Tüm Ürünlerde KARGO ÜCRETSİZ!
Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
basket
Sepetim
Yorum Yap

Behringer B1031A Aktif Stüdyo Referans Monitörü (TEK)

Ürün Kodu : DNRY1567
12.276 TL
Havale Fiyatı
11.908 TL
Beğen
% Taksit Seçenekleri
Bonus World Axess Maximum Ziraat HalkCard Paraf

Tükendi

Gelince Haber Ver
Behringer B1031A Aktif Stüdyo
Referans Monitörü (TEK)
 
TRUTH B1031A monitörlerimiz o kadar çılgınca başarılı oldu ki, binlerce kişiyi gezegendeki en kritik kulakların bazılarına sattık. Yüksek çözünürlük performansları nedeniyle, B1031A aktif 2 yollu referans stüdyo monitörleri, küçük karıştırma ortamlarından çok kanallı surround kurulumlarına kadar yakın alan izleme uygulamaları için mükemmeldir. Stüdyo kayıtlarınıza gelince, dürüstlük istersiniz. Aslında, sanatınızın ne kadar önemli olduğunu düşünürsek, onu talep etmelisiniz! İşte bu yüzden B1031A Aktif 2-Yollu Referans Monitörünü GERÇEK dışında hiçbir şey söylemeyecek şekilde tasarladık. B1031A, 'kurşun geçirmez' sıkı ve doğru bas sağlayan ultra duyarlı, uzun mesafeli 8 'Kevlar woofer'a büyük bir güç, 150 Watt çift amplifikatörlü çıkış ve yüksek çözünürlüklü 1' ipek kubbe tweeter sunar. kristal berraklığında yüksekler. Çaldığınız veya söylediğiniz her notanın her zaman 'mikroskop altında' olduğu stüdyo için tasarlanmış olmasına rağmen, B1031A stereo veya video surround sisteminize kesinlikle harika bir katkı sağlar!

Bi-Amplifikasyon - Mutlak Sinyal Bütünlüğüne Giden Yol
B1031A, ayrı olarak güçlendirilmiş sürücülerden gelen 150 ultra temiz Watt çıkışıyla, gerçek bi-amping (hoparlör sistemi başına 2 amplifikatör) sayesinde, müziğinizde gerçekten en iyisini ortaya çıkaran yüksek çözünürlüklü ses sunar. Rakiplerimizden bazıları, frekans spektrumunu yanlış bir şekilde ayıran ve sürücü performansını düşüren basit pasif geçitler uygularken, BEHRINGER, her bir woofer ve tweeter'ı sinyal bütünlüğünde en üst düzeyde olmak için ayrı bir amplifikatör ile sürerek fazladan yol kat etti.

Özel Tasarlanmış Transdüserler
En son teknoloji ile birleştirilmiş güçlü amplifikatörler kesinlikle etkileyici görünüyor - peki ya sistemin gerçekten duyduğunuz kısmı? LF (Düşük Frekans) ve HF (Yüksek Frekans) dönüştürücülerimiz her uygulama için özel olarak tasarlanmıştır - bizi rakiplerimizden ayıran şey budur. Bir TRUTH B1031A aktif monitör satın aldığınızda, içindeki dönüştürücülerin gerçekten profesyonel sonuçlar için diğer tüm unsurlarla kusursuz bir şekilde çalışacak şekilde tasarlandığından emin olabilirsiniz. Sonuç olarak, B1031A, 35 Hz - 20 kHz frekans yanıtında, sıkı ve doğru alt uç, açıkça ayrıntılı orta kısımlar ve kristal netliğinde tizler ile cetvel-fl sağlar.

 
 
 
 
 
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.