Tüm Ürünlerde KARGO ÜCRETSİZ!
Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
basket
Sepetim
Yorum Yap

Sennheiser MKH 800 Twin Ni Condenser Mikrofon

Ürün Kodu : ESUXZ135
208.483 TL
Havale Fiyatı
202.229 TL
Beğen
% Taksit Seçenekleri
Bonus World Axess Maximum Ziraat HalkCard Paraf

Tükendi

Gelince Haber Ver
Sennheiser MKH 800 Twin Ni Condenser Mikrofon
 
MKH 800 TWIN, olağanüstü kalitede evrensel bir stüdyo yoğunlaştırıcı mikrofondur. Yüksek doğrusallığa sahip iki simetrik itme-çekme transdüserinden oluşan ikili bir kapsül içerir. Bu, mikrofon ekseni boyunca arka arkaya hizalanmış dönüştürücünün iki kardioid alma modeline sahip bir 'yan ateş' mikrofonudur. Her iki dönüştürücünün sinyalleri, farklı yakalama modelleri oluşturmak için mikrofonda birleştirilmemiştir, ancak mikrofon çıkışında iki kanal olarak ayrı olarak mevcuttur. Bu, MKH 800 TWIN'in alma modellerinin uzaktan ayarlanmasını sağlar. Sonsuz sayıda ara aşama ile çok yönlüden şekil-8'e kadar tüm toplama modellerini oluşturmak için sinyaller miks konsolunda istenilen şekilde birleştirilebilir. Efsanevi MKH 800'ü temel alan bu mikrofon, stüdyo kayıtlarında yeni bir boyuta açılıyor.

Renk: Nikel

Uzaktan ayarlanabilirlik ve değişken yakalama modelleri, MKH 800 TWIN'i evrensel bir ana mikrofon, solist mikrofon veya destekleyici mikrofon yapar.

Alma düzenleri, izleme koşulları altında ayarlanabilir ve optimize edilebilir. Başka bir deyişle, kayıttan önce alma modellerini kesin olarak düzeltmek gerekli değildir.

Stereo ve surround için çok çeşitli miksajlar mümkündür (paralel dahil).

Mikrofon sinyallerinin iki kanalda kaydedilmesi, daha sonraki bir tarihte sınırsız bir miks aralığının gerçekleştirilmesine olanak tanır.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.