Tüm Ürünlerde KARGO ÜCRETSİZ!
Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
basket
Sepetim
Yorum Yap

Warm Audio WA67 Condenser Mikrofon

Ürün Kodu : DEGLMRV6
34.523 TL
Havale Fiyatı
33.488 TL
Beğen
% Taksit Seçenekleri
Bonus World Axess Maximum Ziraat HalkCard Paraf

Tükendi

Gelince Haber Ver
Warm Audio WA67 Condenser Mikrofon
 
 
Bir başka klasiğin tekrar doğuşu
Orijinal 67 geçtiğimiz son 50 yılın akıllarda kalan birçok parçasında - Beatles, Led Zeppelim, Nirvana ve daha birçok benzeri- kullanılmış olan, stüdyolarda en çok aranan ve kullanılan mikrofonların başında gelmektedir. Orijinalleri hala çok aranmakta olmakla birlikte 8000 USD'yi aşan fiyatları ile birçok müzisyenin ulaşamayacağı fiyat aralığındadır.

Ne şanslıyız ki WarmAudio WA-67 ile bunu değiştiriyor. EF86 pentode tüp üzerine tasarlanmış ve orijinal mikrofonun yumuşak tonuna sahip olan WA-67, vokalden gitara, davuldan piayanoya önüne her ne konursa mükemmel kayıt alabilceğiniz bir mikrofon olarak karşınıza çıkmaktadır.

WA-67 tasarlanırken sadece görüntüsünü taklit eden sıradan bir kopya olmaması, orijinal sound'a sahip olması için ne gerekiyorsa yapılmıştır. Orijinal ayrık elemanlı devreyi tekrar yaratabilmek için kullanılan butik devre elemanları EF86 tüpünün yaratacağı büyünün eksiksiz bir şekilde kullanıcıya ulaştırmaktadır. Orijinal 67'nin sound'u ve havası WA-67'de herkesin ulaşabileceği bir fiyat seviyesinde tekrar hayat bulmuştur!

Kapsül: Bir mikrofonun kalbi
Bir mikrofonu tasarlarken ne kadar yüksek kaliteli devre elemanı kullanırsanız kullanın, eğer kapsül doğru değil ise hiçbir şey doğru olmaz. Bunu bilerek WA-67'nin kapsülünü tasarlarken orijinali gibi davranmasını sağlamak için inanılmaz emek sarfedilmiştir. Orijinalin frekans cevabını elde edebilmek için bağlantı halkaları dahil her kısmı pirinçten üretilmiş, montaj deliklerinin dahi yeri bire bir aynı yapılmıştır. Bu işlem ayrı tür malzeme ile üretimden hem daha zor hem de daha uzun zaman almaktadır. Ancak orijinaline mümkün olduğunca benzemek için yapılması gereken de tam olarak bu!


Yüksek kaliteli komponentler
EF-86 tüpü müzik endüstrisi tarafından çok iyi bilinen ve en yüksek kaliteli hiper pahalı mikrofon ve preamplifikatörlerin vazgeçilmezidir. Tabi sadece EF-86'yı kullanmak yetmiyor, çevresinde kullanılan devre elemanlarının da ona ayak uydurabilmesi gereklidir. Bu yüzden WA67'nin yumuşak 3 boyutlu sesinde çok önemli rolü olan Lundahl İsveç'ten özel yapım 'large-core' transformatörler, Wima'dan butik polypropylene kapasitörler ve geniş bant genişlikli kapasitörler kullanılmıştır.


Özellikler
Geniş diyafram stüdyo kondenser mikrofon
Klasik 67 tipi pentode tüplü mikrofonun kusursuz replikası
EF86 tüp
İsveç Lundahl firmasının özel yapım transformatörleri
Tümü ile pirinç özel yapım K67 tipi vintage kapsül
Altın püskürtmeli Mylar diyafram, 6 micron
Geniş bant genişlikli kapasitörler
Wima ve Solen'den butip kapasitörler
Nikel kaplamalı pirinç gövde
İsviçreli Gotham firmasının premium 7-pin kablo
Omni, Cardioid ve Figure 8 olmak üzere 3 pattern
Seçilebilir Yüksek geçirgen filtre
Seçilebilen -10 dB pad
Frekans Cevabı: 20 Hz - 20 lHz
Empedans: 200 Ohm
Yük empedansı: 1 KOhm
Eşdeğer gürültü: (A-weighted): 17 dB-A
Maksimum SPL @ THD 0.5%: 138 dB
Signal to noise ratio (A-weighted): 78 dB
İçerik: Ahşap kutu, shockmount, hardmount, güç kaynağı, 7-pin mikrofon kablosu
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.