Tüm Ürünlerde KARGO ÜCRETSİZ!
Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
basket
Sepetim
Yorum Yap

SE Electronics SE7 Çift Condenser Mikrofon

Ürün Kodu : DHPZ3458
7.066 TL
Havale Fiyatı
6.854 TL
Beğen
% Taksit Seçenekleri
Bonus World Axess Maximum Ziraat HalkCard Paraf

Tükendi

Gelince Haber Ver
SE Electronics SE7 Çift Condenser Mikrofon
 
 
Optimize edilmiş akustik tasarımı, ayrık A sınıfı devresi ve transformatörsüz çıkışıyla, köpüren tizlerden veya düşük frekanslı vuruş eksikliğinden muzdarip olmadan tüm frekanslarda net, doğal ses kalitesi sunar.
Ayrık elektronikler ve değiştirilebilir zayıflatma pedi, yüksek ses basıncı seviyesi (SPL) işleme kapasitesi ve son derece düşük gürültülü bileşenler ile yüksek dinamik aralık sağlar. Değiştirilebilir alçak kesim filtresi, uğultu veya ayak sesi gürültüsünü ortadan kaldırmaya yardımcı olur ve yakınlık etkisinin neden olduğu fazla bas frekanslarını da telafi edebilir. Bu, sE7'nin elektro gitar hoparlör kabinleri, üflemeli çalgılar ve davullar dahil olmak üzere birçok enstrümanı yakın mikrofona almasını sağlar.

sE7-1.jpgsE7-2.jpgsE7-3.jpgsE7-4.jpg
Yola elverişli tamamen metal tasarım, sağlam yapı ve yüksek kaliteli üretim standartları, zorlu ortamlarda zorlu sahne uygulamalarında bile güvenilir çalışma sağlar.

YÜKSEK KALİTE KONDENSER KAPSÜL
SE7'nin özel kapsülü, mükemmel geçici tepki için ultra ince diyafram ile doğal, dengeli ses kalitesi için tasarlanmıştır. Kardioid polar deseni aynı zamanda çoğu stüdyo veya sahne uygulaması için ideal hale getirerek neredeyse her kaynak için harika ses sunar.

SINIFINDAKİ EN SESSİZ KALEM MİKROFONU
Çok kısa bir sinyal yolu ve son teknoloji elektronik aksamı ile sE7, sınıfındaki en sessiz mikrofondur. Transformatörsüz tasarım, bozulmamış ses kalitesi sağlar ve enstrümanları mükemmel netlik ve derinlikle yeniden üretir.

DEĞİŞTİRİLEBİLİR ÖN ZAYIFLAMA PEDESİ
Değiştirilebilir -20dB zayıflatma pedi, preamp veya mikserinizin aşırı yüklenmesini önler ve genişletilmiş dinamik aralık sağlayarak, üflemeli çalgılar ve trampet gibi en gürültülü kaynaklar için bile yakın mikrofon tekniklerini etkinleştirir.
 
DEĞİŞTİRİLEBİLİR DÜŞÜK KESİM FİLTRESİ
Entegre 80Hz alçak kesim filtresi, düşük frekanslı uğultu veya ayak sesi gürültüsünü ortadan kaldırmaya veya yakın mikrofon teknikleriyle aşırı bas (yakınlık efekti) telafi etmeye yardımcı olur.

Tam boyutu gör
sE7-5.jpg
ALTIN ​​KAPLAMALI XLR KONNEKTÖRLÜ TAM METAL GÖVDE, PREMIUM SONLANDIRMA VE AKSESUARLAR

SE7'nin tamamen metal kasası, her türlü elektrik parazitini ve gürültüyü verimli bir şekilde reddetmeyi sağlar ve yüksek kaliteli kaplaması, gelecek yıllar boyunca harika bir görünüm sağlar ve korozyonsuz altın kaplama XLR kontakları, kayıpsız, güvenilir bir sinyal bağlantısı sağlar. yıllar ve yıllar ve yıllar boyunca ve...

sE7 ayrıca standart olarak verilen özel mikrofon klipsi ile birlikte verilen dişli adaptörü aracılığıyla herhangi bir mikrofon standına güvenli bir şekilde tutturacak, ayrıca rüzgar gürültüsünü önlemek için bir ön cam ile birlikte gelir.
 
 
Teknik Özellikler

Kapsül Tipi: 1/2' back-electret condenser capsule

Polar Pattern: Cardioid

Frekans Aralığı: 20 Hz - 20 kHz

Hassasiyet: 19 mV/Pa (-34.5 dBV)

Max SPL: 136 / 156 dBSPL (0/20 dB Attenuation pad)

Sinyal Bozulma Baremi: 16 dB(A)

Dinamik Aralık: 120 / 140 dB (0/20 dB Attenuation pad)

Ses Bozulma Baremi: 78 dB

Low-cut Filtre: 80 Hz, 6 dB/Oct, switchable

Attenuation Pad: 20 dB, switchable

Güç: 48 Volt (IEC 61938)

Empedans: <200 Ohms

Yüklenme Empedansı:: >1k Ohms

Güç Tüketimi: 3.0 mA

Bağlantı: 3-pin male XLR connector
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.