Tüm Ürünlerde KARGO ÜCRETSİZ!
Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
basket
Sepetim
Yorum Yap

Sennheiser MKH 800 Twin Nx Stüdyo Mikrofonu

Ürün Kodu : ACEHMRW9
208.483 TL
Havale Fiyatı
202.229 TL
Beğen
% Taksit Seçenekleri
Bonus World Axess Maximum Ziraat HalkCard Paraf

Tükendi

Gelince Haber Ver
Sennheiser MKH 800 Twin Nx Condenser Mikrofon
 
Sennheiser MKH 800 TWIN Evrensel Stüdyo Mikrofonu, yüksek doğrusallığa sahip iki simetrik itme-çekme dönüştürücüye ve 'yan ateşleme' sinyal yakalama için monte edilmiş kardioid polar desenlere sahiptir.

Bu devrim niteliğindeki tasarım, sinyaller izole kaldığından ve birlikte verilen ayırıcı kablo kullanılarak çıkışta ayrıldığından mikrofon esnekliğini yeniden tanımlar. Ayrı kanallarda kalan sinyaller ile; kardioid, çok yönlü ve sekiz rakamlı polar paternlerin sınırsız varyasyonları elde edilebilir.

Mikrofonun ton özellikleri ve sinyal tepkisi, onu herhangi bir önemli kayıt uygulamasında vokaller, enstrümanlar ve ortam sinyalleri için çok uygun hale getirir. MKH 800 TWIN, göze batmayan ve kolayca monte edilebilir kılan ince, düşük profilli bir tasarıma sahiptir.
 
Uzaktan Model Varyasyonları
Uzaktan ayarlanabilirlik ve değişken yakalama modelleri, MKH 800 TWIN'i evrensel bir ana mikrofon, solo mikrofon veya destekleyici mikrofon yapar. Mikrofon sinyallerinin iki kanalda kaydedilmesi, daha sonraki bir tarihte sınırsız miks aralığının gerçekleştirilmesine de olanak tanır.
Esnek Ayarlar
Alma düzenleri, izleme koşulları altında ayarlanabilir ve optimize edilebilir. Başka bir deyişle, kayıttan önce alma modellerini kesin olarak düzeltmek gerekli değildir. Stereo ve surround için çok çeşitli miksajlar mümkündür (paralel dahil).
Bozulmamış Sinyal Üretimi
Yüksek hassasiyet, yüksek sinyal seviyelerinin bir sonucu olarak parazitsiz sinyal yolları sağlar. Aşağı akış mikrofon amplifikatörlerinin doğal gürültüsü bu nedenle küçük bir öneme sahiptir. Çok düşük doğal gürültü, telkari ses yapılarının maskelenmesini önler. Akustiğin derinliği de daha net duyulabilir.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.