Tüm Ürünlerde KARGO ÜCRETSİZ!
Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
basket
Sepetim
Yorum Yap

Presonus StudioLive 64S 32 Fader Yeni Nesil Dijital Mikser

Ürün Kodu : 034-LIVE64S
168.260 TL
Havale Fiyatı
163.213 TL
Beğen
% Taksit Seçenekleri
Bonus World Axess Maximum Ziraat HalkCard Paraf

Tükendi

Gelince Haber Ver

Presonus StudioLive 64S 32 Fader Yeni Nesil Dijital Mikser

Türkiye Resmi Distribütör Garantisiyle Elit Müzik'te!

32 Fader ile Eşsiz Kontrol

StudioLive 64S Presonus'un dünyaca kabul görmüş olan ve hem stüdyoda hem de sahnede rahatça kullanılabilen StudioLive serisinin dördüncü neslini temsil etmektedir. Bu seri presonus'un dört çekirdekli FLEX DSP motoru ile güncellenmiştir. FLEX DSP 76 miks kanalı, 43 bus ve 526 prosesöre imkan tanımaktadır. StudioLive 64S'in benzersiz özellikleri arasında ayarları saklanıp tekrar çağırılabilen 32 adet XMAX preamp, 128-kanal (64x64) USB kayıt, sanal sound check özellikli çok kanallı SD kayıt, her kanal için güncellenip, geliştirilebilen stüdyo kalitesinde vintage tip EQ ve compressora sahip Fat Channel Plug-in’ler, şifre korumalı kullanıcı profilleri, Aux, Sub veya Matrix olarak tanımlanabilen 32 FlexMix, 33 dokunmaya hassas motorize fader, Capture ve Studio One Artist yazılımını içeren zengin yazılım desteği sayılabilir.

 


Sınırsız Bağlantı Seçenekleri

Doğruya doğru; StudioLive 64S nin üzerindeki 32 Class A XMAX preamplifikatörler aslında stüdyo ortamına ait gibi durmaktadırlar. Sağladıkları yüksek headroom ve inanılmaz düşük gürültü ile elde edilen sound hiç bir "live sound" mikserinden beklenmeyecek kadar yüksek bir kalitededir. Ayrıca tüm preamp ayarları saklanıp tekrar çağırılabildiğinden aynı gurup veya gösteriyi miks veya kayıt ederken inanılmaz bir kolaylık sağlar.


Yeni Nesil Teknoloji ile Üstün Performans

Aynı mikseri farklı işler için kullanmanın ne kadar zor olduğunu hepimiz biliriz. StudioLive 64S üzerinde bulunan 32 FlexMix akla gelecek her uygulama için çözüm sunmaktadır. Flex mix'ler uygulamanın gerektirdiği her türlü şekilde, Aux miks, Subgroup ve Matrix miks olarak kullanılabilirler. Kalabalık bir gurup içinfarklı monitör mikslerine mi ihtiyacınız var ? Hiç problem değil istediğinizde 16 Aux miks oluşturabilirsiniz. Aynı şey Subgroup (tiyatrolar için ideal) ve Matrix miksler (çok bölgeli mekanlar için) içinde geçerlidir. Özetle StudioLive 64S'nin Flex Miksleri mikserinizi elinizdeki işe göre adapte edebilmenize olanak tanır.BENZER ÜRÜNLER
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.