Tüm Ürünlerde KARGO ÜCRETSİZ!
Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
basket
Sepetim
Yorum Yap

Behringer B2031A Aktif Stüdyo Referans Monitörü (TEK)

Ürün Kodu : CLUVX457
13.306 TL
Havale Fiyatı
12.906 TL
Beğen
% Taksit Seçenekleri
Bonus World Axess Maximum Ziraat HalkCard Paraf

Tükendi

Gelince Haber Ver
Behringer B2031A Aktif Stüdyo
Referans Monitörü (TEK)
 
B2031A
TRUTH B2031A monitörlerimiz o kadar çok başarılı oldu ki, binlerce kişiyi gezegendeki en kritik kulakların bazılarına sattık. Yüksek çözünürlük performansları nedeniyle, B2031A aktif 2 yollu referans stüdyo monitörleri, küçük karıştırma ortamlarından çok kanallı surround kurulumlarına kadar yakın alan izleme uygulamaları için mükemmeldir.

Stüdyo kayıtlarınıza gelince, dürüstlük istersiniz. Aslında, sanatınızın ne kadar önemli olduğunu düşünürsek, onu talep etmelisiniz! İşte bu yüzden B2031A Aktif 2-Yollu Referans Monitörünü GERÇEK dışında hiçbir şey söylemeyecek şekilde tasarladık. B2031A, sıkı ve doğru bas sağlayan ultra duyarlı, uzun mesafeli 8,75 'polipropilen woofer'a büyük güç, 265 Watt çift amplifikatörlü çıkış ve kristal berraklığında tizler için yüksek çözünürlüklü, ferrofluid soğutmalı bir tweeter sunar. Çaldığınız veya söylediğiniz her notanın her zaman 'mikroskop altında' olduğu stüdyo için tasarlanmış olmasına rağmen, B2031A stereo veya video surround sisteminize kesinlikle harika bir katkı sağlar!

Bi-Amplifikasyon - Mutlak Sinyal Bütünlüğüne Giden Yol
Ayrı olarak güçlendirilmiş sürücüler aracılığıyla 265 ultra temiz Watt çıkışıyla, gerçek bi-amplifikatör (hoparlör sistemi başına 2 amplifikatör) sayesinde B2031A, müziğinizde gerçekten en iyisini ortaya çıkaran yüksek çözünürlüklü ses sunar. Rakiplerimizden bazıları, frekans spektrumunu yanlış bir şekilde ayıran ve sürücü performansını düşüren basit pasif geçitler uygularken, Behringer, her bir woofer'ı ve tweeter'ı sinyal bütünlüğünde en üst düzeyde olmak için ayrı bir amplifikatör ile sürerek fazladan yol kat etti

Özel Tasarlanmış Transdüserler
En son teknoloji ile birleştirilmiş güçlü amplifikatörler kesinlikle etkileyici sesler - peki ya sistemin gerçekten duyduğunuz kısmı? Transdüserlerimizdeki (woofer'lar ve tweeter'lar) asla köşeleri kesmeyiz ve sahip olduğumuz şeyi asla raftan çıkarmayız. LF (Düşük Frekans) ve HF (Yüksek Frekans) dönüştürücülerimiz her uygulama için özel olarak tasarlanmıştır - bizi rakiplerimizden ayıran şey budur. Bir TRUTH B2031A aktif monitör satın aldığınızda, içindeki dönüştürücülerin gerçekten profesyonel sonuçlar için diğer tüm unsurlarla kusursuz bir şekilde çalışacak şekilde tasarlandığından emin olabilirsiniz. Sonuç olarak, B2031A, 50 Hz - 21 kHz arasında, sıkı ve doğru alt uç, açıkça ayrıntılı orta kısımlar ve kristal netliğinde tizler ile düz frekans tepkisi sağlar.

 
 
 
 
 
BENZER ÜRÜNLER
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.