Tüm Ürünlerde KARGO ÜCRETSİZ!
Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
basket
Sepetim
Yorum Yap

Tascam VLS5 5'' Referans Monitörü

Ürün Kodu : CEKNV249
5.295 TL
Havale Fiyatı
5.136 TL
Beğen
% Taksit Seçenekleri
Bonus World Axess Maximum Ziraat HalkCard Paraf

Tükendi

Gelince Haber Ver
Tascam VLS5 5' Referans Monitörü
 
 

VL-S5, Tascam’ın popüler yüksek kaliteli stüdyo monitör serisinin halefidir. Ev stüdyolarının ihtiyaçları için tasarlandı, US-2x2 ve US-4x4 gibi ses arayüzleri ile imükemmel uyumla çalışır. VL-S5'in tasarımı onu her ortam için yüksek çözünürlüklü bir dinleme sistemi yapar. Kevlar woofer ve 1' ipek kubbe tweeter'ın verdiği doğal ve dinamik cevabı hemen fark edebilirsiniz. Her bir hoparlör ayrı bir amplifikatör tarafından beslenir ve 3,2 kHz'lik bir geçiş frekansı, kritik faz aralığından faz sorunlarını taşırken her iki sürücünün verimliliğini de maksimuma çıkarır. Sistem, 60 Hz ila 22 kHz arasında eşit frekans üretimi sunar. Balanslı giriş bağlantıları gürültüyü azaltır ve profesyonel bileşenlerle etkileşime girer.Uygun bir fiyata güvenilir mix için, VL-S5 stüdyo monitörü ilk tercihiniz olabilir.

Yüksek Mukavemetli Kevlar LF Koni ve 1' İpek HF Sürücüsü
Müzik yapım sürecinde, kanallarınızın ses kalitesini tamamen kaydedildikleri gibi duymak zorunludur. VL-S5 sistemi, yüksek kaliteli sürücü bileşenleriyle ses geçiş işlemlerine hızlı bir şekilde yanıt verir. 1-inçlik ipek tweeter ile birlikte yüksek mukavemetli, ısıya dayanıklı Kevlar konisi orijinal kaydedilen kanalların her bir nüansını sadık bir şekilde üretir. Kevlar konisi tam frekans spektrumunu distortion-bozulma olmadan sunar. Diğer monitörlerde kullanılan daha yumuşak malzemeler oynatma sırasında bükülebilir ve deforme olabilir, bu da mikslerinizin gerçekte neye benzediği hakkında yanlış bir fikir verir. İpek kubbe tweeter, metal kubbeli tasarımlarda tipik olan sert ve yorucu ses olmadan hatasız ve yüksek oynatma sağlar.

LF 40W ve HF 30W  Güç Beslemesi
VL-S5; akılda kalıcı bir şeffaf ses kalitesi ile inşa edilmiştir. Her bir bileşen, mümkün olan en temiz oynatım için ayrı bir amplifikatör tarafından sürülür. Ayrı amplifikatörler, bileşenler arasındaki performansı düşürebilecek olası elektriksel etkileşimi de ortadan kaldırır. Kesintisiz yanıtın alınmasını sağlamak için genişletilmiş dinleme testlerinden sonra 3,2 kHz çapraz frekans seçildi. Birçok monitör, geçiş frekanslarını 1-2 kHz civarında düşürerek, daha ucuz olan bileşenler kullanmalarını sağlar.  Ancak bu durum, gitarların, vokallerin ve diğer kritik miks öğelerinin bulunduğu orta kademede faz bozulmasına neden olur.

Düşük Dip Gürültülü Bağlantılar İçin Balanslı XLR/TRS Girişleri
Elektrikle dengelenmiş ses bağlantıları, özellikle de uzun kablolar kullanıldığında, ses bileşenlerini birbirine bağlarken gürültüyü azaltır. Gürültü sinyal zincirindeki diğer bileşenlerden, ses bileşenlerine gelen elektrik beslemesinden, oda aydınlatmasından ve diğer kaynaklardan gelebilir. Gürültü bir kablodaki bileşenler arasında iletim sırasında sinyallerle karışabilir ve dengeli bir bağlantı bu gürültüyü azaltabilir veya ortadan kaldırabilir. Gürültünün önceden kaydedilmiş bir müzik parçasından mı yoksa ortamdan mı kaynaklandığını doğru bir şekilde belirlemek için, gürültü monitörleme ortamından çıkarılmalıdır.

Kişisel Bilgisayarınız veya Ekranlarınıza Güvenle Yakın Konumlandırmak için Manyetik Korumalı Dizayn
VL-S5, manyetik alan kuvvetinin yakınındaki hassas bileşenleri etkilemesini önlemek için korumalıdır. Yüksek verimli VL-S5 hoparlör güçlü bir mıknatısa sahiptir. Bilgisayar ekranları, sabit sürücüler ve diğer bilgisayar bileşenleri gibi manyetik kuvvetten etkilenebilecek aygıtların yanına güvenlice yerleştirilebilir.

Teknik Özellikler
Kompakt ve aktif, 2-yollu monitör hoparlörü
Bilgisayarınızdan, çok kanallı kaydediciden veya taşınabilir müzik çalardan gelen sesleri dinlemek için ideal
Güçlü bi-amp tasarımı (HF: 30 W, LF: 40W)
Doğrudan yayılan 5¼-inç woofer
Zengin düşük frekanslı üreme için bas refleks tasarımı
1-inç kubbe tweeter
CRT bilgisayar monitörleri yakınında kullanım için manyetik ekranlama
Aşırı çıkış akımı, aşırı sıcaklık, geçici açma / kapama, çok yüksek alt seslere karşı koruma
Frekans cevabı: 60 Hz - 22 kHz
Çapraz frekans: 3,2 kHz
XLR / TRS birleşik girişi (balanslı / balansız)
Giriş seviyesi kontrolü
Güç gösterge led ışığı
Çıkarılabilir ana güç kablosu
Harici şebeke sigortası
Boyutlar (G × Y × D): 176 mm x 255 mm x 200 mm
Ağırlık: 5.4 kg
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.