Tüm Ürünlerde KARGO ÜCRETSİZ!
Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
basket
Sepetim
Yorum Yap

Warm Audio WA87 R2 Condenser Mikrofon

Ürün Kodu : EHMWXY12
23.247 TL
Havale Fiyatı
22.550 TL
Beğen
% Taksit Seçenekleri
Bonus World Axess Maximum Ziraat HalkCard Paraf

Tükendi

Gelince Haber Ver
Warm Audio WA87 R2 Condenser Mikrofon
 
 
Update ve Upgrade edilen yeni sürüm
2016 yılında Warm Audio porfesyonel ses endüstrisinde en çok konuşulan 87 tipi FET condenser mikrofonu piayasa sürdü. 599 USD'lik fiyatı, orijinaline benzer görüntüsü ve gerçeğinden ayırt edilemeyen sesi ile ilk kez bir 87 tipi mikrofon geniş bir kullanıcı kitlesine ulaşabilmiştir. En basitçe söylemek gerekirse WA-87 makul bir fiyata ne kadar iyi bir mikrofon abileceği konusunda çığır açmıştır. 60'ların klasik devrelerini temel alan WA-87'nin zengin sound'u sayısız prodüktör ve sanatçının tercihi olmuştur.

Aradan geçen yıllarda, gelişen teknolojinin de yardımı ile mikrofon üretim teknikleri hakkında yeni bilgiler edindik. Bu bilgiler yardımı ile WA-87'yi fiyatını yükseltmeden nasıl daha da iyileştirilebileceğini araştırdık. Sonuçta WA-87 R2 ortaya çıktı. Geçmiş yıllarda edindiğimiz vintage mikrofon üretme tecrübelerini de ekleyerek üretilen WA-87 R2 halefine oranla daha iyi, daha güçlü ve daha iyi olarak karşınızda!

Orijinaline sadık kalan tasarım
Klasik 87 mikrofonu muhtemelen müzik kayıt endüstrisinde en çok kullanılan geniş diyaframlı kondenser mikrofondur. WA-87 R2'yi tasarlarken günümüzdeki yeniden yapımlardaki tasarımı taklit etmektense neredeyse yarım asır önceki ilk devre tasarımlarını takip etmeyi tercih ettik. Klasik mikrofonların hemen hepsinde doğru olduğu üzere aynı mikrofonun farklı sürümleri ile çalışmış olan kayıt mühendisleri her zaman daha sıcak ve daha affedici olan ilk sürümleri tercih etmektedirler. Klasikleşmiş olan bu mikrofonu orijinal sürümüne en yakın şekilde ve ulaşılabilir bir fiyat aralığında tekrar hayata geçirmek WA-87'nin ardındaki temel düşünce olmuştur.

Kaliteli komponentler daha iyi mikrofonlar
WA-87 R2'de premium ayrık elemanlar kullanılmıştır; Fairchild FET'ler, tantalum, polystyrene ve WIMA kapasitörler ve Cinemag USA çıkış transformatörleri. WA-87 R2'de kullanılan kapsül, ilk sürümlerdeki klasik K-87 dual backplate/dual diaphragm kapsülün Warm Audio tarafından tasarlanan özel yapım reprodüksiyonu, Lens Kodensator kapsüldür.

Çarpıcı sound ve görünüm
WA-82 R2 daha ağır, daha güçlü bir nikel kaplı pirinç gövdeye sahip olmakla kalmayıp yeni yuvarlak gasket tasarımı kapsül etrafında daha fazla alan oluşturarak daha hoş bir sonik cevap oluşturmaktadır. WA-87 R2 otantik vintage sıcaklık ve yumuşak üst frekansları sayesinde kendinde 5 kat daha pahalı mikrofonlar ile başa baş sonuçlar vermektedir. Mikrofon parkınızda her ne mikrofon olursa olsun WA-87 R2'nin en favori mikrofonunuz olacağına eminiz!

Göze Çarpanlar
Mikrofon türü: Geniş kondenser stüdyo mikrofonu
Klasik '87-style' tasarım
Shock mount, hard mount ve ahşap kasa ile birlikte
Patternler: Cardioid, figure of eight ve omni
Kapsül: Klasik dual backplate (dört kablo terminasyonlu) K87 kapsülün LK-87-B-50V reprodüksiyonu olan Lens Kondensator.
Diafram: 6 mikron kalınlık, 1 inch çap, altın püskürtmeli membran, NOS Japon mylar (PET film)
Çıkış Transformatörü: CinaMag USA
Frekans cevabı: 20 Hz - 20kHz
SPL: .5% THD @ 125db (padsiz), 132db (padli).
Pad: -10dB
Çıkış: 150 Ohm, 24k altın kaplı, 3 pin XLR, CineMag USA çıkış transformatörü ile transformatör kuplajlı
Yüksek geçirgen filtre: 80 Hz
Gürültü: -117 dB
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.