Tüm Ürünlerde KARGO ÜCRETSİZ!
Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
basket
Sepetim
AKG
Yorum Yap

AKG PCC160 Profesyonel Cardioid Yüzey Mikrofonu

Ürün Kodu : AEHJRUW7
39.600 TL
Havale Fiyatı
38.412 TL
Beğen
% Taksit Seçenekleri
Bonus World Axess Maximum Ziraat HalkCard Paraf

Tükendi

Gelince Haber Ver
AKG PCC160 Profesyonel Cardioid Yüzey Mikrofonu
Crown Audio'nun PCC160 Mikrofonu sahnelerde, kürsülerde, haber masalarında, konferans masalarında ve daha fazlasında doğru alım ve sinyal üretimi için tasarlanmış sağlam, faz uyumlu, yüzeye monte edilebilir bir sınır mikrofonudur. Mikrofon, kapsülün arkasındaki algılamayı en aza indiren ve yüksek geri besleme öncesi kazanım sağlayan, faz uyumlu, yarı süperkardioid bir alıcıya sahiptir.

PCC160'ın yüzeye montajı yönlendirmeyi 3 dB artırır ve artırılmış hassasiyeti uzun menzilde doğru sinyal üretimi sağlar. 50 Hz ila 18 kHz frekans yanıtı, minimum düşük frekanslı gürültü ve gürültü ile doğru sinyal üretimi sağlar. Bir 'Bas Eğim' anahtarı, düşük frekanslı gürültüyü daha da azaltır. PCC-160 mikrofonu, kazara kötüye kullanıma karşı dayanıklı, sağlam bir çelik gövdeye sahiptir. PCC160, 12-48V fantom güç gerektirir ve anahtarlı TA3-dişi ve XLR-erkek bağlantıları olan 15' bir kablo içerir.

Endüstri Standardı Sahne Mikrofonu

PCC160'ın performansı, menzili ve güvenilirliği, onu sinema ve performans çekimleri için favori yapıyor. Artırılmış hassasiyeti, minimum düşük frekanslı gürültü ve gürültü verecek şekilde uyarlanmış frekans tepkisi ile doğru sinyal üretimi sağlar. Bir 'Bas Eğim' anahtarı, düşük frekanslı gürültüyü daha da azaltır.

Yarım Süperkardioid Kutup Modeli

Yarım süperkardioid polar desen, orkestra çukurları gibi eksen dışı konumlarda sinyali etkin bir şekilde ortadan kaldırır.

Faz Uyumlu Alma

Sınıra monte edilmiş minyatür kapsül, doğru, faz uyumlu sinyal üretimi sağlar.
Düşük Profil, Sağlam Tasarım
Yüzeye monte edilebilir, sağlam çelik yapı, kazara kötüye kullanıma dayanacak şekilde tasarlanmıştır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.