniş: 6 veya 7° açı (1025 kHz +4 dB'yi artırır)
Ek özellikler
Güçlendirilmiş 3 yollu sistem
Hafif D Sınıfı amplifikatörler
Üst düzey DSP yonga setleri
Kolay DSP arayüzü
Kaliteli Neutrik konektörler
Birinci sınıf huş ağacı kabini yapımı
Dayanıklı ISO-flex kaplama
Sağlam 'hızlı donanım' profesyonel donanım donanımı
Tescilli enjekte edilmiş alüminyum HF dalga kılavuzu (plastik değil)
D.A.S. M-75 sıkıştırma sürücüsü ve koni dönüştürücüler
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.