Tüm Ürünlerde KARGO ÜCRETSİZ!
Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
basket
Sepetim

Rack Kabinet Standı

Kategoriler
Filtre
Kategoriler
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }} ×
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat
Görünüm :

Rack standı temel anlamında birçok farklı bileşeni tek bir noktada toplamaya yarayan standlardır. Rack standı kullanım alanları oldukça geniştir. Konserlerden stüdyolara hatta cafelerde bile kullanılan rack standı modelleri mevcuttur. Rack standı kullanıcıya yerden tasarruf etmesi konusunda büyük fayda sağlar ve bir düzen oluşturur. Prosesör, kompresör, power ve mikser gibi üniteleri bir araya toplamaya yarayan rack standı modellerine mağazalarımızdan ve web sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz.

Rack Kabinet Nedir?

Rack kabinet olarak da bilinen bu ürünler ses sistemi ürünlerini bir arada toplamaya yarayan sehpalardır. Rack sehpası genellikle bir düzen sağlamak amacıyla satın alınırlar. Rack sehpası modellerinin sağlamlığı ve yapıldığı bileşen önemlidir. Davullar için de ayrı olarak rack sistemleri mevcuttur.

Rack Dolap

Müzisyenler tarafından ayrıca rack dolap olarak da adlandırılan rack standı yapısı gereği dolaba da benzemektedir. Çünkü birçok farklı ürün bir bölümde toplayan ürünlerdir ve hepsine kullanıcının erişimi kolaylaşır. Bu nedenle rack dolap farklı ürünleri bir bölmede toplamak isteyenlerin genellikle tercih ettiği bir üründür. Tek noktadan birçok farklı ürünü kontrol aracı olan rack dolap modellerini siz de tercih edebilirisiniz. Günümüzde sahneler çok fazla cihaz kullanıldığı için oldukça karmaşık yerler haline gelmektedirler. Bu karmaşayı gidermek için kullanıcak birçok farklı yönteme başvurmaktadırlar. Bunlardan biri de geçmişten günümüze kadar hala kullanılan rack dolap ürünleridir. Prosesörler, power üniteleri, mikserler, medya oynatıcıları, kompresörler vb. için önemli bir ürün olan rack dolap onların kullanımını kolaylaştırır. Birçok farklı çeşidi bulunan rack dolap ürünlerinin boyutları müşterilerin isteklerine göre değişiklik gösterebilmektedir. Birçok farklı rack sehpası ürününe ev sahipliği yapan firmamızda sizler için en doğru ürün bulmakta zorlanıyorsanız şubelerimizi ziyaret ederek kendiniz için en uygun ürüne bakabilir, telefonla veya internet sitemizde bulunan canlı destek bölümü üzerinden alanında uzman ekiplerimizle hangi rack sehpası modelinin sizin için uygun olduğunu belirleyebilirsiniz. Rack sehpası ağırlıklar ve kullanılan madde açısından sağlamlığının belirlenmesinde önemlidir.

Daha Fazla Oku Daha Az Oku
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.