Tüm Ürünlerde KARGO ÜCRETSİZ!
Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
basket
Sepetim
Yorum Yap

Samson C03USB USB Stüdyo Condenser Mikrofon

Ürün Kodu : elt_s1021
6.141 TL
Havale Fiyatı
5.957 TL
Beğen
% Taksit Seçenekleri
Bonus World Axess Maximum Ziraat HalkCard Paraf

Tükendi

Gelince Haber Ver
 
Samson C03USB Multi-Patterm USB Stüdyo Condenser Mikrofon
 
Birden Çok Kullanım İçin Birden Fazla Desen.C01U'nun başarısının ardından Samson, C03U Çok Desenli USB Stüdyo Kondenser Mikrofonunu sunuyor. Son derece popüler C03 mikrofona dayanan C03U, yüksek kaliteli bir A / D dönüştürücü ve USB çıkışı da dahil olmak üzere gelişmiş özelliklerle bozulmamış ses kalitesi sunar.C03U, yüksek SPL neodimyum elementleri ve üç seçilebilir pikap deseni olan çift, büyük 19mm dahili olarak şoklara maruz kalmış diyaframlara sahiptir - kardiyot, çok yönlü ve çift yönlü. Bu modellerin her biri, değiştirilebilir bir yüksek geçiren filtre ve -10 dB'lik bir pedi tarafından desteklenen, 20Hz-18kHz pürüzsüz, düz bir frekans tepkisi sağlar. 16-bit, 48kHz çözünürlükte ses yakalayan C03U, duyduğunuz şeyin size ait olduğundan emin olmak için gereken doğruluğu sunar.C03U, herhangi bir Mac veya PC ile USB uyumludur, böylece sadece mikrofon takabilirsiniz ve kayıt başlar ... Ek sürücü veya özel yazılım gerekmez. GarageBand da dahil olmak üzere çoğu DAW yazılım programıyla iyi çalışır. Ek olarak, bir masaüstü mikrofon sehpası, mikrofon klipsi, USB kablosu ve taşıma çantası dahildir. Tüm bunlar katı döküm yapı ile birlikte taşınabilir olduğu kadar C03U'yu de dayanıklı hale getiriyor.


Amson Ses Deck YazılımıÜcretli indirilebilir olarak sunulan Samson Sound Deck Noise Cancellation Software, gelişmiş VoIP iletişimi ve C03U'nuza bilgisayar kaydı için gürültü önleme teknolojisi getiriyor. Sound Deck, yüksek sesli ortamlardan art arda gelen arka plan gürültüsünü en aza indirgemek için Dijital Gürültü Azaltma algoritmaları kullanır ve yalnızca temiz, doğal sesli vokallerin aileniz, arkadaşlarınız veya iş ortaklarınız tarafından alınmasını sağlar. Daha fazla bilgi edinmek ve Sound Deck yazılımını nasıl satın alacağınızı öğrenmek için Mac OS X için Samson Sound Deck sayfasını ziyaret edin veya Windows için Samson Sound Deck sayfasını ziyaret edin.

Çok Yönlü EğitimBilgisayar tabanlı teknoloji eğitim protokollerine daha düzenli bir şekilde dahil edildiğinde, öğrenciler, profesörler ve yöneticiler arasında C03U için faydalı işlevler de yükselişte. Podcasting'e ek olarak, C03U, Skype, VoIP, Camtasia Studio gibi ekran yakalama yazılımı ve Dragon Naturally Speaking gibi ses tanıma yazılımı için eğitim uygulamalarını genişletebilir. C03U tarafından sağlanan üstün ses kaydı derecesi ile hepsi akademik materyalleri öğretmek, incelemek veya kataloglamak için kullanılabilen bu uygulamalar kolaylaştırılmıştır. İster çevrimiçi bir kurs ister, geçmiş bir dersi inceleyin veya birden fazla bilgisayarda büyük bir sınav için eğitim görüyorsanız, C03U, eğitimin daha erişilebilir ve etkileşimli bir deneyim haline gelmesine yardımcı olur.İşyeri YakalamaC03U, kurumsal iletişimlerini yeniden canlandırmaya ihtiyaç duyan profesyonel profesyoneller için cevaplar sunar. Web sitelerindeki zengin medya, multimedya sunumları, şirket toplantıları veya kurumsal etkinlikler için ideal olan C03U'nun özellikleri, iletişimi daha etkili hale getirmek ve sunularınızın hayata geçirilmesi için stüdyo kalitesinde ses kliplerinin kolay kayıt edilmesini sağlar. C03U'yu çevreleyen mobilite faktörü aynı zamanda bir sonraki toplantıya bir dizüstü bilgisayar veya evrak çantası kadar kolaylıkla ulaşabileceği için profesyoneller için caziptir.
Samson ürünler uygun fiyatlarla elitmuzik.com.tr 'de
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.