Tüm Ürünlerde KARGO ÜCRETSİZ!
Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
basket
Sepetim
Yorum Yap

Presonus StudioLive 32S 32 Fader Yeni Nesil Dijital Mikser

Ürün Kodu : 034-LIVE32S
134.600 TL
Havale Fiyatı
130.562 TL
Beğen
% Taksit Seçenekleri
Bonus World Axess Maximum Ziraat HalkCard Paraf

Tükendi

Gelince Haber Ver

Presonus StudioLive 32SC 16 Fader Yeni Nesil Dijital Mikser

Türkiye Resmi Distribütör Garantisiyle Elit Müzik'te!

16 Fader ile Hassas Kontrol

StudioLive 32SC Presonus'un dünyaca kabul görmüş olan ve hem stüdyoda hem de sahnede rahatça kullanılabilen StudioLive serisinin dördüncü neslini temsil etmektedir. Bu seri presonus'un çift çekirdekli FLEX DSP motoru ile güncellenmiştir. FLEX DSP 40 miks kanalı, 26 buss ve 286 prosesöre imkan tanımaktadır. StudioLive 32SC üzerinde ayarları saklanıp tekrar çağırılabilen 16 adet XMAX preamp, 17 dokunmaya duyarlı motorize fader ve çok kanallı kayıt alabilmenizi sağlayan SD card girişi bulunur. QMix yazılımı ile artistler kendi miksleri üzerinde komple kontrole sahiptirler. Ayrıca birlikte gelen UC Surface dokunmatik kontrol yazılımı, Capture kayıt yazılımı ve Studio One Artist kayıt/edit/mix /mastering yazılımı ile her türlü ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz.

Benzersiz özellikleri arasında; 128-kanal (64x64) USB kayıt, sanal sound check özellikli çok kanallı SD kayıt, her kanal için güncellenip, geliştirilebilen stüdyo kalitesinde vintage tip EQ ve compressora sahip Fat Channel Plug-in’ler, şifre korumalı kullanıcı profilleri, Aux, Sub veya Matrix olarak tanımlanavilen 16 FlexMix, 17 dokunmaya hassas motorize fader, Capture ve Studio One Artist yazılımını içeren zengin yazılım desteği sayılabilir.


Çeşitli Bağlantı Seçenekleri

Presonus StudioLive 32SC, 16 faderlı yeni nesil dijital mikseriyle müziğinizi hassas bir şekilde kontrol etme fırsatı sunar. Her bir kanalı ayrı ayrı düzenleyerek enstrümanlarınızın ve vokallerinizin dengesini mükemmel bir şekilde ayarlayın. Profesyonel bir ses mühendisi gibi çalışın.Bu dijital mikser, çeşitli bağlantı seçenekleriyle donatılmıştır. Enstrümanlarınızı, mikrofonlarınızı ve diğer cihazlarınızı kolayca bağlayın. USB bağlantısı sayesinde kayıtlarınızı hızla dijital platforma taşıyın ve düzenlemeye başlayın.


Yeni Nesil Teknolojiyle Üstün Performans

Aynı mikseri farklı işler için kullanmanın ne kadar zor olduğunu hepimiz biliriz. StudioLive 32SC üzerinde bulunan 16 FlexMix akla gelecek her uygulama için çözüm sunmaktadır. Flex mix'ler uygulamanın gerektirdiği her türlü şekilde, Aux miks, Subgroup ve Matrix miks olarak kullanılabilirler. Kalabalık bir gurup içinfarklı monitör mikslerine mi ihtiyacınız var ? Hiç problem değil istediğinizde 16 Aux miks oluşturabilirsiniz. Aynı şey Subgroup (tiyatrolar için ideal) ve Matrix miksler (çok bölgeli mekanlar için) içinde geçerlidir. Özetle StudioLive 32SC'nin Flex Miksleri mikserinizi elinizdeki işe göre adapte edebilmenize olanak tanır.LAN çıkışları hem stüdyo hem de sahne kullanımında kullanışlı monitörleme opsiyonu sunar StudioLive 32SC üzerinde bulunan bulanan LAN portu ile Apple iOS cihazlara bağlanıp benzersiz bir şekilde uzaktan kontrol imkanı sunar. Bu imkan sayesinde mekan içinde gezerken elinizdeki iPad üzerinden miksinizi düzenleyebilir ve/veya müzisyenler Qmix fonksiyonu ile kendi telefonlarından kendi mikslerini diledikleri şekilde ayarlayabilirler.T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.