Tüm Ürünlerde KARGO ÜCRETSİZ!
Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
basket
Sepetim
Yorum Yap

Warm Audio WA251 Condenser Mikrofon

Ürün Kodu : JRSTY267
31.104 TL
Havale Fiyatı
30.171 TL
Beğen
% Taksit Seçenekleri
Bonus World Axess Maximum Ziraat HalkCard Paraf

Tükendi

Gelince Haber Ver
Warm Audio WA251 Condenser Mikrofon
 
 
WA-251 klasik bir mikrofon tasarımının tüm özelliklerini ulaşılabilir bir fiyat aralığında sunmak üzere tasarlanmıştır. Bu mikrofon tasarlanırkan farklı bir çok 251 tarzı mikrofonlar dinlenmiş ve insanların bu mikrofon hakkında neleri beğendikleri, kullanılan farklı komponentlerin sesi nasıl etkilediği ayrıntılı bir şekilde etüd edilmiştir.

WA-251 son 50 küsür senedir hemen hemen tüm hit kayıtlarda kullanılmış olan klasik 251 mikrofonu temel alan full tüplü tasarım, geniş diyafram, transformatör balanslı, multi pattern, geniş condenser bir mikrofondur. WA-251 profesyonel stüdyolar, ev stüdyoları, canlı ve broadcast uygulamalarında kullanılabilen, vokal, akustik/elektrik gitar, akustik/elektrik bass, drum, piyano, yaylı, brass/woodwing enstrümanlar ile mükemmel sonuçlar veren bir mikrofondur.

Tasarım
Klasik 251 1960'larda vokal mikrofonu olarak inanılmaz bir ün yaptı. Günümüzde de şimdiye dek yapılan en iyi mikrofonlar arasında gösterilmektedir. Klasik 251 halen bazı stüdyolarda kullanılmaktadır ancak hem bulunması, hem tamiri çok zor olmakla birlikte astronomik fiyatlara sahiptirler.

WA-251'i klasik bir 251 gibi ses vermesini sağlamak hiç kolay bir iş olmadı. (Özellikle orijinalinde kullanılan parçalar artık bulunması imkansız hale geldiğinden). Ancak yıllar süren araştırma ve geliştirme sonucunda ortaya çıkan WA-251 gerçeğini asla aratmayacak bir performans sunmaktadır.

Göze Çarpanlar
Klasik 251'in birebir replikası
Tümü ile pirinç CK-12 stili kapsül
Özel yapım CineMag USA transformatör
JJ Slovak 12AY7 tüp
7 metre Gotham GAC-7 7-pin tüp mikrofon kablosu
WIMA, Solen French, ve polystyrene kondansatörler
Cardioid, Omni ve Figure 8 polar patternler
Dinamik Alan: 125 dBA
Maksimum SPL: 132 (<0.5% THD)
Frekans alanı: 20 Hz-20 kHz
Çıkış Empedansı: 200 ohm
Yük empedansı: > 2k ohm
S/N oranı: 30 dBA
Eşdeğer gürültü: 12 dBA
Beraberinde gelenler: 7-pin kablo, Ahşap kasa, güç kaynağı, Shockmount
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.